نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون در مورد مطالب تاپیک "انجمن انرژی مثبت"

رأی دهندگان
116. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالیه، به همین منوال ادامش بدید خیلی انرژی میده

75 64.66%
  • خوبه، مواقع خستگی از جملاتش الهام میگیرم

30 25.86%
  • متوسط، گاهی بم انرژی مثبت میده

6 5.17%
  • بد نیست، فقط بعضی از مطالبش خوبه، و نه همش

3 2.59%
  • جالب نیست، ازش خوشم نیومد

9 7.76%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 38 از 63 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 624

موضوع: انرژی-مثبت(بحث و مناظره ممنوع! حذف میشود)

پیش فرض پاسخ : انجمن انرژی مثبت

آیا از قدرت فوق‌العاده کلام خود باخبر هستیم...؟!

در دانشگاه MIT آمریکا مطاﻟﻌﺎﺗﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ است ﮐﻪ ﻃﯽ ﺁﻥ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪﻧﺪ ﺍﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﻓﻘﻂ ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺑﮕﻮﯾﯿﺪ: "ﻓﻼﻥ ﮐﺎﺭ ﺭﺍ ﻧﻤﯽﺗﻮﺍنم ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩهم" ﺑﺎﯾﺪ ﯾﮏ ﻧﻔﺮ ﺩﯾﮕﺮ ﻫﻔﺪﻩ ﻣﺮﺗﺒﻪ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﮕﻮﯾﺪ ﮐﻪ "ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺁﻥ ﮐﺎﺭ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﯿﺪ" ﺗﺎ ﺍﺛﺮ ﻫﻤﺎﻥ ﯾﮏ ﺩﻓﻌﻪ ﺭﺍ ﺧﻨﺜﯽ ﮐﻨﺪ!
    ﻗﺪﺭﺕ ﻧﻔﻮﺫ ﮐﻼﻡ ﺷﻤﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﻫﻔﺪﻩ ﻣﺮﺗﺒﻪ ﺍﺯ ﻗﺪﺭﺕ ﮐﻼﻡ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ قوی‌تر است؛ پس واقعا بهتر است ﻣﺜﺒﺖ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯿﺪ. ﺁﻫﺴﺘﻪ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﺭﺍ "ﻭﺍﮔﻮﯾﻪ" ﻣﯽﻧﺎﻣﻨﺪ؛ ﻭﺍﮔﻮﯾﻪﻫﺎ ﺍﺛﺮﺍﺕ ﻋﻤﯿﻘﯽ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﻓﺮﺩ ﮔﻮﯾﻨﺪﻩ‌ی آن‌ها ﺩﺍﺭﻧﺪ؛ ﻣﺮﺍﻗﺐ ﻭﺍﮔﻮﯾﻪ‌ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺑﺎﺷﯿم...

به خود ایمان داشته باشید و خود را باور کنید

اگر کارمان را دوست نداشته باشیم، زمان آهسته خواهد گذشت و آن را عذاب‌آور خواهد کرد...

هیچکس جلودارت نیست؛ به شرط اینکه خودت بدونی دقیقا به کجا میخوای بری!
    اهدافت رو شناسایی کن و چشم ازشون برندار.

🔅معمولی به دنیا بیای.
    🔅به یک مدرسه معمولی بری.
    🔅در یک دانشگاه معمولی قبول بشی.
    🔅یک شغل کارگری یا کارمندی معمولی داشته باشی.
    🔅با یک دختر یا پسر معمولی ازدواج کنی.
    🔅یک بازنشستگی عادی با حقوق معمولی داشته باشی.
    🔅در آخر هم خیلی معمولی بر اثر سکته بمیری و بعد از یک مدت فراموش بشی.

🔆واقعا فکر میکنی معنی واقعی زندگی اینه؟

اگر میخوای خلافشو ثابت کنی، از امروز تصمیم بگیر و از زندگیت یه شاهکار خلق کن.

چگونه عادت‌های بد کوچک زندگی انسان را نابود می‌کنند؟!

ساختمانی خالی از سکنه را در کنار یک خیابان پر رفت‌وآمد، در حالی که شیشه‌ی‌ یکی از پنجره‌هایش شکسته است تصور کنید. مشاهده‌های علمی نشان می‌دهد که اگر پنجره شکسته ظرف مدت کوتاهی تعمیر نشود، عابران این پیام را از ساختمان می‌گیرند که کسی نگران ساختمان نیست و نظارتی وجود ندارد.
    پس شیطنت شروع می‌شود و پنجره‌های سالم ساختمان مورد هدف قرار می‌گیرند؛ ساختمان تغییر شکل می‌دهد و البته ادامه‌ی این روند می‌تواند منجر به ورود مهمانان ناخوانده به ساختمان بی‌صاحب شود و آثارش از سطح به عمق نفوذ کند. اتفاقی که در اشکال مختلف شاهد آن بوده‌ایم.
    توصیف فوق، خلاصه‌ای است از یک نظریه جرم‌شناسی به نام «پنجره شکسته».
    نظریه‌ای که در دهه هشتادونود میلادی به کمک شهردار نیویورک آمد تا جرم‌خیزترین مترو جهان را که شهر زیرزمینی خلافکاران و اشرار به حساب می‌آمد سروسامان دهد.
    شهرداری نیویورک، در اولین اقدام خود به بازسازی واگن‌های مترو پرداخت و دستور داد تا واگن‌هایی که طی روز با اسپری رنگ، نوشتن یادگاری و... آسیب می‌بینند، شبانه از خط خارج شوند و تا صبح روز بعد رنگ‌آمیزی و تعمیر‌شده و به خط برگردند.
    در واقع همه‌ی این‌کارها یک پیغام داشت:
    حواسمان به همه‌چیز است و هیچ خلافی را تحمل نمی‌کنیم، واین چنین شد که مترو ناامن نیویورک تبدیل به یکی از امن‌ترین متروهای جهان شد.
    اکنون استفاده از تئوری پنجره شکسته در زندگی شخصی، تربیت کودک و تجارت و کسب‌وکار،کارایی دارد. پنجره‌های شکسته را بیابیم و تعمیر کنیم، مطمئن باشیم که اوضاع بهتر خواهد شد. پنجره‌های شکسته کار و زندگی ما کجاها هستند؟ تا حالا به این فکر کردیم...؟!

