صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 170

موضوع: گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهدنسی منابع طبیعی ،ابخیزداری

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan666666 نمایش پست ها

میشه راهنمایی کنید که چی بگیم؟

Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

من امروز دوباره ايميل زدم درخواست كردم لااقل يه جوري تاريخ بزنن تو پاسم كه به ثبت نام ترم زمستون برسمممم!!
    چون طبق راهنمايي يكي از دوستان بايد ددلاين ٦ ماهه از تاريخ موافقت با اقامتم رو در نظر بگيرم ميخواستم ١ اپريل اونجا باشم
    پاسم رو ندن اپريل نتونم برم اونوقت بايد يه تاريخي بزنن كه تا ١٥ جون كه موعد ثبت نام ترم جديد هست ويزام باطل نشه
    متاسفانه جواب ايميلم رو ندادن
    اما طبق اونچه ديروز جواب ايميلم رو دادن گفتن اگر بيشتر از يكماه از تاريخي كه در فرم ويزاي Dخواسته بودي نگذشته باشه همون تاريخ درخواستت رو در ويزات ميزنيم
    سوال اينجاست اگر بيشتر از يكماه طول بكشه چي؟
    اونوقت چه تاريخي رو قراره بزنن!!!!!

Junior Member

نامه بنویسیم به کی؟به دست کدوم مسیول؟کی قراره رسیدگی کنه؟بگید چی بنویسیم و خطاب به چه کسی تا بنویسیم .

با سلام به دوستان.
    در خصوص ویزا به نظر من بهتره و باید از طریق مراجع بالاتری پیگیری کنیم تا اینکه بخوایم شکایت کنیم ,چون ممکنه ی کار غیر اصولی باعث ایجاد مشکل دوباره بشه و مارو از ویزامون دورتر کنه یا بخواد دردسر ساز بشه.
    در حال حاضر هیشکی دلش واس ما نسوخته که چه پولایی باید ماهیانه بپردازیم,یا چه مشکلات بعدی واسمون پیش بیاد و این همه زحمتم و هزینه رو زیر سوال ببره.جالبه که در قبال تاخیر و بدقولی خودشون ما هیچ حقی نداریم و کسی جوابگوی ما نیست,ولی حالا اگه ما یه فوتوکپی نداده باشیم نقص مدرک میخوریم و.....
    به نظر من باید هرچه سریعتر از امور خارجه خودمون اقدام کنیم,تا از طریق امور خارجه که روابط تنگاتنگی با سفارت ها دارند بهشون فشار وارد شه.جواب اونارو دیگه باید بدن....
    دوستان لطفا همه نظر بدن(علی الخصوص با تجربه هاااا) تا به نتیجه بهتری برسیم و زودتر اقدام کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهدنسی منابع طبیعی ،ابخیزداری

نقل قول نوشته اصلی توسط setareeeeeeeee نمایش پست ها
    با سلام به دوستان.
    در خصوص ویزا به نظر من بهتره و باید از طریق مراجع بالاتری پیگیری کنیم تا اینکه بخوایم شکایت کنیم ,چون ممکنه ی کار غیر اصولی باعث ایجاد مشکل دوباره بشه و مارو از ویزامون دورتر کنه یا بخواد دردسر ساز بشه.
    در حال حاضر هیشکی دلش واس ما نسوخته که چه پولایی باید ماهیانه بپردازیم,یا چه مشکلات بعدی واسمون پیش بیاد و این همه زحمتم و هزینه رو زیر سوال ببره.جالبه که در قبال تاخیر و بدقولی خودشون ما هیچ حقی نداریم و کسی جوابگوی ما نیست,ولی حالا اگه ما یه فوتوکپی نداده باشیم نقص مدرک میخوریم و.....
    به نظر من باید هرچه سریعتر از امور خارجه خودمون اقدام کنیم,تا از طریق امور خارجه که روابط تنگاتنگی با سفارت ها دارند بهشون فشار وارد شه.جواب اونارو دیگه باید بدن....
    دوستان لطفا همه نظر بدن(علی الخصوص با تجربه هاااا) تا به نتیجه بهتری برسیم و زودتر اقدام کنیم.

