صفحه 2 از 21 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 202

موضوع: بحث در مورد نمره PBT

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نمره تافل کم و مشکلات ناشی از آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.g
    اين دانشگاهها رو من ديدم كه نمره تافل پايين براي Engineering M.sc نوشته بودن. حالا به استاد Graduate advisor مربوط به دانشكده ات ايميل بزن ببين چي ميگن؟
    Cleveland state university(525)-------www.csuohio.edu
    Univ. of Alabama-Huntsville(500)--------www.uah.edu
    Univ. of Nevada-reno(500)----------------www.unr.edu
    Univ. of wyoming(540)--------www.wyoming.edu
    این موضوع نمیتونه درست باشه. نمره تافل برای دانشکده های مختلف فرق داره. مثلا wyoming که شما مثال زدید برای بعضی دانشکده ها (مهندسی های مختلف) نمره 600 میخواد. من این تفاوت رو تو بقیه دانشگاهها هم دیدم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض PBT نمره بالا می خواهید؟ مواظب باشید!!

سلام
    ماه گذشته، قبل از امتحان تافلم از طریق یکی از بچه ها شماره ای بهم داده شد برای معلم خصوصی که معجزه می کنه!! اگه یادتون باشه یه بحثی مطرح شد که موضوعش توسط مدیران قفل شد. تو تماس اول بدم نیومد، با یه آدم کاملا مسلط و با اطلاعات واقعا کاملی رو به رو شدم که باعث شد باهاش قرار حضوری بزارم! جالبه که قرارمون تو خیابون و تو ماشین من تنظیم شد! بد یه خوش و بش و بازم اطلاعات واقعا خوب موضوع کاملا عوض شد و با پیشنهاد جدیدی رو برو شدم! .... سوالارو می خوای!!؟ به قدری برام مسخره بود که ... بگزریم. به قدری با تسلط و مدارک و مستندات از ین ماجرا صحبت می کرد که یکم سادگی باعث می شد... خلاصش کنم. چون شنیدم چند نفری فریب خوردن و هزینه کلانی برای این کار صرف کردن و پس از یه شب قرنطینه بودن و کلی مسخره بازیري، روز امتحان نه از سوالا خبری شد و نه از منجی که گفته بود سر امتحان حضور داره و الان از وجدان دردشونم که بگذرن، پول از دست رفتشون حالشونو حسابی گرفته!
    مواظب باشید که اگه چنین اتفاقی براتون افتاد گول نخورید! ETS هنوز انقدر بدبخت نشده که یه شارلاتان بی سواد ایرانی بخواد به این سادگی سوالاشو به دست بیاره...
    در ضمن این نکترو نباید فراموش بکنبم که اخلاق سرمنشا همه کارای کسیه که واقعا دنبال علم و دانشه...
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

پیش فرض پاسخ : PBT نمره بالا می خواهید؟ مواظب باشید!!

نقل قول نوشته اصلی توسط jalali
    سلام
    ماه گذشته، قبل از امتحان تافلم از طریق یکی از بچه ها شماره ای بهم داده شد برای معلم خصوصی که معجزه می کنه!! اگه یادتون باشه یه بحثی مطرح شد که موضوعش توسط مدیران قفل شد. تو تماس اول بدم نیومد، با یه آدم کاملا مسلط و با اطلاعات واقعا کاملی رو به رو شدم که باعث شد باهاش قرار حضوری بزارم! جالبه که قرارمون تو خیابون و تو ماشین من تنظیم شد! بد یه خوش و بش و بازم اطلاعات واقعا خوب موضوع کاملا عوض شد و با پیشنهاد جدیدی رو برو شدم! .... سوالارو می خوای!!؟ به قدری برام مسخره بود که ... بگزریم. به قدری با تسلط و مدارک و مستندات از ین ماجرا صحبت می کرد که یکم سادگی باعث می شد... خلاصش کنم. چون شنیدم چند نفری فریب خوردن و هزینه کلانی برای این کار صرف کردن و پس از یه شب قرنطینه بودن و کلی مسخره بازیري، روز امتحان نه از سوالا خبری شد و نه از منجی که گفته بود سر امتحان حضور داره و الان از وجدان دردشونم که بگذرن، پول از دست رفتشون حالشونو حسابی گرفته!
    مواظب باشید که اگه چنین اتفاقی براتون افتاد گول نخورید! ETS هنوز انقدر بدبخت نشده که یه شارلاتان بی سواد ایرانی بخواد به این سادگی سوالاشو به دست بیاره...
    در ضمن این نکترو نباید فراموش بکنبم که اخلاق سرمنشا همه کارای کسیه که واقعا دنبال علم و دانشه...
    درود
    تجربه خوبي بود

حالا من از تجربه خودم بگم

در روزنامه همشهري نوشته بود تضمين نمره تافل IBT بالاي 100
    من هم زنگ زدم گفتم هزينه چقدر هست
    بعدش شروع كرد اگر مي خواي نمره بالايي بگيري ما يك نفر را به جاي شما مي فرستيم امتحان بده هزينش هم 1 ميليون مي شه
    و نمره ي بالاي 100 شما تضمين

فكر كرده ما خريم

از اين مردم يك چيزهايي مي شنوي كه مخت سوت مي كشه

الان هم فكر كنم آگهي ميده

پیش فرض پاسخ : PBT نمره بالا می خواهید؟ مواظب باشید!!

همون آقايي كه با شما تماس گرفت ا من هم تماس گرفت و همين پيشنهاد 1 ميليون تومني رو داد. و من هم گفتم برو يابا خدا روزيتو جاي ديگه حواله كنه ;D

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان آماده شدن نمره Pbt و نحوه پرسیدن تلفنی آن

سلام دوستان
    نمره pbt 22 دي رو از الان مي تونيد با داشتن كارت اعتباري و تماس به 7267 771 -609 -1 در يافت كنيد. من نمرم رو گرفتم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

از 9 فوریه میشد ;D نمره رم تلفنی گرفت

آقا يه نفر براي رضاي خدا ميتونه به من كمك كنه.

نمره TWE رو هم ميگه ديگه آره؟
    من گير همين TWE هستم.

كجاست ياري كننده اي كه مرا ياري كند؟

ميتونم اطلاعاتمو بدم به شما برام زنگ بزنيد بعد من بهتون پولش رو بدم تا شما نمره رم بهم بگيد!

سلام
    میشه لطفا دقیقا بگید که برای گرفتن نمره چه باید کرد ؟
    ديگران را ببخش نه به اين علت كه آنها لياقت بخشش تو را دارند، به اين علت كه تو لياقت آن را داري كه آرامش داشته باشي..... امام علي (ع)

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

باید با ETS تماس گرفت reg no و 10$ پول با کارت بدی نمرتو گوش کنی.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

شما بايد كارت اعتباري - شماره كد 7 رقمي و تاريخ تولدتون رو داشته باشيد.
    به شما 5 نمره داده ميشه 3 نمره نمرههاي جداگونه section هاست نمره overallو نمره TWE

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)