صفحه 1 از 59 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 583

موضوع: گواهی تمکن مالی بانک در ایران

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض گواهی تمکن مالی بانک در ایران

در این موضوع
    فقط
    درمورد نحوه گرفتن گواهی حساب بانکی برای سفارت به عنوان ضمانت مالی بحث می شود.
    ویرایش توسط sepidehreg : September 4th, 2014 در ساعت 11:58 AM
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد شهرسازی،برنامه ریزی شهری و منطقه ای-دانشگاه تهران

پیش فرض ضمانت مالی - گواهی حساب بلوکه

سلام ... من اطلاعاتی که از اینجا متوجه شدم اینه که برای گرفتن ویزا میشه معادل ریالی (به نرخ مرجع بانکی) 8040 یورو تو حساب داشته باشم، بعد که ویزا ok شد، نامه ای میدن به وزارت علوم که با تایید اونا بانک 8040 یورو رو میده..
    تا اینجا درست متوجه شدم؟
    اما یه سوال دیگه، با این اوضاع ارز و کمبودش ... الان می شناسین کسایی رو که به این روش از بانک پول گرفته باشن؟ یا با مشکل مواجه شدن؟
    به نظر میاد که در نهایت اون8040 رو باید آزاد خرید.. ؟؟؟
    ویرایش توسط daniyal_arj : January 6th, 2013 در ساعت 12:23 AM

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ،Bank Statement، ضمانت بانکی و سند به عنوان

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsarahgozar نمایش پست ها
    سلام ... من اطلاعاتی که از اینجا متوجه شدم اینه که برای گرفتن ویزا میشه معادل ریالی (به نرخ مرجع بانکی) 8040 یورو تو حساب داشته باشم، بعد که ویزا ok شد، نامه ای میدن به وزارت علوم که با تایید اونا بانک 8040 یورو رو میده..
    تا اینجا درست متوجه شدم؟
    اما یه سوال دیگه، با این اوضاع ارز و کمبودش ... الان می شناسین کسایی رو که به این روش از بانک پول گرفته باشن؟ یا با مشکل مواجه شدن؟
    به نظر میاد که در نهایت اون8040 رو باید آزاد خرید.. ؟؟؟

خیر درست متوجه نشدین.
    شما باید به سفارت نشون بدین که هزینه ی یک سال رو دارین (8040 یورو). معادل این مبلغ رو میذارین توی حسابتون و یه تاییدیه میگیرین از بانک به اونا نشون میدین. از نظر اونا همه چی تمومه. می تونین فرداش برین پولتون رو بردارین. (البته در واقع شما باید دو بار اون تاییدیه رو به سفارت نشون بدین، یکی روز مصاحبه، یه بار هم روز تحویل ویزا).
    سفارت نامه ای به وزارت علوم نمی ده! اصلا کاری هم با اونا نداره.
    حالا این که شما چطوری میخواین یورو تهیه کنین بجث دیگه ایه و هیچ ارتباطی به سفارت نداره.
    حالا اگه ارز دانشجویی دادن و تونستین بگیرین، حداکثر 5000 یورو (یا شایدم دلار، مطمئن نیستم) رو میتونین این جوری بگیرین.
    اگه ارز مسافرتی هم دادن که اونم یکی دو سال پیش 2000 دلار بود. ولی الان دیگه فکر کنم تعطیل شده.

پیش فرض پاسخ : ضمانت مالی - گواهی حساب بلوکه

سلام. روز گرفتن ویزا اگر عین 8040 یورو اسکناس همراه داشته باشیم بازهم نامه بانک میخوان یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MJ65 نمایش پست ها
    سلام. روز گرفتن ویزا اگر عین 8040 یورو اسکناس همراه داشته باشیم بازهم نامه بانک میخوان یا نه؟
    خیر. باید اسکناس هاتون رو بهشون نشون بدید

آیا تو گواهی بانکی که میگیریم فقط موجودی را به ریال بنویسن و در آخرش بنویسن که هر یورو معادل ... ریال است کافیه یا باید معادل کل مبلغ را به یورو بنویسند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    آیا تو گواهی بانکی که میگیریم فقط موجودی را به ریال بنویسن و در آخرش بنویسن که هر یورو معادل ... ریال است کافیه یا باید معادل کل مبلغ را به یورو بنویسند؟
    گواهی که میگیرید، مینویسه هر یورو معال چند ریال هست و کافیه. تا جایی که یادمه بانک میگفت معادل کل مبلغ به یورو رو اصلا نمینویسه.

Junior Member

سلام دوستان
    كسي جديدا براي گرفتن ويزا به سفارت رفته؟ براي گواهي مالي ميشه گواهي بانكي معادل ريالي 8040 يورو رو ببريم يا حتما بايد گواهي ارزي باشه؟ و اگر ميشه حداقل جه مقدار پول بايد تو حساب باشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من هفته ی دیگه میخوام برم سفارت اینکه این هفته گواهی بانک بگیرم اشکالی نداره؟
    این 8040 یورو رو با نرخ ارز مرجع بریزیم یعنی همون 13 ملیون تومن تقریبا اشکالی نداره؟
    این که بعدا پولو بلوکه میکنن تو آلمان یعنی در ماه چقدر میتونیم پول برداریم؟

سلام دوستان
    من برای ویزا دارم مدارکمو آماده میکنم. برای گواهی بانکی من میخوام حساب بانکی خودم رو ارائه بدم . به نظر شما کدوم بانک ( رفاه یا ملت ) برای گرفتن گواهی خوبه؟ البته تو اقتصاد نوین هم حساب دارم وال زیاد فعال نبوده. ضمنا من چون پدرم فوت کرده آیا از نظر سفارت در خصوص نحوه ساپورت مالی من از ایران ایراد میگیرن؟ برای ساپورت مالی از ایران باید به یه نفر ( نسبی یا سببی) وکالت بدم برای پیگیری امورات از جمله ارز دانشجویی و ارسال ارز برای حساب بانکی من در آلمان؟

صفحه 1 از 59 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)