صفحه 45 از 64 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 640

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای اقامت

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    سوال 10 آدرس و تلفن دانشگاهه.
    سوال 11 شغل فعلیتون.
    سوال 6 : آدرس خوابگاه دانشگاه رو بنویسین، بد نیست به نظرم ! تو سایتشون آدرسش هست !
    سوال اول هم اسم و فامیله دیگه ! خط اول فامیلی و خط دوم اسم کوچیک ! البته خط اول نوشته، اگه قبلا اسم فامیلی قبلی هم داشتین بنویسین، که خیلی ها ندارن !
    دوست عزیز برای ایمیل دانشگاه که خواستن،آدرس میل international office رو بنویسم مشکلی نداره؟

Junior Member

ببخشید دوستان پایین صفحه چهارم نوشته کهdate and place باید تاریخ روزی که فرمو پر کردمو بنویسم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    دوست عزیز برای ایمیل دانشگاه که خواستن،آدرس میل international office رو بنویسم مشکلی نداره؟
    ببخشید که جواب دیر شد !
    مشکلی نیست...

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahroz نمایش پست ها
    ببخشید دوستان پایین صفحه چهارم نوشته کهdate and place باید تاریخ روزی که فرمو پر کردمو بنویسم؟
    اهمیتی نداره!
    ترجیحا نزدیک روز تحویل مدارک تاریخ بزنین !

دوستان می تونید لطفا من رو در مورد سوال 7 فرم راهنمایی کنید؟
    7. Wird ständiger Wohnort außerhalb der Bundesrepublik Deutschland beibehalten?
    Do you intend to maintain your permanent residence outside the Federal Republic of Germany? ja yes nein no
    Falls ja, wo? If so, where?

و اینکه توی صفحه اول راجع به پاسپورت، توی گزینه Issued by باید اسم اون پلیس گذرنامه که توی پاسپورتمون خورده(محمود صادقی) رو باید بنویسیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanzuck نمایش پست ها
    دوستان می تونید لطفا من رو در مورد سوال 7 فرم راهنمایی کنید؟
    7. Wird ständiger Wohnort außerhalb der Bundesrepublik Deutschland beibehalten?
    Do you intend to maintain your permanent residence outside the Federal Republic of Germany? ja yes nein no
    Falls ja, wo? If so, where?

و اینکه توی صفحه اول راجع به پاسپورت، توی گزینه Issued by باید اسم اون پلیس گذرنامه که توی پاسپورتمون خورده(محمود صادقی) رو باید بنویسیم؟
    این سوال مسپرسه که ایا تمایل دارین اقامت دائمتونو خارج از المان حفظ کنین یا نه؟و اگر اره کدوم کشور؟
    از اونجایی که ما باید اعلام کنیم حتما(و بدون شک)هممون علاقه به برگشت داریم و اصلا قصد موندن تو مملکت غریب رو نداریم و سفارت هم رو این موضوع حساسه،باید Yes رو علامت بزنین و در قسمت بعدی سوال بنویسین Iran
    در مورد سوال بعدی هم باید بنویسین the immigration and passport police همون چیزی که بالای اسم سرهنگ صادقی نوشته شده

تو بخشی که نوشته : Aufenthaltstitel oder gleichwertiges Dokument Nr. (Residence permit no.
    منظورش همون شماره کارت ملیه؟ اگه آره تو بخش پایینش تاریخ اعتبارش Gültig bis zum خواسته که اگه نگاه کنید اغلب کارت ملی ها چند ساله منقضی شدن. من برای همین رفتم ثبت احوال که کارت جدید بگیرم که گفتن طرح تعویض فعلا ملغی شده اما دولت تصویب کرده که تمام کارت ها تا پایان سال ۹۴ اعتبار دارن. راست هم میگفت من سرچ کردم دیدم تو خبرگزاری ها خبر این مصوبه هییت دولت هست... حالا از یک طرف تو کارت ملی من انقضا رو سال ۹۰ زده اما از طرفی هم میشه به این مصوبه استناد کرد... اما کلا امیدوارم این مربوط به اتباع خارجی ساکن تو ایران باشه و ما اصلا لازم نباشه پرش کنیم.
    شما چی رو نوشتین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarlayegh نمایش پست ها
    تو بخشی که نوشته : Aufenthaltstitel oder gleichwertiges Dokument Nr. (Residence permit no.
    منظورش همون شماره کارت ملیه؟ اگه آره تو بخش پایینش تاریخ اعتبارش Gültig bis zum خواسته که اگه نگاه کنید اغلب کارت ملی ها چند ساله منقضی شدن. من برای همین رفتم ثبت احوال که کارت جدید بگیرم که گفتن طرح تعویض فعلا ملغی شده اما دولت تصویب کرده که تمام کارت ها تا پایان سال ۹۴ اعتبار دارن. راست هم میگفت من سرچ کردم دیدم تو خبرگزاری ها خبر این مصوبه هییت دولت هست... حالا از یک طرف تو کارت ملی من انقضا رو سال ۹۰ زده اما از طرفی هم میشه به این مصوبه استناد کرد... اما کلا امیدوارم این مربوط به اتباع خارجی ساکن تو ایران باشه و ما اصلا لازم نباشه پرش کنیم.
    شما چی رو نوشتین؟
    این قسمت نیازی به پر کردن نداره،چون شماره یا همون آی دی ویزای اقامت هست که کسایی مثل ما که هنوز ویزا ندریم،قاعدتا این شماره رو هم نداریم و قسمت پائینش هم تاریخ شروع و اعتبارشو میپرسه که اینا هم نیازی به پر کردن ندارن

دوستان میشه راهنمایی کنین چطوری میشه یه فایل ( ترجیچا پی دی اف ) رو اینجا و تو سایت آپلود کرد؟
    من دارم برای دوستان فرم درخواست ویزای پر شده رو کامل میکنم که همونظوری که دویتان در گذشته کمک کردن و فایلشونو گذاشتن اینجا ،منم بتونم به دوستان کمک کنم

ApplyAbroad Veteran

وقتی میخواین پست بزارین، صفحه رو به حالت پیشرفت درمیارین. اونجا مشخصه.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست