صفحه 13 از 64 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 640

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای اقامت

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزا و اماده کردن مدارک ویزا...

نقل قول نوشته اصلی توسط bavafa612006 نمایش پست ها
    1. نه فقط کپی شناسنامه کافیه
    2- مدارکتون رو طبق چیزی که خود سفارت خواسته ترجمه کنین
    3- بله باید پروپزال داشته باشین
    4- نه اون چیزی که به دانشگاه میدین با اون چیزی که سفارت می خواد یخورده فرق داره. باید بیشتر تمرکز کنین که چرا آلمان رو برا تحصیل انتخاب کردین
    ممنون از پاسختون
    پروپوزال حتما باید دقیق باشه؟(استاد در فرم دانشگاه یه پروپوزال سه خطی تعریف کرده که بسیار کلی است .)ارایه همون کافیه؟یا باید یکی دیگه بنویسم؟
    نمونه هایی از این motivation letters در سایت هست؟یه صفحه کافیه؟
    باید مدارک تایید سفارت هم بشوند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزا و اماده کردن مدارک ویزا...

نقل قول نوشته اصلی توسط shasa نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    پروپوزال حتما باید دقیق باشه؟(استاد در فرم دانشگاه یه پروپوزال سه خطی تعریف کرده که بسیار کلی است .)ارایه همون کافیه؟یا باید یکی دیگه بنویسم؟
    نمونه هایی از این motivation letters در سایت هست؟یه صفحه کافیه؟
    باید مدارک تایید سفارت هم بشوند؟
    1- بله باید دقیق باشه
    2- بله یک صفح کافیه
    3- جدیدا مدارک باید تایید سفارت هم بشه.

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

در مدارک لازم برای ویزای دانشجویی ,شناسنامه به همراه کپی آن ذکر شده .آیا باید ترجمه شده باشد؟
    آیا با ترجمه انگلیسی تمام مدارک با مشکل روبه رو می شویم(برای مثال دیپلم در مدارک گفته شده باید المانی باشد)
    برای PHDباید Proposal هم ارایه بدم ؟
    motivation letter باید مطابق آنچه که به دانشگاه ارایه داده شده باشد؟(من اونو طوری نوشته بودم که به چند تا کشور بفرستم و برای همین اصلا اشاره ای به آلمان نشده و فقط به گرایش توجه داشتم.)

ممنون
    ترجمه مدارك به انگليسي كافيه. اما بايد حتما مهر دادگستري و وزارت خارجه و سفارتتهران داشته باشند.
    براي phd حتما بايد پروپوزال داشته باشين. مي تونين از استادتون كمك بگيرين.
    motivation letter بايد حتما راجبه اين باشه كه چرا آلمان رو انتخاب كردين. اصلا كلي ننويسيد. حتي ياد علمي هم نمي خواد باشه. بيشتر راجبه امكانات آلمان و ... بايد بنويسيدو اينكه چرا اينها باعث شده آلمان رو انتخاب كنيد نه جاي ديگه.

دوستان مورد 21 و 27 قسمت ب رو چي بايد بنويسم. من مصاحبه رو رفتم اما الان كه فرم ها نگاه مي كنم خيلي شك كردم و استرسي شدم. مي ترسم سر همين رجكتم كنن. مي شه كسايي كه ويزا گرفتن بگن لطفا؟(

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    دوستان مورد 21 و 27 قسمت ب رو چي بايد بنويسم. من مصاحبه رو رفتم اما الان كه فرم ها نگاه مي كنم خيلي شك كردم و استرسي شدم. مي ترسم سر همين رجكتم كنن. مي شه كسايي كه ويزا گرفتن بگن لطفا؟(
    من 21 زو هیچی ننوشتم و 27 ب رو هم نه زدم.

