صفحه 59 از 64 نخستنخست ... 949505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 640

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای اقامت

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ITM نمایش پست ها
    سلام دوستان

این چک امنیتی چیه؟ آیا همون برگه فارسیه است که اخر فرم هست یا چیز دیگه ایه؟! اون برگه فارسی رو همه باید پر کنیم؟!
    خیربرگه ایی که اخر فرم هست رو همه باااید پرکنن و جزوی از فرم درخواست اقامت هست و فرم امنیتی نیست.فرم امنیتی مخصوص رشته های خاص و ارشد مجددها و دکتراهاست که اگه برای کیس شمالازم بشه همونجا خود افیسر بهتون میده و باید پرش کنید.معمولا هم بااین چک پروسه ویزا حدود 2ماه بیشترازبقیه طول میکشه

سلام .. اونجایی که نوشته شده اسم پدر و مادر رو بنویسید .. اگه فوت کرده باشند چیکار باید بکنیم؟ یا اینکه خالی بزاریم بهتره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi17oil نمایش پست ها
    سلام .. اونجایی که نوشته شده اسم پدر و مادر رو بنویسید .. اگه فوت کرده باشند چیکار باید بکنیم؟ یا اینکه خالی بزاریم بهتره؟
    من فکر میکنم شاید اینجوری بهتر باشه که اسم و فامیل و تاریخ و محل تولدشون رو در ستونهای مربوطه مینویسید در ستون اخر که گفته محل اقامت اونجا بنویسید متوفی تاریخ وفاتشون هم بنویسید. ولی بهر حال بهتره که بنویسید تا اینکه خالی بزارید.

آهان .. باشه ممنونم آقا خیلی لطف کردید .. چشم مینویسم خالی نمیزارم .. ممنونم ازتون

دوستان کسی یه نمونه فرم ویزای پیوست پر شده داره بزاره؟ ممنون میشم من ویزای دانشجویی می خوام بگیرم و واسه همسرم می خوام فرم پیوست رو پر کنم. قسمت مکان اقامت. قسمت 9 هدف از اقامت. قسمت 13 چطوری تامین می شه . چی بنویسم یا کدومو علامت بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط heyda نمایش پست ها
    دوستان کسی یه نمونه فرم ویزای پیوست پر شده داره بزاره؟ ممنون میشم من ویزای دانشجویی می خوام بگیرم و واسه همسرم می خوام فرم پیوست رو پر کنم. قسمت مکان اقامت. قسمت 9 هدف از اقامت. قسمت 13 چطوری تامین می شه . چی بنویسم یا کدومو علامت بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ایننجا یه نمونه پر شده هست(برید بالای همین صفحه و روی قسمت مدارک مورد نیاز دانشجویی کلیک کنید که صفحه مربوط تیترها بیاد) یه ایکون سنجاق روبروی تیتر در خواست راهنمایی برای پر کردن قرم ویزای اقامت هست روش کلیک کنید یه صفحه میاره یکی از دوستان قبلا اپلود کرده

اگه منظورتون چگونگی تامین مالی هست و خودتون باید هزینه هارو بدید میشه self-fund
    اگه جایی هنوز ندارید و یا اقدام کردید جواب ندادن هنوز اون ادرس دانشگاه رو در المان وارد کنید که در نامه پذیرشتون قید شده
    هدف اقامت هم اون تیک studieren یا study رو بزنید.

برای پدر و مادر فوت شده به انگلیسی اینو می نویسن: Deceased؟؟؟؟؟؟؟؟

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام من این موضوع رو یکم شک داشتم و تو سایت vocabulary جستجو کردم و به نظرم چون باید به صورت رسمی نوشته شه My parents are deceased درسته که شما می تونید هر کدوم رو جدا هم بنویسید.
    my father is deceased, my mother is deceased.

When someone is deceased, they are dead — not dying or even just about to die. They are dead.
    The word deceased has been around since the 15th century, however, when people talk of someone's having died, they rarely use deceased in conversation. For example, if you ask someone how their dog is and their dog is recently deceased, they'll most likely use a less technical phrase such as "no longer with us," or "passed away." The word deceased is more formal, and most often used in the documentation of death or in legal situations, as in "we are here to read the will of the deceased."
    امیدوارم این توضیح به دردتون بخوره.
    موفق باشید

سلام توی فرم قسمت 13 که منظورش چچجوری تآمین می شین. واسه فرصت مطالعاتی دکتری چی باید بنویسیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    واسه فرم ویزای پیوستن همسر به خانواده باید چی بنویسیم؟

Junior Member

سلام دوستان این قسمت ها را در فرم ویزای دانشجویی باید چگونه پر کرد؟
    I intend to stay no longer than twelve months in the Federal territory and apply for a visa that covers the
    whole duration of my stay.
    دوره تحصیلم 1.5 هست اینو نباید تیک برنم؟

Do you have health insurance that covers the Federal Republic of Germany?
    این شامل همان بیمه مسافرتی180 روزه میشه که قبل از ویزا میگیریم؟

Trade or profession for which you trained and, if different, your current trade or profession
    اینجا رشته ای که فعالیت دارم و عنوان آخرین شغلم را نوشتم درسته؟

Intended duration of stay in Germany
    طول تحصیلم 1.5 هست اگر اینجا مدت ماندن را 2 سال بنویسم به مشکل بر میخورم؟