صفحه 50 از 64 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 640

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای اقامت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای اقامت

ببخشید دوستان من دارم برای ویزای اقامت پیوست به همسر اقدام می‌کنم...
    ممکن بگید قسمت 11 - 12 - 13 چی باید بنویسم؟
    قسمت 9 بخش دومش باید تیک بزنم؟؟
    تو قسمت 11 باید همین شغلی که تو ایران خودم دارم بنویسم؟؟
    12 و 13 هم متوجه نمیشم

ممنون میشم راهنماییم کنید
    ویرایش توسط RomRom : January 16th, 2016 در ساعت 02:51 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    امیدوارم این نمونه فرم پر شده بتونه به دوستان کمک کنه.
    با سپاس از راهنمایی های دوست عزیز adrin
    با سلام
    ببخشید ، در بخش فرم ویزا شما یه فرم پر شده گذاشتید، من سایت سفارتم نگاه کردم این فرم فقط بود. می خواستم ببینم فرم ویزا برای دانشجوهایی که برای فوق لیسانس میان همینه؟
    آخه من 3سال پیش ویزا گرفتم یادمه فرم ویزا این نبود و فرق داشت. الان دوستم می خواد اقدام کنه
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

سلام بچه ها من یکی از دوستام از دانشگاه کمنیتس پذیرش گرفته میشه کمکش کنید الان باید چه کارایی کنه ؟ مدارک مربوط به ویزا چیا هست که باید آماده کنه؟ اولین کارباید وقت سفارت بگیره؟

دوستان من چند روز پیش سفارت بودم و مدارکم رو ارایه دادم اینجا خیلی در تمامی فروم ها چیز هایی خوندم که واقعا به دردم خورد از همگی تشکر میکنم . من فرمم رو تایپ کرده بودم و بردم . توی نمونه پر شده که اینجا دوستا زحمت کشیده بودند گذاشته بودند این موضوع فقطاز قلم افتاده بود که شماره 15 و 16 هم باید پر بشه . یعنی شما باید یک NO یا Nein بنویسید اونجا و نباید خالی بگذارید .
    موفق و سر بلند باشید همگی

Junior Member

سلام، من برای یک دوره ی کارآموزی به آلمان میرم و برای ویزای بلندمدت اقدام کردم، سوالی که دارم اینه که برای قسمت اقامت در آلمان، دانشگاه گفته خوابگاه بهت نمیدیم، الان اگه آدرس دانشگاه رو بنویسم برام دردسر میشه؟ و برای قسمت آدرس شخصی آدرس خوابگاه در ایران بنویسم ایراد داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aguest نمایش پست ها
    سلام، من برای یک دوره ی کارآموزی به آلمان میرم و برای ویزای بلندمدت اقدام کردم، سوالی که دارم اینه که برای قسمت اقامت در آلمان، دانشگاه گفته خوابگاه بهت نمیدیم، الان اگه آدرس دانشگاه رو بنویسم برام دردسر میشه؟ و برای قسمت آدرس شخصی آدرس خوابگاه در ایران بنویسم ایراد داره؟

شما اون قسمت آدرس بین الملل دانشگاه رو بنویسید

قسمت 9 بعد از Purpose of stay in Germany که من Study رو تیک زدم، نوشته if applicable, intended employment اونجا رو چی باید بنویسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nargestia نمایش پست ها
    سلام - فرم اقامت رو باید دو بار دستی پر کنیم ؟؟ یا یک بار کافیه و از روی همون یکی کپی بگیریم کافیه ؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط lagon666 نمایش پست ها
    سلام
    دو نسخه پر شده و امضا شده با قلم. (چنین چیزی اصل مدرک می‌شود).

اگر کپی تحویل بدهید می شود کپی اصل.
    اگر قرار بود همه چی دستی پر بشه دیگه لزومی نداشت فایل ویزا قابلیت نوشتن داشته باشه که.

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_tall2 نمایش پست ها
    دوستان من چند روز پیش سفارت بودم و مدارکم رو ارایه دادم اینجا خیلی در تمامی فروم ها چیز هایی خوندم که واقعا به دردم خورد از همگی تشکر میکنم . من فرمم رو تایپ کرده بودم و بردم . توی نمونه پر شده که اینجا دوستا زحمت کشیده بودند گذاشته بودند این موضوع فقطاز قلم افتاده بود که شماره 15 و 16 هم باید پر بشه . یعنی شما باید یک NO یا Nein بنویسید اونجا و نباید خالی بگذارید .
    موفق و سر بلند باشید همگی
    سلام قربان
    منم میخوام برای ویزای المان اقدام کنم. خوشحال میشم اگه به سوالای من جواب بدید.
    1- ترجمه انگلیسی رو قبول میکنن؟ من دارالترجمه پالیز نبش ونک میخوام بدم.
    2- برای حساب بانکی فقط 8000 تا رو توش داشته باشم کافیه؟ یا ریز گردش خودم و پدرمو هم میخوان؟
    3- بعد اینکه وقتای سفارت چجوری باز میشه؟ اولای هر ماه؟ چون فردا برای اواخر اوریل باز میشه.
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sum1 نمایش پست ها
    سلام قربان
    منم میخوام برای ویزای المان اقدام کنم. خوشحال میشم اگه به سوالای من جواب بدید.
    1- ترجمه انگلیسی رو قبول میکنن؟ من دارالترجمه پالیز نبش ونک میخوام بدم.
    2- برای حساب بانکی فقط 8000 تا رو توش داشته باشم کافیه؟ یا ریز گردش خودم و پدرمو هم میخوان؟
    3- بعد اینکه وقتای سفارت چجوری باز میشه؟ اولای هر ماه؟ چون فردا برای اواخر اوریل باز میشه.
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    ترجمه انگلسی هم قبول هست .
    برای حساب بانکی در مرحله اول که میخواین برین برای تحویل مدارک نامه میبرید که 8000 یورو تو حساب دارید بعد موقعی که ویزا میگیرین توی ویزا قید میشه که شما باید 8000 تا همراتون باشه که شاید توی فرودگاه بخوان پول رو نشون بدین در مرحله آخر هم بعضی از شهر ها موقع افتتاح حساب پول رو بلوکه میکنند و اجازه ماهیانه برداشت 650 یورو میدند بهتون .
    وقت ها سفارت هم معمولا برای ویزای اقامتی هر دوشنبه ساعت 2 ظهر باز میکنه اما دقیقش رو به صورت اطلاعیه توی سایت خود سفارت مزنند.