منم وقتی عصبانیتم رو فاکتور میگیرم،به این نتیجه میرسم که نباید شکایت کنیم...اما این رو حق خودم میدونم که هر ارگانی که الان مسئول عقب افتادن کار ماست،حداقل فقط یه جمله فقیط یکبار یه جواب درست و قابل قبول بده.. من از این که وزارت امور خارجه چه اختیاراتی داره اطلاع ندارم.. پس اگه کسی میدونه لطفاً راهنمایی کنه ..و اینکه آیا این مسئله پیش اومده،به کوتاهی کردن مربوطه یا اینکه اصلاً قضیه چیز دیگه ای هست...که حداقل ما مسئله رو بدونیم تا با هم فکریه هم راه حل پیدا کنیم..چون من خودم به شخصه اگه بدئنم این داستان بیش از یکماه زمان میبره،حداقل تکلیفم رو بدونم و بیشتر از این هزینه نکنم بابت خوابگاه و بقیه مسائل...

Junior Member

به نظر منم بهتره با امورخارجه خودمون مکاتبه کنیم و ازشون بخوایم اوضاع رو برسی کنه ببینه آخه ما تا کی باید استند بای بمونیم یا بگن ویزا نمیدیم یا بگن دو ماه دیگه یا چه میدونم یه سال دیگه میدیم
    چرا آخه ما رو بلاتکلیف نگه میدارن
    من تحقیق میکنم ببینم به کی باید مکاتبه کرد و کدوم ارگان میتونه کمک کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naxkh نمایش پست ها
    به نظر منم بهتره با امورخارجه خودمون مکاتبه کنیم و ازشون بخوایم اوضاع رو برسی کنه ببینه آخه ما تا کی باید استند بای بمونیم یا بگن ویزا نمیدیم یا بگن دو ماه دیگه یا چه میدونم یه سال دیگه میدیم
    چرا آخه ما رو بلاتکلیف نگه میدارن
    من تحقیق میکنم ببینم به کی باید مکاتبه کرد و کدوم ارگان میتونه کمک کنه
    من فكر نميكنم اين مساله اي باشه كه امورخارجه ايران بتونه دخالتي توش داشته باشه.
    چون كاملا مساله ايه مربوط به كشور اتريش.البته بازم اگه كسي اطلاعات موثق تري داشته باشه خوبه كه بگه.
    من ديروز مداركمو برده بودم واسه ي ويزا رسيد رو واسم 2 مارچ زد اما گفت بعيد ميدونم حاضر شه تا اون موقع چون حداقل 14 روز طول ميكشه.
    ازشون پرسيدم كه دادن ويزاها انگار استاپ شده فعلا؟ گفت آره "بعضي" از ويزاها فعلا داده نشده.
    نميدونم يعني كسي هست كه تو اين مدت ويزاشو گرفته باشه يا نه؟

Junior Member

دوستان تویه گوگل سرچ کنید سامانه رسیگی به شکایات امور خارجه .یه صفحه میاد مشکل رو کامل توضیح بدید و بفرستید من فرستادم .بی تاثیر نخواهد بود .ما رو روی هوا نگه داشتن
    یعنی چی آخه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar0 نمایش پست ها
    من فكر نميكنم اين مساله اي باشه كه امورخارجه ايران بتونه دخالتي توش داشته باشه.
    چون كاملا مساله ايه مربوط به كشور اتريش.البته بازم اگه كسي اطلاعات موثق تري داشته باشه خوبه كه بگه.
    من ديروز مداركمو برده بودم واسه ي ويزا رسيد رو واسم 2 مارچ زد اما گفت بعيد ميدونم حاضر شه تا اون موقع چون حداقل 14 روز طول ميكشه.
    ازشون پرسيدم كه دادن ويزاها انگار استاپ شده فعلا؟ گفت آره "بعضي" از ويزاها فعلا داده نشده.
    نميدونم يعني كسي هست كه تو اين مدت ويزاشو گرفته باشه يا نه؟
    من يك مورد مي دونم كه وسيدشون 7 feb با من بود و اون روز آماده نبود ولي فرداش 8 feb باهشون تماس گرفتن كه پاسپورت آماده است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط npahlevan نمایش پست ها
    من يك مورد مي دونم كه وسيدشون 7 feb با من بود و اون روز آماده نبود ولي فرداش 8 feb باهشون تماس گرفتن كه پاسپورت آماده است
    این مورد شما هم مثل ما دانشجویی بودن یا توریستی یا تحاری؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)