روزهای سخت دوام نمی‌آورند، می‌آیند و می‌روند... و در نهایت انسان‌های سرسخت هستند که می‌مانند.

دکتر دیوید مک کلند، استاد روانشناسی به این سوال علاقه‌مند بود که آیا بین مردمی که شما با آن‌ها سروکار دارید و نتایجی که در زندگی به دست می‌آورید ارتباطی وجود دارد؟
    پس از ۲۵ سال پژوهش در موضوع موفقیت او نتیجه گرفت که انتخاب یک گروه مرجع منفی‌نگر، به خودی‌خود برای این‌که شخص را محکوم به شکست و افت در زندگی کند کافی است!

من ۳ بار در کالج رد شدم. بیش از ۳۰ بار برای استخدام اقدام کردم اما همیشه تقاضای من رد شد.
    زمانی که KFC برای اولین بار به چین وارد شده بود، ما ۲۴ نفر بودیم که برای استخدام تقاضا داده بودیم، ٢٣ نفر استخدام شدند، و فقط من رد شدم!
    برای ورود به پلیس هم تقاضا داده بودم که آن‌جا هم تنها متقاضی ناکام بودم.
    در ضمن ۱۰ بار برای ورود به دانشگاه هاروارد در آمریکا اقدام کردم که هر ۱۰ بار پاسخ منفی بود.

شاید فکر کنید این‌ها خاطرات یک بیمار روانی یا آخرین نامه‌ی کسی است که به دلیل افسردگی شدید خودکشی کرده است. اما اگر چنین فکر می‏‌کنید سخت در اشتباهید!!

چرا که این‌ها جملات جک_ما (Jack Ma) خالق سایت Alibaba.com و صاحب رتبه‌ی ۳۳ در بین ثروتمندترین افراد دنیا است که ثروت او بالغ بر ٢٨/٨ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود.
    این ثروتمندترین مرد چینی، قبل از موفقیت در این سایتش، در دو بیزینس اینترنتی دیگر شکست خورده بود.

لطفا بلند شوید و به حرکت ادامه دهید.

دلیل شکست زیراکس از نظر استیو جابز

استیو جابز شدیدا به بزرگ خیال‌پردازی کردن اعتقاد داشت. در دهه 1970 رایانه‌های شخصی به بازار سرگرمی تنزل پیدا کرده بودند. چشم‌انداز جابز این بود: رایانه را در اختیار انسان‌های عادی قرار دادن.
    یک بار او گفت زیراکس می‌توانست کل صنعت رایانه را تسخیر کند زیرا دانشمندان زیراکس در مرکز تحقیقات PARC در حال توسعه اولین رابط کاربری گرافیکی بودند. به گفته جابز زیراکس شکست خورد زیرا «چشم‌انداز» آن محدود به ساختن یک دستگاه تکثیر دیگر بود. هیچ‌گاه قدرت یک چشم‌انداز جسورانه را در پیشرفت خود دست‌کم نگیرید.

او همیشه می‌گفت: من ترجیح می‌دهم که بر روی چشم‌اندازمان قمار کنم، تا این‌که من هم یک محصول تکراری دیگر بسازم.

وقتی عکس متیوپری (Matthew Perry) بازیگر سریال پرطرفدار Friends برای اولین بار روی جلد مجله People چاپ شد،
    او مجله را برای یکی از معلمانش که به او گفته بود با این مسخره بازیها به جایی نمیرسد، فرستاد.

یادت باشه، اصلا مهم نیست بقیه در مورد شما و آینده تون چی فکر میکنند، مهم شما و هدافتون هستید.
    پس لطفا وقتی از محال بودن آرزوی شما سخن گفتند، شما ناشنوا باشید.

تماشای سریال Friends رو هم شدیداً توصیه میکنم

اگر به موفقیت‌های بزرگ نگاهی بیاندازید، به این مطلب پی خواهید برد که ناامیدی‌های فراوانی در طول مسیر وجود داشته است.
    افراد موفق می‌دانند که باید از شکست‌های خود به عنوان فرصتی برای یادگیری استفاده کنند.
    آنتونی رابینز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)