صفحه 14 از 64 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 640

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای اقامت

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزا و اماده کردن مدارک ویزا...

نقل قول نوشته اصلی توسط rafigh82 نمایش پست ها
    من پروپوزال نداشتم. روز 5 فوریه مصاحبه داشتم و تا الان که مشکلی برام پیش نیامده. یعنی آفیسر محترم چیزی در این باره نگفت.
    در جواب خودم باید بگم که دیروز خانم هاشمی زنگ زد و گفت چرا قسمت مربوط به تعریف پروژه ات را در فرم خالی گذاشتی. من هم گفتم که چون چیزی نمی دونستم بنابراین چیزی ننوشتم. بعد گفت یعنی نمی دونی قراره رو چی کار کنی؟ من هم گفتم که زمینه ی کلی کارم فلان چیزه. اون هم یادداشت کرد.
    کوچ تا چند؟ مگر می شود از خویش گریخت؟
    بال، تنها غم غربت به پرستوها داد.

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزا و اماده کردن مدارک ویزا...

نقل قول نوشته اصلی توسط rafigh82 نمایش پست ها
    در جواب خودم باید بگم که دیروز خانم هاشمی زنگ زد و گفت چرا قسمت مربوط به تعریف پروژه ات را در فرم خالی گذاشتی. من هم گفتم که چون چیزی نمی دونستم بنابراین چیزی ننوشتم. بعد گفت یعنی نمی دونی قراره رو چی کار کنی؟ من هم گفتم که زمینه ی کلی کارم فلان چیزه. اون هم یادداشت کرد.
    من به دکتر گفتم, گفتن پروپوزال نیازی نیست!
    (یه خاصه از کارم نوشتم اگه نیاز شد همونو میدم!)حتی خوابگاه هم گفتن اقدامی براش نکن خودمون اقدام میکنیم.در مورد سوال 15 با این وجود باید خالی بگذارم؟یا ادرس موسسه رو بنویسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shasa نمایش پست ها
    من به دکتر گفتم, گفتن پروپوزال نیازی نیست!
    (یه خاصه از کارم نوشتم اگه نیاز شد همونو میدم!)حتی خوابگاه هم گفتن اقدامی براش نکن خودمون اقدام میکنیم.در مورد سوال 15 با این وجود باید خالی بگذارم؟یا ادرس موسسه رو بنویسم؟
    تا جایی که یادم هست من آدرس موسسه را نوشتم.

این قسمت
    من تابحال هرگز در يک اردوگاه آموزشی نظامی نبوده ام و هرگز سعی نکرده ام تا در اين اردوگاه ها پذيرفته شوم و هرگز از من خواسته نشده است که در اين اردوگاه ها شرکت کنم.
    برای افرادی که سربازی گذرانده اند باید گزینه صحیح نیست انتخاب کنیم یا منظور چیز دیگه ای است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط admiralofeden نمایش پست ها
    این قسمت
    من تابحال هرگز در يک اردوگاه آموزشی نظامی نبوده ام و هرگز سعی نکرده ام تا در اين اردوگاه ها پذيرفته شوم و هرگز از من خواسته نشده است که در اين اردوگاه ها شرکت کنم.
    برای افرادی که سربازی گذرانده اند باید گزینه صحیح نیست انتخاب کنیم یا منظور چیز دیگه ای است؟
    منظورشون سربازی نیست. بنابراین شما باید گزینه ی صحیح است (در اردوگاه نظامی نبوده اید) را انتخاب کنید.

Junior Member

سلام دوستان راستش فرصتی برام پیش اومده که تو آلمان بتونم زبان آلمانی یاد بگیرم و بخاطر اینکه دایی بنده مقیم آلمانه هیچ مشکلی هم از لحاظ مسکن ندارم و فول ساپورت ایشونم.از قرار معلوم طول مدت ویزایی که میدن 3ماهه و قابل تمدید هم نیست.
    1-میخواستم بپرسم به نظرتون ممکنه که من اونجا از دانشگاهی اپلای بگیرم واسه ادامه تحسیل یا نه؟اگه آره تا چند سال ویزا تمدید میشه ؟من لیسانس برق-قدرت دارم.
    2-آیا تو این مدت 3ماه میشه از آزمون زبان آلمانی دانشگاه های آلمان قبول شد یا نه؟ (خودم اینجا تا حد A1 گوته رسیدم)
    3-بنده تسلط کامل به زبان انگلیسی و ترکی (ترکیه ) هم دارم. آیا اینا کمکی واسه اپلای دانشگاه میکنه؟ (اگه مدرارک مرتبطشونو کسب کنم)
    اگه میتونین راهنماییم کنین ممنون میشم

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزا

سلام
    دوستان سوال ۲۷ قسمت a در فرم برای ویزا گفته که آیا بیماری دارین یا نه. این بیماری شما بیماری های خاص مثل ایدز یا سرطان میشه یا شامل همه بیماری ها؟ مثلا اگه یکی برای بهتر بودن قرص فشار خون مصرف می کنه باید اینجا عنوان کنه؟ اون ها که دکتر نیستن بفهم که این بیماری حاد نیست و یه وقت آدمو ریجکت کنن. اگه ننویسیم مشکلی پیش می یاد؟ سپاسگذارم.
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

Junior Member

سلام تو این فرم ویزا اونجایی که گفته تو 2 سال گوشته تو کدوم یک از کشورهای زیر اقامت داشتین ؟ شامل ما میشه؟ آخه وقتی ایرانی هستی تابلو که ایران بودی دیگه!!!!
    ممنون میشم راهنماییم کنین

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira66 نمایش پست ها
    سلام تو این فرم ویزا اونجایی که گفته تو 2 سال گوشته تو کدوم یک از کشورهای زیر اقامت داشتین ؟ شامل ما میشه؟ آخه وقتی ایرانی هستی تابلو که ایران بودی دیگه!!!!
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    همون ایرانو بنویسین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک دانشگاه تهران

سلام
    عکسی که باید صفحه آخر بچسبانیم باید 3*4 باشه یا 6*4؟؟