صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: ایجاد انجمنی برای مبادلات کتب و منابع مطالعاتی

پیش فرض پاسخ : ایجاد انجمنی برای مبادلات کتب و منابع مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    کتب و منابع مطالعاتی برای امتحان‌های TOEFL و GRE نسبتا محدوده و بعد از امتحان عموما به درد کسی نمی‌خوره و در گوشه کناری رها می‌شه. فکر کردم شاید بد نباشه که یک انجمنی در فروم درست کنیم که بچه‌هایی که امتحانات‌شون رو دادند بتونند کتب و سایر منابع مطالعاتی‌شون رو لیست کنند که بچه‌های دیگه در صورت تمایل بتونند با قیمت پایین‌تر از قیمت کتب نو خریداری کنند. به نظرم این کار هم از نظر اقتصادی به نفع هر دو طرف خواهد بود و هم این که از کتب استفاده مفیدتری خواهد شد.
    درود
    بسيار عالي مي باشد
    انشاالله زودتر راه بيافتتد تا دوستان بتوانند تبادل كتاب داشته باشند
    خوش باشي

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط ordibehesht
    من كه به اين نتيجه رسيدم كه با فروختن كتابها پول gmat در نمياد .. در نتيجه صرفا براي گسترش علم و البته حفظ محيط زيست كتابها رو براي استفاده آيندگان و در قبال يك سري ebook تبادل فرهنگي كردم ;D
    من تازه رسیدم به یه جایی که می شه اینترنت داشت ...
    کاملآ تصدیق می کنم !! ...
    ;D
    من واقعآ نمی دونم چطوری از اردیبهشت و همسرشون تشکر کنم ...
    اون همه کتاب رو پهن کردم روی تختم و همش به این فکر میکنم که چطوری یکی به یه غریبه این لطف رو می کنه و چطوری می تونم جبران کنم ...
    تنها راهی که بشه این کار رو جبران کرد اینه که من هم بعد امتحانم کتابا رو به همین سالمی و خط نخوردگی بدم نفر بعدی ... که اون شب ببره خونه و پهن کنه رو تختش و ............. الی آخر !
    دست جفتشون درد نکنه ، امیدوارم هم توی پروسه اپلای کردنشون موفق باشن هم توی زندگی مشترکشون !
    من بازم دارم فکر می کنم چطوری می شه همچین کمکی رو بدون هیچ چشم داشتی انجام داد ...

یه چیزی می گم و شما یه چیزی می شنوید ! ...
    اگه بدونین من خودم رو آماده چه مصائبی که نکرده بودم ... حالا دارم نگاه می کنم می بینم هر چی می خواستم دستمه ... بهانه ای برای نخوندن دیگه نیست خلاصه ..
    بازم این محبت ایشون رو هیچ وقت فراموش نمی کنم ...

ApplyAbroad Veteran

حسین جان به این می گن سیستم pay it forward! این طوریه که شما به سه نفر که اصلا نمی شناسینشون یه لطف خیلی بزرگ می کنین. اون سه نفر هم به نوبه خودشون به سه نفر دیگه و الی آخر! این طوری می شه دنیا رو تغییر داد.
    http://www.imdb.com/title/tt0223897/

I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Roger
    حسین جان به این می گن سیستم pay it forward! این طوریه که شما به سه نفر که اصلا نمی شناسینشون یه لطف خیلی بزرگ می کنین. اون سه نفر هم به نوبه خودشون به سه نفر دیگه و الی آخر! این طوری می شه دنیا رو تغییر داد.
    http://www.imdb.com/title/tt0223897/

حتمآ وقت می ذارم و فیلم رو می بینم ... !

Senior Member

دوستان من يه سري كتاب تافل، جي ار اي و ايلتس دارم كه بعضياشون تقريبا نو هستن، كسي به اين كتابا نياز داره؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    دوستان من يه سري كتاب تافل، جي ار اي و ايلتس دارم كه بعضياشون تقريبا نو هستن، كسي به اين كتابا نياز داره؟
    در تافل تاپيكي براي قرار دادن اينجور اطلاعيه ها وجود داره. ميتونيد به اونجا براي برخيش مراجعه بفرماييد و با استفاده از الگو كتابها رو در معرض ديد همگان قرار بديد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    در تافل تاپيكي براي قرار دادن اينجور اطلاعيه ها وجود داره. ميتونيد به اونجا براي برخيش مراجعه بفرماييد و با استفاده از الگو كتابها رو در معرض ديد همگان قرار بديد. شادزي
    ممنون از راهنماییتون اما من این تاپیک رو پیدا نکردم میشه اینجا قرارش بدید؟
    متشکرم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)