صفحه 5 از 21 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 202

موضوع: بحث در مورد نمره PBT

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : زمان آماده شدن نمره Pbt و نحوه پرسیدن تلفنی آن

يك سوال ديگر كه دوستان بهش اشاره‌اي نكردن اينكه: در هر ساعتي از شبانه روز و يا مثلا در روزهاي شنبه و يكشنبه هم ميشه نمره رو پرسيد و يا بايد وايسيم تا ساعات كاري ETS آغاز بشه؟

پاسخ تلفني براي نمره توسط ETS همه روزه و در همه ساعات به طور خودكار انجام ميپذيرد.
    سوالات خاص در ساعات اداري و از دوشنبه تا جمعه.
    .

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

ببخشيد در ضمن اگه مديران محترم و كوشاي فروم... عنوان اين پست رو از "نمره pbt دي ماه!!!!" به مثلا نحوه پرسيدن نمره امتحان pbt تغيير بدن منطقي‌تر باشه... آخه عنوان با مطالب داخل پستها نمي‌خونه.... مثلا الان سوالات من راجع به تافلpbt هفتم مارچ هست!!! و اينكه كي ميرسه به اصفهان ( البته در تماس تلفني هر روز متفاوتي كه به دانشگاه اصفهان زنگ ميزنم ميگه مگه نگفتيم ده روز ديگه ميياد!!!!) حالا نميدونم ده روز ديگه دقيقا ميشه كي...

پیش فرض پاسخ : نمره تافل کم و مشکلات ناشی از آن

نمره تافل چيزي نيست كه تنها استاد از اون چشم پوشي بكنه چون يك موضوع تخصصي نيست و توسط Graduate Office هم قابل بررسي و قضاوته. بنابراين در اين مورد استاد تنها تا حدودي ميتونه به شما كمك بكنه. مثلا اينكه از دانشگاه براي شما Provisional Admission بگيره و شما وقتي اونجا رفتين يه امتحان زبان داخلي بدين و تازه اين موضوع براي كساني هست كه نمره تافلشون فاصله نسبتا كمي با مينيمم داره. به نظر من اگر فرصت داريد يك بار ديگه امتحان بدين.
    Do not mistake coincidence for fate

ضمنا اين رو هم اضافه كنم كه نمره زبان ربطي به رنك دانشگاه نداره و مستقيما از سياستهاي خود دانشگاه نشات ميگيره. خيلي دانشگاههاي بالاي 50 يا 3 رقمي هستن كه اتفاقا روي نمره زبان حساسيت نشون ميدن و ذره اي هم از موضع خودشون كوتاه نميان (مثل Queen's). در مقابل دانشگاه هاي با رنك خيلي خوب هم هستن كه براشون در درجه اول توان علمي شما مهمه و نمره زبان در رده بعدي قرار ميگيره (مثل Berkeley).
    Do not mistake coincidence for fate

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m1362
    اين دانشگاهها رو من ديدم كه نمره تافل پايين براي Engineering M.sc نوشته بودن. حالا به استاد Graduate advisor مربوط به دانشكده ات ايميل بزن ببين چي ميگن؟
    Cleveland state university(525)-------www.csuohio.edu
    Univ. of Alabama-Huntsville(500)--------www.uah.edu
    Univ. of Nevada-reno(500)----------------www.unr.edu
    Univ. of wyoming(540)--------www.wyoming.edu
    این نمرات حداقل کل دانشگاه می باشند و هر دانشکده نمره دیگه ای داره که معمولا 550 می باشد. دانشگاه Alabama-Birmingham حداقل نمرش 70 (ibt) بود و برای دانشکده عمران 80. نمره من 86 بود اما بعد از اینکه پذیرشم اومد قید شده بود که نمره زیان شما خوب نیست و باید در کلاسهای زبان دانشگاه شرکت کنید!
    ضمنا این دانشگاهها که نام بردید متوسط هستند دانشگاههای خوب حتما بالای 550-580 و بعضا بالای 600 می خواهند. به نظر من حتما بالای 600 بیارید تا شانس فاندتان زیاد شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eliot
    .... در مقابل دانشگاه هاي با رنك خيلي خوب هم هستن كه براشون در درجه اول توان علمي شما مهمه و نمره زبان در رده بعدي قرار ميگيره (مثل Berkeley).
    اصلا این جوری نیست. دانشگاههای تاپ مثل برکلی یک نمره مینیمم دارند که برای برکلی 68 هست اما عملا زیر 100 شانسی برای بورس نداره. برای دانشگاه واشینگتون مینیمم 580 هست اما به دوست من گفتند زیر 620-630 هیچ شانسی برای بورس نداره. استاد دانشگاه (TEXAS-(AUSTIN که باهاش در تماس بودم بهم گفت بخاطر نمرات زبانت شانسی برای بورس نداری هر چند مینیمم را داری اما برای بورس باید نمرات زبانت خیلی درخشان باشه و ...
    ضمنا در دانشگاههای تاپ آمریکا مهمترین نمره ، نمره GRE می باشد و تافل و ... بعد از آن قرار می گیرند.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    ببخشيد در ضمن اگه مديران محترم و كوشاي فروم... عنوان اين پست رو از "نمره pbt دي ماه!!!!" به مثلا نحوه پرسيدن نمره امتحان pbt تغيير بدن منطقي‌تر باشه... آخه عنوان با مطالب داخل پستها نمي‌خونه.... مثلا الان سوالات من راجع به تافلpbt هفتم مارچ هست!!! و اينكه كي ميرسه به اصفهان ( البته در تماس تلفني هر روز متفاوتي كه به دانشگاه اصفهان زنگ ميزنم ميگه مگه نگفتيم ده روز ديگه ميياد!!!!) حالا نميدونم ده روز ديگه دقيقا ميشه كي...
    عنوان اصلی این موضوع به "نحوه پرسيدن نمره امتحان pbt" تغییر داده شد.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad
    شما با چه كارتي زنگ زدين؟ با Tel4Tel و ParsOnline كه من استفاده كردم نميشه بعد از تماس گرفتن مثلاً كد يك رو وارد كرد. :-[
    من از مروا گرفته استفاده كردم خيلي خوب بود احتياج به user و pass نداره و پولش 2 ماه بعد رو قبض تلفن مي ياد.
    شمارش: 9092303042
    متاسفانه من این پست رو دیر دیدم، برای دوستانی که می خوان از خدمات سیستم هوشمند استفاده کنن، این سایت می تونه براشون مفید باشه، لیست تمام شرکتهایی که خدمات هوشمند ارائه میدن، نوع خدمات و هزینه اون رو لیست کرده. امیدوارم به درد بخوره

موفق باشید
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

برای امریکا اگه مستقیماً تماس بگیرید میشه دقیقه ای 159 تومان. به نظر من راحت ترین کار همینه!
    در ضمن وقتی تماس میگیرید حدود 2-1 دقیقه توضیحات کلی میشنوید که خیلی ضروری نیست و می تونید بلافاصله دکمه 1 یا 2 را برای پرسیدن نمره یا ریپورت اون بزنید.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

اگر شرايط ديگرت خوب باشه ممکنه بهت Conditional Admission بدن. من ميشناسم کساني را که اينطوري پذيرش گرفتن و دانشگاه مدتي بعد از پذيرش بهشون
    فرصت داد که مدرک زبان را ارائه بدن.
    البته کانادايي ها اصلا در اين موارد تخفيف نميدن.
    You can create your dream life

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)