صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 170

موضوع: گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

دوستان فكر ميكنم اين كارا يعني شكايت و ... فقط باعث پيچيده تر شدن مسايل ميشه... به نظرم بهتره از طريق اين لينك http://www.bmeia.gv.at/pe/botschaft/...n/kontakt.html همه اونايي كه منتظر ويزا هستن درخواستشون بگم و بخوان كه رسيدگي بشه. اينجوري نتيجه بهتري ميشه گرفت.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط naxkh نمایش پست ها
    این مورد شما هم مثل ما دانشجویی بودن یا توریستی یا تحاری؟
    در صفحه هاي قبل همين بحث پيغام گذاشته بودن فكر مي كنم تحصيلي بودن !

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira.akbari نمایش پست ها
    دوستان فكر ميكنم اين كارا يعني شكايت و ... فقط باعث پيچيده تر شدن مسايل ميشه... به نظرم بهتره از طريق اين لينك http://www.bmeia.gv.at/pe/botschaft/...n/kontakt.html همه اونايي كه منتظر ويزا هستن درخواستشون بگم و بخوان كه رسيدگي بشه. اينجوري نتيجه بهتري ميشه گرفت.
    این لینکم خوبه ولی به نظر من از طریق امور خارجه هم پیگیری کنیم.
    من که علاوه بر ایمیل,حتما حضوری هم میرم و بهشون میگم......
    بهرحال این پیگیریا بی تاثیر نیست.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naxkh نمایش پست ها
    این مورد شما هم مثل ما دانشجویی بودن یا توریستی یا تحاری؟

٧ فوريه كه من اونجا بودم نه ويزاهاي تحصيلي رو دادن نه توريستي!
    اما يه نفر سه تا پاس تحويل گرفت كه به زور جواب داد براي كنفرانس بوده
    توريستي ها رو هم كه دادن يواش يواش
    هرچي هست مربوط به ويزاي هاي تحصيليه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan666666 نمایش پست ها
    این لینک مربوط به صفحه اول وزارت داخله یا به زبون خودمون وزارت کشور اتریش هست. دوستان خوبم! بازم میگم، وزارت کشور اتریش شدیدا تحت فشار ورود تقریبا 100 هزار نفریه که بدون هیج کنترلی سال گذشته از مرزهای اتریش گذشتند و به این کشور پناه آوردند. خودتون فکرش رو بکنید، اندازه یه استادیوم آزادی آدم وارد اتریش 8 میلیونی شده بدون هیچ نظارت و کنترلی. الان تمام هم و غم وزارت کشور معطوف به سازماندهی این افراد شده. اگر در ستون سمت چپ به لینک سوم همین صفحه تحت عنوان Asyl/Betreuung مراجعه کنید، اولین خبر درباره ورود 1508 نفر فقط ظرف 1 تا 7 فوریه سال جاری هست. تا جایی که من اخبار رو دنبال کردم و میکنم اتریش به شدت در حال رتق و فتق امور این افراد هست و وزارت کشور در کانون فشارها و طبیعیه که انرژی سایر بخشهای وزارت کشور معطوف به همین موضوع شده باشه. خوشبختانه جلوی سیل مهاجرت رو زود گرفتن و جریان رو تا حدی متوقف کردند. کمی صبر داشته باشید مشکل به زودی حل میشه به امید خدا.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    این لینک مربوط به صفحه اول وزارت داخله یا به زبون خودمون وزارت کشور اتریش هست. دوستان خوبم! بازم میگم، وزارت کشور اتریش شدیدا تحت فشار ورود تقریبا 100 هزار نفریه که بدون هیج کنترلی سال گذشته از مرزهای اتریش گذشتند و به این کشور پناه آوردند. خودتون فکرش رو بکنید، اندازه یه استادیوم آزادی آدم وارد اتریش 8 میلیونی شده بدون هیچ نظارت و کنترلی. الان تمام هم و غم وزارت کشور معطوف به سازماندهی این افراد شده. اگر در ستون سمت چپ به لینک سوم همین صفحه تحت عنوان Asyl/Betreuung مراجعه کنید، اولین خبر درباره ورود 1508 نفر فقط ظرف 1 تا 7 فوریه سال جاری هست. تا جایی که من اخبار رو دنبال کردم و میکنم اتریش به شدت در حال رتق و فتق امور این افراد هست و وزارت کشور در کانون فشارها و طبیعیه که انرژی سایر بخشهای وزارت کشور معطوف به همین موضوع شده باشه. خوشبختانه جلوی سیل مهاجرت رو زود گرفتن و جریان رو تا حدی متوقف کردند. کمی صبر داشته باشید مشکل به زودی حل میشه به امید خدا.

