صفحه 9 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 170

موضوع: گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط npahlevan نمایش پست ها
    نوع درخواستتون ويزاي D بود ؟
    نه، نوعش C بود.چون دورش کوتاه مدت بود. 18 روز بود.

Senior Member Austrian آواتار ها

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

شايد يك نفر پاسپورتشو لازم داشته باشه ، هيچ سفارت يا مكاني چند ماه پاسپورت و كه نگه نمي داره ؟
    کشورهای عضو شنگن ، برای ویزای توریستی پاسپورت رو 14 روز نگه میدارند و برای پیک آپ ویزای اقامتی ( چسباندن ویزا در پاسپورت ) ماکزیمم 7 روز پاسپورت رو نگه میدارند
    برای همین من پیشنهاد می کنم لیستی از افرادی که این مشکل رو دارند تهیه کنید و برای اداره اقامت اتریش ارسال کنید
    من شخصا حاظرم کمکتون کنم.
    پیشنهاد می کنم در صورت تمایل فرمی رو در گوگل راه اندازی کنم تا بتونید اطلاعاتتون رو ثبت کنید و به رسیدن به تعداد مناسبی برای رفع مشکلات صدور ویزا با ارسال مدارک لازم به اداره اقامت اتریش پیگیر مشکل پیش آمده باشیم
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Senior Member Austrian آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

کسی از دوستان در رابطه با ویزاهای توریستی هم اطلاعی داره که ایا این مشکل برای اون ها هم هست یا خیر ؟
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Member

پیش فرض پاسخ : گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    کسی از دوستان در رابطه با ویزاهای توریستی هم اطلاعی داره که ایا این مشکل برای اون ها هم هست یا خیر ؟

روزي كه من براي گرفتن پاسم ٧ فوريه رفته بودم حتي توريستي ها رو هم ندادن
    اما بعداً كه دوباره سر زدم ديدم توريستي ها خيلي هاشون ويزاهاشون رو گرفته بودم
    براي همين ميگم اين مشكل فقط براي اقامت تحصيليه
    و اين مهاجر هاي غير قانوني و ساماندهي شون و غيره همش بهانه ست

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط katy73 نمایش پست ها
    یعمی شما میگید که این پروسه حالا حالاها طول میکشه؟ مگه میتونن مارو این همه مدت منتظر نگه دارن؟

نه من اينو نميگم اما حدس ميزنم ميخوان اونقدر كش بدن تا مهلت هاي قانوني مون رو از دست بديم و اين خيلي بده
    ايا بعداً با توجه به اينكه با درخواستمون موافقت شده و رسيد داريم كسي اهميت ميده كه اينهمه هزينه و وقت صرف كرديم هيچي به هيچي؟
    كسي نيست بعداً جوابگوي ما باشه و حلش كنه؟
    يا فقط عذرخواهيشون برامون ميمونه!
    ايا دانشگاه يا اداره اقامت درك ميكنه ايراد از سفارت خودش بوده و ما مواعد رو رعايت كرديم!!
    الله اعلم

Junior Member

دوستان من ايميل از سفارت دريافت كردم : كه متاسفانه تا امروز ما مجوز صدور ويزاي شما از اتريش دريافت نشده و به محض اينكه جوابي از BMI در اتريش بياد ويزاي شما صادر و باهتون تماس مي گيريم .
    دوستان من فكر مي كنم بهتر هست كه به اداره ي BMI ايميل بزنيم و متوجه بشيم كه واقعا مشكل از اونجا هست يا سيتم هاي سفارت يا .. ؟؟
    من پيشنهاد مي كنم همگي ايميل به الماني يا انگليسي به ادرس post@bmi.gv.at بفرستيم و توضيح بديم كه از اين تاريخ درخواست ويزا به سفارت اتريش در تهران داديم و رسيد در اين تاريخ داشتيم ولي هنوز ويزا صادر نشده و سفارت علت را گفته كه جواب از BMI نيومده و توضيح بديم كه بايد هر چه سريع تر ثبت نام كنيم و ترم از اول مارچ شروع ميشه و خواهش كنيم كه سريع تر ويزا مون صادر بشه .
    من فكر مي كنم اگه تعداد ايميل زياد باشه امكان داره رسيدگي كنن و يا اگر جوابي هم بدن متوجه مي شيم كه ايراد كار در كجا هست !!!
    من post@bmi.gv.at اين ايميل و در وبسايت BMI در قسمت ويزا پيدا كردم اگر باز هم email دقيق تري پيدا كرديد اطلاع بدين لطفا .
    بهتر است اول ايميل شماره پاسپورت و تاريخ تولد نوشته بشه ودر انتها هم عكس رسيد و ايميلي كه از سفارت براي مثبت بودن جواب اقامت گرفتيم ضميمه شود

