نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون در مورد مطالب تاپیک "انجمن انرژی مثبت"

رأی دهندگان
116. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالیه، به همین منوال ادامش بدید خیلی انرژی میده

75 64.66%
  • خوبه، مواقع خستگی از جملاتش الهام میگیرم

30 25.86%
  • متوسط، گاهی بم انرژی مثبت میده

6 5.17%
  • بد نیست، فقط بعضی از مطالبش خوبه، و نه همش

3 2.59%
  • جالب نیست، ازش خوشم نیومد

9 7.76%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 59 از 63 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 624

موضوع: انرژی-مثبت(بحث و مناظره ممنوع! حذف میشود)

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انرژی-مثبت(بحث و مناظره ممنوع! حذف میشود)

قرار نیست پست های انرژی مثبت همیشه جملات و کلیپ های موفقیت باشند، گاهی هم می تونن زندگی افرادی باشند که رویاشون رو باور داشتند:

جدا از جذابیت های فوتبالی، چیزی که همیشه تحسینش می کردم موفقیت بازیکن هایی بود که با تمام وجود تلاش کردند تا به جایگاه فعلیشون برسند.

#علیرضا_بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران

کارگر نانوا بودم
    رفتگر شهرداری بودم
    ماشین میشستم
    در رستوران ظرف میشستم
    شبها در میدان آزادی میخوابیدم...

فرهیختگان: علیرضا بیرانوند که این سال‌ها با قراردادهای میلیاردی در تیم پرسپولیس تهران و تیم ملی بازی می‌کند، از آن دسته افرادی است که از خانواده‌ای بسیار فقیر و بدون داشتن هیچ امکاناتی خود را به این مرحله رسانده است. به گفته خودش بیش از 10 بار داستان زندگی خود را برای هم‌تیمی‌هایش تعریف کرده ولی هیچ‌کس از شنیدن این ماجراها خسته نمی‌شود و همیشه همه گوش شنوای ماجراهای تلخ و سخت زندگی او هستند.
    او که متولد سال 71 در خرم‌آباد است، از بچگی علاقه بسیار زیادی به فوتبال داشته و این علاقه به‌شدت مورد نارضایتی پدرش بوده است. علیرضا در این‌باره می‌گوید: «پدرم اصرار داشت به جای اینکه وقت خود را برای بازی فوتبال بگذرانم کارگری کنم و بتوانم پول دربیاورم.»
    این‌طور که دروازه‌بان تیم ملی می‌گوید پدر او هیچ‌وقت او را کتک نزده و همیشه توپ، لباس فوتبال یا وسایل فوتبالی او را پاره می‌کرده که دیگر نتواند بازی کند زیرا می‌دانسته علیرضا چه علاقه‌ای به این ورزش دارد اما او هیچ‌وقت خسته نشده و بالاخره با کار کردن در نانوایی بربری در خرم‌آباد توانسته پدرش را راضی کند که فوتبال هم بازی کند.
    این دروازه‌بان می‌گوید: «بالاخره پول‌هایم را جمع کردم و بلیت اتوبوس خریدم و به تهران آمدم. در راه با حسین فیض که مربی تیم وحدت تهران بود همسفر شدم و او به من گفت اگر 250 هزار تومان بدهم من را به تیم می‌برد.» او ادامه می‌دهد: «من هیچ پولی نداشتم و همین را به فیض گفتم و او با این حال من را به تیم برد. در بازی تدارکاتی درخشیدم ولی این تیم خوابگاه نداشت و در میدان آزادی می‌خوابیدم.» او با بیان اینکه همه دستفروش‌های آنجا او را می‌شناختند، ادامه داد: «بعدا قرار شد در ازای شستن ظروف یک پیتزا‌فروشی شب‌ها را آنجا بخوابم. در آن روزها به تیم جوانان هما رفتم و در آنجا هم بازی می‌کردم.» او به‌عنوان تلخ‌ترین خاطره‌اش در آن روزها می‌گوید: «یک بار سعید ریاضی مربی‌مان ساعت یک و نیم شب به رستوران آمد. نمی‌خواستم مرا ببیند اما تصادفا دید و برایم گریه کرد و گفت چرا تا به حال درباره کار به او نگفته‌ام. بعد از آن به یک کارواش رفتم و مدتی در آنجا کار می‌کردم. بعد معرفی شدم به شهرداری و هر روز از ساعت 5 در خزانه در حوالی مترو رفتگری کردم. در همه این مدت پدر و مادرم نمی‌دانستند من در تهران کار می‌کنم.» اولین قرارداد این بازیکن با تیم نوجوانان نفت بود. 900 هزار تومان به او پول دادند که آن را به خانواده‌اش داد و به آنها گفت در تهران فوتبال بازی می‌کند. وقتی از نوجوانان به امید رفت رقم قرارداد او به دو میلیون و 500 هزار تومان رسید. پس از ‌آنکه نفت به لیگ برتر آمد، قراردادش 85 میلیون تومان شد و حالا با قرارداد یک میلیارد و 900میلیون تومانی که قراردادی دوساله با پرسپولیس است برای این تیم بازی می‌کند. شهرت بیرانوند به بلند پرتاب کردن توپ و دست‌های بلندش است. خودش در این‌باره می‌گوید: «دست‌های بلند من جان می‌داد برای شستن ماشین شاسی بلند».

