صفحه 42 از 64 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 640

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای اقامت

Member
    رشته و دانشگاه
    ICT

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    سوال 24 رو من نوشتم Meine Eltern
    سوال 27 هم نه
    ممنون از پاسخت.
    من 24 رو زدم self finance با توجه به اینکه گواهی حساب بانکی به نام خودمه.
    حالا برای سوال 17 که میگه آیا قصد دارید اقامت دایمی خارج المان داشته باشید یه سری میگن بزنیم بله -ایران یه سری میگن بزنیم نه -آلمان ؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط gandoms2h3 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت.
    من 24 رو زدم self finance با توجه به اینکه گواهی حساب بانکی به نام خودمه.
    حالا برای سوال 17 که میگه آیا قصد دارید اقامت دایمی خارج المان داشته باشید یه سری میگن بزنیم بله -ایران یه سری میگن بزنیم نه -آلمان ؟؟؟؟؟؟
    دانشجو که خودش پول نداره، توی فرم های دیگه مثلا برای جاهای دیگه توی گزینه های از طریق پدرومادر دیدم، ولی سلف ندیدم، و توجیهش هم اینه که دانشجو خودش پول نداره و یا فاند و اینا داره یا از طریق پدر و مادر تامین میشه، منطقیه.
    سوال 17 بعله تابعیت ایران رو میخوام داشته باشم. بطور واضح و بدون شک بله است

Member
    رشته و دانشگاه
    ICT

دانشجو که خودش پول نداره، توی فرم های دیگه مثلا برای جاهای دیگه توی گزینه های از طریق پدرومادر دیدم، ولی سلف ندیدم، و توجیهش هم اینه که دانشجو خودش پول نداره و یا فاند و اینا داره یا از طریق پدر و مادر تامین میشه، منطقیه.
    سوال 17 بعله تابعیت ایران رو میخوام داشته باشم. بطور واضح و بدون شک بله است
    درسته دانشجو که پول نداره ولی گواهی بانکیم که بنام خودمه ایرادی نداره؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gandoms2h3 نمایش پست ها
    درسته دانشجو که پول نداره ولی گواهی بانکیم که بنام خودمه ایرادی نداره؟
    گواهی بانک باید به نام خودت باشه.

سلام دوستان
    یه سوال فوری!!
    اگه کسی از شوهرش طلاق گرفته باشه بازم باید توی فرم اقامت مشخصات شوهر سابقشو بنویسه یا لازم نیست؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از نظر مالی برای یک سال میتونم خودم رو تامین کنم و حساب بانکیم کافیه. البته دعوتنامه من 3 ساله هست. از طرفی برادرم آلمان زندگی میکنه و میتونه من رو ساپورت مالی کنه. البته تازه ازدواج کرده و خانمش قراره بره پیشش. حالا من برای سوال 24 همون self finance رو بزنم ؟ یا اینکه اسم برادرم رو هم بنویسم؟
    یه سوال دیگه، اگه من ویزا گرفتم همسرم قرار هست بعد از یک سال به من ملحق بشه. سوال 18 رو بزنم No؟
    ممنون

سلام
    خیلی ممنون من با خوندن مطالب اینجا تقریبا جواب تمامی سوالاتم رو گرفتم. چند سوال داشتم که نظرتونو میخواستم.
    1-من داییم آلمانه ولی متاسفانه دانشگاهی که پذیرش گرفتم از اونا خیلی فاصله داره، میخواستم بدونم من میتونم در موسسه ای یا دانشگاهی نزدیک اونا کلاس های زبان آلمانی رو بگذرونم؟ و اگر بتونم این کار رو بکنم بهتره محل اقامتم رو در فرم کجا بنویسم؟ میتونم بنویسم مدت زمان دوره زبانمو پیشه داییم هستم و بعد میرم خوابگاه دانشگاه؟
    2-در مورد شانس گرفتن ویزا: امکانش هست داییم برام یه دعوتنامه بفرسته و ذکر کنه که منو ساپورت میکنه؟ و بعدش میتونم در قسمت هزینه هام، هم داییم رو بعنوان Gastgeber معرفی کنم و هم بنویسم هزینه شخصی هم خودم دارم؟ آیا این کار تاثیری در بیشتر شدن شانس ویزام داره؟(چون از کسی شنیدم که به دلیل معدلم(14.80) شانس ویزام 50 50 است)
    با سپاس فراوان