Member

دوستان من ايميل از سفارت دريافت كردم : كه متاسفانه تا امروز ما مجوز صدور ويزاي شما از اتريش دريافت نشده و به محض اينكه جوابي از BMI در اتريش بياد ويزاي شما صادر و باهتون تماس مي گيريم .
    دوستان من فكر مي كنم بهتر هست كه به اداره ي BMI ايميل بزنيم و متوجه بشيم كه واقعا مشكل از اونجا هست يا سيتم هاي سفارت يا .. ؟؟
    من پيشنهاد مي كنم همگي ايميل به الماني يا انگليسي به ادرس post@bmi.gv.at بفرستيم و توضيح بديم كه از اين تاريخ درخواست ويزا به سفارت اتريش در تهران داديم و رسيد در اين تاريخ داشتيم ولي هنوز ويزا صادر نشده و سفارت علت را گفته كه جواب از BMI نيومده و توضيح بديم كه بايد هر چه سريع تر ثبت نام كنيم و ترم از اول مارچ شروع ميشه و خواهش كنيم كه سريع تر ويزا مون صادر بشه .
    من فكر مي كنم اگه تعداد ايميل زياد باشه امكان داره رسيدگي كنن و يا اگر جوابي هم بدن متوجه مي شيم كه ايراد كار در كجا هست !!!
    من post@bmi.gv.at اين ايميل و در وبسايت BMI در قسمت ويزا پيدا كردم اگر باز هم email دقيق تري پيدا كرديد اطلاع بدين لطفا .
    بهتر است اول ايميل شماره پاسپورت و تاريخ تولد نوشته بشه ودر انتها هم عكس رسيد و ايميلي كه از سفارت براي مثبت بودن جواب اقامت گرفتيم ضميمه شود

شما هم پاسپورتتون رو تحويل دادين سفارت و رسيد گرفتين؟
    اينجايي كه فرمودين كجا هست و كارش چي هست؟
    همون استعلام شينگنه؟ كه ميگن هنوز استعلام شينگن نيومده؟؟

به نظرم همه دوستان سلسله مراتب رو رعایت کنیم
    اول به سفارت ایمیل بدیم و پاسخ رسمی تری دریافت کنیم و بعد به مرجع بعدی.

اگه میشه بگید به سفارت با چه فرمتی و زبانی ایمیل دادید تا ماهم اقدام کنیم؟

ضمناً دوستانیکه پاس شون رو دریافت کردن به ما هم یه اطلاعی بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorayyakiani نمایش پست ها
    شما هم پاسپورتتون رو تحويل دادين سفارت و رسيد گرفتين؟
    اينجايي كه فرمودين كجا هست و كارش چي هست؟
    همون استعلام شينگنه؟ كه ميگن هنوز استعلام شينگن نيومده؟؟
    بله من هم رسيدم 7 feb بوده و هنوز پاسپورتم نيومده ، من هم در گوگل جستجو كردم Bundesministerium für Inneres هست و همان اداره اي كه استعلام شينگن صادر مي كنند و بررسي كار پناهنده ها هم همانجا هست . وب سايت به انگليسي هم در دسترس هست

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetube2003 نمایش پست ها
    به نظرم همه دوستان سلسله مراتب رو رعایت کنیم
    اول به سفارت ایمیل بدیم و پاسخ رسمی تری دریافت کنیم و بعد به مرجع بعدی.

اگه میشه بگید به سفارت با چه فرمتی و زبانی ایمیل دادید تا ماهم اقدام کنیم؟
    من ايميل زدم و پرسيدم اگر اين مشكل طولاني بشه چه تاريخي در ويزامون ميخوره
    كه جواب دادن اگر بيشتر از يكماه از تاريخي كه تو فرم درخواست دادين نگذره همون رو ملاك قرار ميدن
    دوباره ريپلاي كردم كه اگر بيشتر طول بكشه تكليف چيه؟
    ترم رو از دست ميديم لااقل بايد تاريخي در ويزامون بخوره كه به ترم بعد با اعتبار ويزا برسيم كه ديگه جواب ندادن!
    من به زبان فارسي ايميل زدم و فينگيليش جوابم رو نيم ساعت بعد دادن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)