این جمله آخرش برام خیلی جالبه: دست های بلندی که جون می دادن برای ماشین شاسی بلند شستن. ولی می شه با اونها توپ رو هم مهار کرد.

و باز هم برام ثابت شد که: موفقیت یعنی دیدن رویایی که جز خودت هیچ کس قادر به دیدنش نیست!

Junior Member

دوستان من یه چی حدود 10 روز پیش یه کلیپ دیدم ککه میگفت یه کی از چیزایی که برا سلولهای مغزی و حافظه خیلی بده شکر مصنوعی یا processed sugar که همون شکر ریز ریز شده سفید رنگ خودمون هست می باشد. که من بعد یه تحقیق مناسب تصمیم گرفتم که این شکر رو کاملن از همه چیزهایی که میخورم ککنار بزنم و به جاش در چایی و این چیزاا از عسل استفاده کنم، اینم نه به مقدار خیلی زیاد و عسل خیلی بهتره ظاهرن و تو این چند روز اخیر واقعن احساس می کنم حافظم بهتر کار میکنه، البته این شکر در اون کلیپ مورد دوم بود و مورد اول الکل بود و میگفت الکل برای مغز بسیار بد هست. یه مورد دیگه هم که یه آمریکاییه که نه من از اون خوشم میومد، نه اون از من D: بهم گفت اینه که سعی کن هر روز یه ساعت رو تردمیل بدویی چون برا بدن خیلی مفیده و من خیلی دوست دارم که این کارو انجام بدم ولی متاسفانه هنوز موفق نشدم. گفتم اینها رو به شما بگم شاید مفید باشه براتون.
    در جامعه ای که در آن خورشید در حال غروب است، مرد نما ها بیشتر وقتشان را به خوش گذرانی و لذت میگذرانند و زن ها به مقامهای بالا میرسند.
    Most battles ain't worth fighting for

Junior Member

Work well = Stress less

Work mess = Stress

این چیزی بود که چند روز پیش یه استاده داشت به کلاسش میگفت، البته به نظر من این باید تصحیح شه، چون تا همین حدود 15-20 سال پیش شما اگه در یه کشور غربی خوب مثل امریکا یا uk بودی، تقریبن با هر نوع کار full time ای میتونستی حداقل های زندگی رو تهیه کنی، ولی الان که اقتصاد جهان از غرب به شرق در حال گردش هست یا به قول اقتصاد دانها، قرن 21 قرن Pacific Century خاهد شد -که اشاره به کشورهای اقیانوس آرام دارد که برخلاف قرن 20 که Atlantic Century بود و کشورهای دو سوی اقیانوس اطلس بیشتر اقتصاد جهان رو در دست گرفتن- باید تغیییر کنه به : Do useful work, well and smartly = Stress less که میشه اگه کار خوبی برای خودت دست و پا کنی و اون کار رو به صورت درست و هوشمند انجام بدی، استرس کمتری در زندگیت تجربه میکنی، البته قسمت دوم که Work mess = Stress هست کاملن صحیحه و مشکلی نداره ، چه بسا که از قسمت اول مهم تر هم باشه.
    در جامعه ای که در آن خورشید در حال غروب است، مرد نما ها بیشتر وقتشان را به خوش گذرانی و لذت میگذرانند و زن ها به مقامهای بالا میرسند.