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط javadconstant نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون من با خوندن مطالب اینجا تقریبا جواب تمامی سوالاتم رو گرفتم. چند سوال داشتم که نظرتونو میخواستم.
    1-من داییم آلمانه ولی متاسفانه دانشگاهی که پذیرش گرفتم از اونا خیلی فاصله داره، میخواستم بدونم من میتونم در موسسه ای یا دانشگاهی نزدیک اونا کلاس های زبان آلمانی رو بگذرونم؟ و اگر بتونم این کار رو بکنم بهتره محل اقامتم رو در فرم کجا بنویسم؟ میتونم بنویسم مدت زمان دوره زبانمو پیشه داییم هستم و بعد میرم خوابگاه دانشگاه؟
    2-در مورد شانس گرفتن ویزا: امکانش هست داییم برام یه دعوتنامه بفرسته و ذکر کنه که منو ساپورت میکنه؟ و بعدش میتونم در قسمت هزینه هام، هم داییم رو بعنوان Gastgeber معرفی کنم و هم بنویسم هزینه شخصی هم خودم دارم؟ آیا این کار تاثیری در بیشتر شدن شانس ویزام داره؟(چون از کسی شنیدم که به دلیل معدلم(14.80) شانس ویزام 50 50 است)
    با سپاس فراوان
    1. شوخی میکنید دیگه؟!!!! از سفارت نندازن بیرون شانس میارید دراینصورت) همه تلاش میکنن ثابت کنن به سفارت برای تحصیل در همون دانشگاه دارن میرن و نه هیچ نیت دیگه ای، شما میخواید تلاش کنید برعکسش رو ثابت کنید؟ شما بذارید پاتون برسه آلمان، اونجا میتونید برید یه دانشگاه دیگه از اول، یا کلاس زبان شهر دیگه! از این نیت ولی سفارت آلمان در ایران نباید مطلع بشه که!
    2. دایی شما برای دادن ساپورت مالی فقط همین راه حل ذکر شده در این تاپیک رو داره، نامه های دیگه ای وجود نداره:
    ضمانت مالی شخصی در آلمان یا دیگر کشورها

3. یکیش رو سفارت قبول میکنه، یا دایی شما ساپورت مالی میکنه یا شما خودتون باید معادل 8000 یورو در حساب داشته باشید. که هیچ ربطی هم شانس دریافت ویزا نداره و معدلتون هم چندان کم نیست!

1. شوخی میکنید دیگه؟!!!! از سفارت نندازن بیرون شانس میارید دراینصورت) همه تلاش میکنن ثابت کنن به سفارت برای تحصیل در همون دانشگاه دارن میرن و نه هیچ نیت دیگه ای، شما میخواید تلاش کنید برعکسش رو ثابت کنید؟ شما بذارید پاتون برسه آلمان، اونجا میتونید برید یه دانشگاه دیگه از اول، یا کلاس زبان شهر دیگه! از این نیت ولی سفارت آلمان در ایران نباید مطلع بشه که!
    2. دایی شما برای دادن ساپورت مالی فقط همین راه حل ذکر شده در این تاپیک رو داره، نامه های دیگه ای وجود نداره:
    ضمانت مالی شخصی در آلمان یا دیگر کشورها

3. یکیش رو سفارت قبول میکنه، یا دایی شما ساپورت مالی میکنه یا شما خودتون باید معادل 8000 یورو در حساب داشته باشید. که هیچ ربطی هم شانس دریافت ویزا نداره و معدلتون هم چندان کم نیست!

من قصدم اینه که در همون دانشگاه خودم درس بخونم و کلاس زبان برم و در همون رشته ای هم که پذیرش گرفتم ادامه تحصیل بدم و هیچ قصد دیگه ای هم به جز تحصیل در رشته مورد علاقم ندارم ولی داییم اصرار داره که نزدیک اونا باشم.
    من به ذهنم رسید که حداقل چند ماه اول که برای تکمیل زبان میرم رو پیشه اونا باشم.
    آیا میتونم اینو به سفارت صادقانه بگم؟ یا در فرم ذکر کنم؟
    اگر ریسک داره که هیچی....

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط javadconstant نمایش پست ها
    من قصدم اینه که در همون دانشگاه خودم درس بخونم و کلاس زبان برم و در همون رشته ای هم که پذیرش گرفتم ادامه تحصیل بدم و هیچ قصد دیگه ای هم به جز تحصیل در رشته مورد علاقم ندارم ولی داییم اصرار داره که نزدیک اونا باشم.
    من به ذهنم رسید که حداقل چند ماه اول که برای تکمیل زبان میرم رو پیشه اونا باشم.
    آیا میتونم اینو به سفارت صادقانه بگم؟ یا در فرم ذکر کنم؟
    اگر ریسک داره که هیچی....
    نه! میگم که! نمیتونید! ولی آلمان رفتید میتونید! به شرطی که دانشگاهتون برای ترم بعدش پذیرشتون رو تمدید کنه که بتونید برگردید همون دانشگاه