صفحه 12 از 21 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 202

موضوع: بحث در مورد نمره PBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیتا بیس نمرات تافل Pbt

سلام

خواستم بدونم كسي كه توس listening نمره 60 گرفته از 50 تا چند تارو درست جواب داده. نمره هر section چه طوري محاسبه مي شه؟ مثلا اگر از 40 تا 20 تا جواب بده نمرش مي شه 67/2=33.5 ؟

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

پیش فرض پاسخ : دیتا بیس نمرات تافل Pbt

نقل قول نوشته اصلی توسط Peymanp نمایش پست ها
    سلام

خواستم بدونم كسي كه توس listening نمره 60 گرفته از 50 تا چند تارو درست جواب داده. نمره هر section چه طوري محاسبه مي شه؟ مثلا اگر از 40 تا 20 تا جواب بده نمرش مي شه 67/2=33.5 ؟
    سولات لیسنینگ مدت زیادیه که 70 تایی شدند. من هم مثل شما علاقمندم بدونم چطوری محاسبه میشه...

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد نمره PBT

سلام
    از دوستان کسی تجربه rescoring واسه TWE رو داره؟تاپیک بهتر پیدا نکردم

پیش فرض پاسخ : زمان آماده شدن نمره Pbt و نحوه پرسیدن تلفنی آن

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    بچه ها طبق ایمیلی که از سوپروایزر دانشگاه آزاد دریافت کردم جوابه آزمونه 7 May این سنتر 20 جون احتمالا میرسه..!! البته دیرتر از سنترهای دیگه که دلیلش مشخص نیست!!
    آقا می تونی آدرس ایمیلی که اون ایمیل رو بهت زد به من بدی؟ از کجای دانشگاه باید بگیریم کارنامه رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    سلام.. دوستانی که در تاریخ 7 May، امتحان Pbt مرکز آزمون دانشگاه آزاد دادن لطفا جواب بدن!! جواب سنترهای دیگه بیشتر از 1 هفته است که اومده! ولی ما هر چی پیگیری میکنیم اصلا خبری نیست، دیگه حتی مسئولین برگزاریش هم جوابه ایمیلون رو نمیدن! از بچه ها خواهش میکنم به ETS ایمیل بزنن و پیگیری کنن. لطفا جواب بدین تا یه هم فکری کنیم یه جوری مشکلو پیدا کنیم ببینیم چه خبره واقعا!!!
    مرسی..
    آقا می تونی ایمیل اون مسئولا رو به من بدی؟ و اگه کارنامتو گرفتی بگی از کجا دقیقا گرفتی؟ اگه شماره تلفنی هم داری ممنون می شم بدی بهم

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar-h نمایش پست ها
    ااا،من داشتم برنامه ریزی میکردم برم جوابم بگیرم !!؟ من ایمیل سوپروایزر امتحان گم کردم که بهش ایمیل بدم میشه ایمیلشو بهم بدین من هم یه پیگیری بکنم ،ایمیل به ای تی اس هم خوبه معمولا خیلی هم سریع جواب ایمیل میدن.من همین الان به ای تی اس میل میزنم بقیه دوستان هم همین کار رو بکنید لطفا.
    شما بالاخره تونستی نمرتو بگیری؟ اگه آره کجا رفتی؟ ایمیل یا تلفنی داری به من بدی؟ ممنون می شم

ApplyAbroad Veteran

مجتبی-- آدرس ایمیل خانم هایرپتیان: anitahay@yahoo.com به ایشون ایمیل بزن ببین اگه آومده میتونی بری پاسداران نیستان 9.. مرکز آزمون دانشگاه آزاد بگیری.. فقط آدرسو دوباره ازش بپرس دقیق مطمئن نیستم..
    موفق باشی

Junior Member

دوستان تاریخ 23 مهر 90 آزمون PBT سنتر مشکین دشت دادم. سوپروایز گفت یه ماه دیگه 10 دلار واریز کنین ets جوابو بگیرین یا دو ماه صبر کنین بیاین تهران بگیرین. ولی نمیدونم چه جوری باید اون 10 دلار رو واریز کرد و جوابو گرفت. اگه میدونین یه کمکی به ما بکنین..... دمه همه شما گرم

نقل قول نوشته اصلی توسط rasmus نمایش پست ها
    دوستان تاریخ 23 مهر 90 آزمون PBT سنتر مشکین دشت دادم. سوپروایز گفت یه ماه دیگه 10 دلار واریز کنین ets جوابو بگیرین یا دو ماه صبر کنین بیاین تهران بگیرین. ولی نمیدونم چه جوری باید اون 10 دلار رو واریز کرد و جوابو گرفت. اگه میدونین یه کمکی به ما بکنین..... دمه همه شما گرم
    اول این لینک رو نگاه کنید http://www.ets.org/toefl/pbt/scores/get
    اگر کارتهای American Express®, Discover®, JCB®, MasterCard®, or VISA® only) دارید با شماره تلفنی که در لینک بالا هست تماس بگیرید بقیه مراحل هم تو همون لینک هست

اگر کارتهای بالا رو ندارین می تونین به شرکتهایی که در این زمینه کار می کنند مراجعه کنید کافییه تو اینترنت این عبارت ارسال نمرات آزمون ها رو سرچ کنین چنتا شرکت میاد من یکبار از طریق اولیش نمرمو پرسیدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT, Cyber Security

پیش فرض نحوه محاسبه نمره

سلام نمره هر قسمت رو که بدست میارید با هم جمع کنید و 59+61+60=180 ضرب در 10 کنید میشه 1800 تقسیم بر 3 میشه 600
    reading از 67 gramme.r و listining از 68

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)