خوب جسارتاً نميبايستي با درخواست اقامت موافقت ميكردن حالا ما مونديم و ددلاين ٣ ماهه از تاريخ موافقت با درخواست براي ارائه پاسپورت به سفارت و ٤ ماه اعتبار ويزا
    يك ماهم كه براي كارت قامت بايد زودتر اونجا باشيم ميشه ٦ ماه جمعاً
    بيشتر ازين ها بايد در برنامه ريزي هاشون دقت ميكردن
    الان من پاسم رو تحويل دادم و معلوم نيست كي تحويلم بدن
    عملاً اگه اون ٦ ماه از تاريخ موافقت با درخواستم بگذره اونجا تو اتريش به مشكل بر ميخورم اگه به اين ترم هم نرسم هرتاريخي رو هم برام بزنن به ترم بعد نميرسم!!!!!
    يعني اينهمه زحمت و هزينه بيخودي بوده
    واقعاً شما فكر ميكنين مسئوليت اين كار رو به عهده ميگيرن؟
    عمراً اگر اهميت بدن با اينهمه بي نظمي

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar0 نمایش پست ها
    بچه ها هيچ كسي تو اين دو سه هفته اخير هنوز پاسشو نگرفته (واسه ويزا)؟
    و هيچ كسي هم هنوز جواب ويزاش نياومده؟؟
    امروز 62 روز شد و هنوز هيچ خبري نيست!
    سلام دوست عزیز. تاریخ رسد پاسپورتم 7 فوریه بود که رفتمو آماده نبود. 8 فوریه از سفارت زنگ زدن گفتن بیا پاستو بگیر ویزات صادر شده.
    الآنم که به لطف خدای بزرگ از تو اتریش دارم پست میزارم. ویزا گرفتنم شانسی بوده، یه دوره زبان آلمانی پذیرش گرفتم از دانشگاه وین (پذیرش تحصیلی دانشگاهی نبود)، با اون اقدام کردم
    به هر کسی هم میگم باور نمیکنه، میگه چطور ویزا گرفتی ؟!!! ولی هیچ وقت اینو یادتون نره ===> خواستن، توانستن است :-)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0030352 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. تاریخ رسد پاسپورتم 7 فوریه بود که رفتمو آماده نبود. 8 فوریه از سفارت زنگ زدن گفتن بیا پاستو بگیر ویزات صادر شده.
    الآنم که به لطف خدای بزرگ از تو اتریش دارم پست میزارم. ویزا گرفتنم شانسی بوده، یه دوره زبان آلمانی پذیرش گرفتم از دانشگاه وین (پذیرش تحصیلی دانشگاهی نبود)، با اون اقدام کردم
    به هر کسی هم میگم باور نمیکنه، میگه چطور ویزا گرفتی ؟!!! ولی هیچ وقت اینو یادتون نره ===> خواستن، توانستن است :-)
    نوع درخواستتون ويزاي D بود ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهدنسی منابع طبیعی ،ابخیزداری

نقل قول نوشته اصلی توسط sorayyakiani نمایش پست ها
    خوب جسارتاً نميبايستي با درخواست اقامت موافقت ميكردن حالا ما مونديم و ددلاين ٣ ماهه از تاريخ موافقت با درخواست براي ارائه پاسپورت به سفارت و ٤ ماه اعتبار ويزا
    يك ماهم كه براي كارت قامت بايد زودتر اونجا باشيم ميشه ٦ ماه جمعاً
    بيشتر ازين ها بايد در برنامه ريزي هاشون دقت ميكردن
    الان من پاسم رو تحويل دادم و معلوم نيست كي تحويلم بدن
    عملاً اگه اون ٦ ماه از تاريخ موافقت با درخواستم بگذره اونجا تو اتريش به مشكل بر ميخورم اگه به اين ترم هم نرسم هرتاريخي رو هم برام بزنن به ترم بعد نميرسم!!!!!
    يعني اينهمه زحمت و هزينه بيخودي بوده
    واقعاً شما فكر ميكنين مسئوليت اين كار رو به عهده ميگيرن؟
    عمراً اگر اهميت بدن با اينهمه بي نظمي
    یعمی شما میگید که این پروسه حالا حالاها طول میکشه؟ مگه میتونن مارو این همه مدت منتظر نگه دارن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط katy73 نمایش پست ها
    یعمی شما میگید که این پروسه حالا حالاها طول میکشه؟ مگه میتونن مارو این همه مدت منتظر نگه دارن؟
    شايد يك نفر پاسپورتشو لازم داشته باشه ، هيچ سفارت يا مكاني چند ماه پاسپورت و كه نگه نمي داره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)