Junior Member

چند وقت پیش با وقت اضافه تعطیلات تابستونی که بود داشتم به یه آمریکاییه که خیلی از امریکا اطلاع داشت گوش میدادم، میگفت همه چی اینجا scam هست ، از جمله آمارهای مربوط به حقوق رشته ها که خیلی از موسسات ارایه میدن، این حرفش واقعن برای خود من تا حد بسیار بسیار زیادی ثابت شده. بعدش رسید به این جمله از کارلین:

It's called the American dream, because you have to be asleep to believe it. -George Carlin

https://vimeo.com/72719973

همچنین میگفت که بهترین کار رو چین میکنه که تا جای ممکن صادر میکنه و به شدت protectionist عمل میکنه و خودش هرجوری هست نیاز خودش رو تامین میکنه و به کمپانی های بزرگ آمریکایی و کلن سایر غیر چینی ها برای ورود به بازار چین بسیار بسیار سخت میگیره و در مواردی حتی اجازه نمیده وارد شن، مثل بیشتر google و بیشتر facebook و همه netflix که بهشون اجازه فعالیت نداد و نمیذاره یه مشت CEO شرکت های بسیار بزرگه سرمایه داری محض بازارش رو به دست بگیرن و برا خودشون حقوقهای فوق نجومی بذارن و براا کارمنداشون هم ... که من باهاش در این زمینه کاملن موافقم، خلاصه برا من که انرژی مثبت فهمیدن حقایق هست، شما رو نمیدونم، اما ...

Does that make me crazy??? Certainly

https://vimeo.com/16921888

But, you really think you're in control? Well
    ویرایش توسط ami5 : July 21st, 2018 در ساعت 11:36 PM دلیل: توضیح بیشتر

پیش فرض انجمن انرژی مثبت

“فقط باید بفهمید چه زمانی واقـــعا طالب موفقیت هستید؛چون دیگر هیچوقت تسلیم نمی شوید و مهم نیست آنوقت دیگر شرایط چقدر رو به سختی برود.”
    “چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.

به خود ایمان داشته باشید و خود را باور کنید

پیش فرض انجمن انرژی مثبت

“یکی از کلید های موفقیت، داشتن نظم در انجام دادن کارهایی است که باید انجام دهید؛
    حتی اگر میلی به انجامش ندارید… اما میدانید مهم هستند و باید انجام شوند.”

پیش فرض انجمن انرژی مثبت

“به تمام دلایلی که موفق نمی شوید فکر نکنید… فقط به 1 دلیلی فکر کنید که میدانید موفق می شوید.

Junior Member

سلام دوستان، این بار یه پست میخوام بذارم که آخره انرژی هست. من خودم که دیدم خیلی خوشحال شدم چون خیلی خیلی کم پیدا میشه که یه موسسه یه سری کتابهای بسیار بسیار بسیار عالی رو تدوین کنه و مجانی بذاره در اختیار همگان، اونم در سابجکتهای مختلف، روی هر کتاب که کلید کنید، باید برید به قسمت Book details که یکی از گزینه هاش هست Download a PDF که فایل کامل PDF اون کتاب رو بهتون میده. آدرس سایت:
    https://openstax.org/subjects

پیش فرض انجمن انرژی مثبت

“وقتی میگید سخته مترادف جمله “من به قدر کافی قوی نیستم تا براش بجنگم” است،
    بس کنید این حرف های مزخرف رو، مثبت باشید و هرچقدر هم سخت باشه، باید بروید بیرون و بدستش بیارید

“تنها شکافی که بین شما و رویایتان قرار دارد با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر میشود.

پیش فرض انجمن انرژی مثبت

موفقیت خود را به این نسبت می‌دهم که من هرگز نه بهانه آوردم و نه بهانه‌ای را پذیرفتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)