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    ترجمه مدارك به انگليسي كافيه. اما بايد حتما مهر دادگستري و وزارت خارجه و سفارتتهران داشته باشند.
    براي phd حتما بايد پروپوزال داشته باشين. مي تونين از استادتون كمك بگيرين.
    motivation letter بايد حتما راجبه اين باشه كه چرا آلمان رو انتخاب كردين. اصلا كلي ننويسيد. حتي ياد علمي هم نمي خواد باشه. بيشتر راجبه امكانات آلمان و ... بايد بنويسيدو اينكه چرا اينها باعث شده آلمان رو انتخاب كنيد نه جاي ديگه.
    استاد میگه پروپوزال نیاز نداری با دعوتنامه مشکلی برات پیش نمیاد(خودم بنویسم مشکلی پیش نمیاد؟)

استاد میگه پروپوزال نیاز نداری با دعوتنامه مشکلی برات پیش نمیاد(خودم بنویسم مشکلی پیش نمیاد؟)
    من پروپوزال نداشتم. روز 5 فوریه مصاحبه داشتم و تا الان که مشکلی برام پیش نیامده. یعنی آفیسر محترم چیزی در این باره نگفت.
    کوچ تا چند؟ مگر می شود از خویش گریخت؟
    بال، تنها غم غربت به پرستوها داد.

توروخدا بگید من چیکار کنم!!دیروز فهمیدم یکی ار سوالهای اون فرم امنیتی رو جواب ندادم.سوالی که مربوط به اقامت در 2 سال گذشته بود .من ایران بودم ولی انقدر با عجله فرم رو پر کردم ندیدم ایران رو!!!من چیکار کنم حالا؟مثل اینکه مهمه این فرم.ممکنه ریجکت بشم به خاطر این موضوع؟آخه نوشته اطلاعات ناقص و غلط موجب رد درخواست ویزا میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Cutie Aida نمایش پست ها
    توروخدا بگید من چیکار کنم!!دیروز فهمیدم یکی ار سوالهای اون فرم امنیتی رو جواب ندادم.سوالی که مربوط به اقامت در 2 سال گذشته بود .من ایران بودم ولی انقدر با عجله فرم رو پر کردم ندیدم ایران رو!!!من چیکار کنم حالا؟مثل اینکه مهمه این فرم.ممکنه ریجکت بشم به خاطر این موضوع؟آخه نوشته اطلاعات ناقص و غلط موجب رد درخواست ویزا میشه
    شما شهروند ایران هستید و این را در داخل فرمهای دیگر نوشته اید. پاسپورت ایرانی دارید و آدرس سکونت شما هم ایران است. از سفارت آلمان در تهران هم اقدام کرده اید. بنابراین مسئله ای نبوده است که شما بخواهید یا بتوانید آن را مخفی کنید. یعنی این مسئله مصداق اطلاعات غلط دادن نیست. من فکر نمی کنم خیلی حاد باشد.
    البته اگر دوست دارید خیالتان کاملا راحت شود با سفارت تماس بگیرید و سوال کنید.
    کوچ تا چند؟ مگر می شود از خویش گریخت؟
    بال، تنها غم غربت به پرستوها داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط rafigh82 نمایش پست ها
    شما شهروند ایران هستید و این را در داخل فرمهای دیگر نوشته اید. پاسپورت ایرانی دارید و آدرس سکونت شما هم ایران است. از سفارت آلمان در تهران هم اقدام کرده اید. بنابراین مسئله ای نبوده است که شما بخواهید یا بتوانید آن را مخفی کنید. یعنی این مسئله مصداق اطلاعات غلط دادن نیست. من فکر نمی کنم خیلی حاد باشد.
    البته اگر دوست دارید خیالتان کاملا راحت شود با سفارت تماس بگیرید و سوال کنید.
    تماس گرفتم و خانم هاشمی گفتند اگه مشکلی بود که برامون سوال برانگیز بود تماس میگرفتیم.1 فوریه مصاحبم بود نمیدونم مدارکو فرستادن آلمان یا نه!