صفحه 10 از 64 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 640

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای اقامت

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزا و اماده کردن مدارک ویزا...

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_e نمایش پست ها
    تنکس
    بچه ها اگه امضای توی اون فرم ها با امضای پاسپورتم فرق کنه مشکلی داره؟
    کلا امضای شما بسیار مهم هست و هر مدرک و یا برگه ای رو که امضا کنید مسئولیت حقوقی برای شما خواهد داشت ! سعی کنید امضاتون در همه موارد با امضای پاستون یکی باشه.

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University, Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزا و اماده کردن مدارک ویزا...

دوستان...
    1- توی اون بخشی که باید آدرسی که در آلمان میخام برم رو بنویسم گفته که این سوال به این دلیله که بدونبم به کذوم اداره مهاجرت (توی چه ایالتی) باید بدیم اینو
    حالا من میتونم آدرس داییم رو بنویسم..اما اما اسم دانشگاه (هنوز خوابگاه ندارم) توش نباشه نکنه نرسه به اون اداره ای که دانشگاه RWTH واسه دانشجوهای خودش داره؟؟...اگه نره اونجا ممکنه بیشتر طول بکشه پروسه ویزام و بدبخت شم!!...خود اداره دانشگه گفت توی سپتامبر وبزات میاد
    آدرس دانشگاه رو بنویسم نمیشه؟ یا یکی از خوایگاه هاشو؟
    2- من چون وقت اضطراری گرفتم...فرم شینگن رو هم برام میل کرده..نباید پرش کنم که؟ اونو انگار دیفالت میفرسته برای این جور وقتا
    3- ترجمه شناسنامه هم میخاد سفارت؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ham1367 نمایش پست ها
    دوستان...
    1- توی اون بخشی که باید آدرسی که در آلمان میخام برم رو بنویسم گفته که این سوال به این دلیله که بدونبم به کذوم اداره مهاجرت (توی چه ایالتی) باید بدیم اینو
    حالا من میتونم آدرس داییم رو بنویسم..اما اما اسم دانشگاه (هنوز خوابگاه ندارم) توش نباشه نکنه نرسه به اون اداره ای که دانشگاه RWTH واسه دانشجوهای خودش داره؟؟...اگه نره اونجا ممکنه بیشتر طول بکشه پروسه ویزام و بدبخت شم!!...خود اداره دانشگه گفت توی سپتامبر وبزات میاد
    آدرس دانشگاه رو بنویسم نمیشه؟ یا یکی از خوایگاه هاشو؟
    2- من چون وقت اضطراری گرفتم...فرم شینگن رو هم برام میل کرده..نباید پرش کنم که؟ اونو انگار دیفالت میفرسته برای این جور وقتا
    3- ترجمه شناسنامه هم میخاد سفارت؟
    2)فقط سوالای امنیتیشو پرکنین تو صفحه آخر
    3)نه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University, Mechanical Engineering

ممنون!..یک سوال دیگه هم اضافه کنم
    تو اون متن در رابطه با آلمان، باید بگیم بعد این دوره چه کار میخایم یکنیم و مثلا چه جوری به دردمون میخوره؟
    در مورد کانادا خوش گفته اینها رو بنویسین؛ اما اینجا فقط هدف از آلمان و انگیزه ها را گفته

برای سوال 24 (what are your means of subsistence) باید بنویسم self-subsistence یا myself?

سوال 27 : do you have health insurance cover for germany? بنویسم نه دیگه؟

در مورد مدت اقامت نوشتم از سپتامبر 2011 تا 2013... ولی تو صفحه آخر که می خوام بنویسم درخواست ویزا برای چه مدت دارم باید بنویسم سه ماه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics Engineering, Sharif University of Technology

برای سوال 24 (what are your means of subsistence) باید بنویسم self-subsistence یا myself?

سوال 27 : do you have health insurance cover for germany? بنویسم نه دیگه؟

در مورد مدت اقامت نوشتم از سپتامبر 2011 تا 2013... ولی تو صفحه آخر که می خوام بنویسم درخواست ویزا برای چه مدت دارم باید بنویسم سه ماه؟؟
    1-بنویسید Self-Fund
    2-بنویسید No
    3-من خودم نوشتم 365 روز که میشه همون یکسال, فکر میکنم این قسمت باید متناسب با موجودی حساب بانکی و گواهی تمکن مالی شما پر بشه و برای 1 سال با 2 سال فرق میکنه.

با توجه به نوع گواهی تامین هزینه( صورت حساب بانکی - گواهی از شخصی در آلمان)
    self-financing/sponsoring by a third person in Germany -24
    No-27
    مدت ویزا
    2 years

مرسی
    بذارید سوال آخرم رو بیشتر توضیح بدم. دو جا توی فرم باید مدت بنویسیم. یکیش مدتیه که قصد داریم در آلمان بمونیم که خب نوشتم دو سال. اما صفحه اخر می گه درخواست ویزای چند وقته دارید که با توجه به ایکه ویزایی که اینجا بهمون می دن سه ماهه است نمی دونم بنویسم سه ماه یا دو سال؟

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

مرسی
    بذارید سوال آخرم رو بیشتر توضیح بدم. دو جا توی فرم باید مدت بنویسیم. یکیش مدتیه که قصد داریم در آلمان بمونیم که خب نوشتم دو سال. اما صفحه اخر می گه درخواست ویزای چند وقته دارید که با توجه به ایکه ویزایی که اینجا بهمون می دن سه ماهه است نمی دونم بنویسم سه ماه یا دو سال؟
    من همون ۲ سال رو زدم که مشکلی هم پیش نیومد.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

ردیف شماره 10: نام مادر در پاسپورت نیست, چطور بنویسیمش؟
    ردیف 11: passport issued on:
    باید بنویسیم کی صادرش کرده؟ برای من نوشته سرهنگ محمود صادقی. باید اسم اونو بنویسم؟
    ردیف 19: accomodation
    دانشگاه ما خوابگاه نداره, در مدتی که ایران هستم شاید بتونم خونه پیدا کنم شایدم نتونم , چی باید بنویسم؟
    ردیف 23: دقیقا تاریخ شروع کلاس ها رو وارد کنم؟
    برای من که ادرسم مشخص نیست , در ردیف 15 ادرس دانشگاه رو وارد کنم کافیه؟
    عکسی رو که باید بچسبونم , عیبی نداره مال 6 ماه قبل باشه؟ چون عکس پاسپورتم مال 6 ماهه پیشه!
    جلوی Jetzige anschrift باید ایران رو هم بنویسیم یا صرفا اسم شهر کافیه؟
    ویرایش توسط dexoey : August 21st, 2011 در ساعت 12:36 AM
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.