صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: بیان تجربیات مربوط به بعد از ورود به دانشگاه های استرالیا- ثبت نام و دوران تحصیل

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

Lightbulb بیان تجربیات مربوط به بعد از ورود به دانشگاه های استرالیا- ثبت نام و دوران تحصیل

با سلام
    بعد از مطالعه بخش های مختلف در فروم به این نتیجه رسیدم که تاپیکی با این تیتر ایجاد بشه تا دوستانی که در استزالیا در حال تحصیل هستند تجربیات خودشون رو بیان کنند مثلا نحوه ثبت نام و یا نحوه انجام تحقیقات روابط با استاد - نحوه برخورد با استاد و حضور در دانشگاه و تعداد ساعاتی که دانشجو ها در دانشگاه حضور دارن کارهایی که در سال اول یا دوم یا سوم باید انجام داد نحوه برنامه ریزی و مسائلی که دانشجوها با اون بعد از ورود به دانشگاه درگیر هستن - این تاپیک میتونه با بیان تجربیات ذوستانی که در حال حاضر در حال تحصیل هستن بسیار پربار و سودمند باشه. من خودم یک ماه دیگه باید شروع به تحصیل کنم و متاسفانه اطلاعاتی در این زمینه بدست نیووردم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیان تجربیات مربوط به بعد از ورود به دانشگاه های استرالیا- ثبت نام و دوران تحص

همین الان اومدم تاپیکشو درست کنم که دیدم شما درست کردین.... این سوال من و خیلیای دیگه س...

اما آقای vahidet تو قسمت "نحوه ی درخواست و دریافت بورسیه" تا حدی جوابمو داد:

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم دوره دکترا در استرالیا تحقیق محور (یا همون research based) هستش و شما از همون اول روی تزتون کار میکنین. البته در مورد موضوع تزتون هم گویا لازم نیست دقیقا روی اون موضوعی کار کنین که در موردش پروپوزال نوشتین و میشه موضوع رو تا حدودی تغییر داد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیان تجربیات مربوط به بعد از ورود به دانشگاه های استرالیا- ثبت نام و دوران تحص

نقل قول نوشته اصلی توسط Quarantine نمایش پست ها
    همین الان اومدم تاپیکشو درست کنم که دیدم شما درست کردین.... این سوال من و خیلیای دیگه س...

اما آقای vahidet تو قسمت "نحوه ی درخواست و دریافت بورسیه" تا حدی جوابمو داد:
    یک سوالی که پیش میاد اینه که اصولا تعطیلی بین ترم ها چقدره؟ چه زمان هایی مناسب هست برای گرفتن بلیط و برگشت توی سال
    Subclass 573 - lodged date: 20/03/2013 - File Number: 24/03/2013 - Medical letter: 05/04/2013 - Medical Test: Dey 06/04/2013
    Ir Embsy to Amman Embsy:11/04/2013, Grant visa: 23/04/2013

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

دوستان من دوره دکترا رو در استرالیا شروع کردم. اگه کسی سوالی در مورد نحوه انجام PhD داره بپرسه خوشحال میشم در حد توان کمک کنم.
    ویرایش توسط hediye119 : May 31st, 2013 در ساعت 04:11 AM دلیل: ویرایش پینگلیش

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    دوستان من دوره دکترا رو در استرالیا شروع کردم. اگه کسی سوالی در مورد نحوه انجام PhD داره بپرسه خوشحال میشم در حد توان کمک کنم.
    دوست گرامی من از دانشگاه های مککوری و ولونگونگ پذیرش دکتری گرفتم سوال من این است که چون چند ساله از فارغ التحصیلی من میگذرد و ریاضی و تحلیل اماری تقریبا یادم رفته ایا دانشگاه برای من کلاسی در این رابطه می گذارد! و ایا مشاور و سوپروایزر در این زمینه کمک می کنند ؟
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه به دوستانی که در حال بستن چمدانها هستند

یکی از موضوعاتی که ذهن منو درگیر کرده موضوع اولین برخورد با سوپروایزر و دیگر افراد اونجا هستش که طبق گفته دوستام خیلی مهمه و تقریبا روی طرز تفکر طرف مقابل در مورد خودم تا مدتها تاثیر میزاره. (به قول یکی از دوستام ممکنه اولین برخورد آخرین برخورد باشه!!1)
    سوپروایزر من خانمه و این یه کم منو بیشتر عصبی کرده که تو برخورد اول کاری نکنم که ازم ناراحت شه.
    ممنون میشم راهنماییم کنین که در برخورد اول باید چه مواردی رو رعایت کنم و حواسم به چه نکاتی باشه؟

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان...در مورد باز کزدن حساب بانکی در روز های اول ورود به استرالیا میخواستم معمولا دانشجو ها در کدوم بانک حساب باز میکنن؟
    آیا امکانش هست الان از ایران و قبل از رفتن حساب باز کرد به صورت اینترنتی؟
    شنیدم که معمولا Commonwealth bank دانشجوها حساب باز میکنن.....کسی لینکی برای ثبت نام اینترنتیش نداره؟آیا امکان داره اینترنتی حساب باز کرد؟

ممنون
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

بعد از رسیدن به استرالیا برای ثبت نام در دانشگاه چه مدارکی لازم هست؟آیا ترجمه مدارک تحصیلی دوباره نیازه؟ یا ارائه دوباره مدرک آیلتس؟ با توجه به اینکه مدرک ایلتس رو من اسکنش رو فقط برای دانشگاه فرستادم..آیا اصلش رو موقع ثبت نام نیاز دارن؟
    ممنون
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان...در مورد باز کزدن حساب بانکی در روز های اول ورود به استرالیا میخواستم معمولا دانشجو ها در کدوم بانک حساب باز میکنن؟
    آیا امکانش هست الان از ایران و قبل از رفتن حساب باز کرد به صورت اینترنتی؟
    شنیدم که معمولا Commonwealth bank دانشجوها حساب باز میکنن.....کسی لینکی برای ثبت نام اینترنتیش نداره؟آیا امکان داره اینترنتی حساب باز کرد؟

ممنون
    تا جایی که من دیدم خیلی از بچه ها تو همون بانک Commonwealth حساب باز میکنن. تا جایی که من اطلاع دارم به خاطر تحریمها شما نمیتونین از ایران به صورت اینترنتی افتتاح حساب رو انجام بدین.
    در هر صورت نگران نباشین. مساله مهمی نیست، انشالله وقتی بیاین اینجا باز کردن حساب بیشتر از چند دقیقه طول نمیکشه.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    بعد از رسیدن به استرالیا برای ثبت نام در دانشگاه چه مدارکی لازم هست؟آیا ترجمه مدارک تحصیلی دوباره نیازه؟ یا ارائه دوباره مدرک آیلتس؟ با توجه به اینکه مدرک ایلتس رو من اسکنش رو فقط برای دانشگاه فرستادم..آیا اصلش رو موقع ثبت نام نیاز دارن؟
    ممنون
    اگر مدارکتون رو قبلا فرستادین، دیگه بعیده که دوباره ازتون مدارک رو بخوان. در غیر اینصورت، به احتمال زیاد ترجمه مدارکتون رو میخوان.

به اصل مدرک آیلتس هم نیازی نیست.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)