صفحه 62 از 64 نخستنخست ... 1252535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 640

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای اقامت

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط LordxArcher نمایش پست ها
    من قراره همسرم باهام بیاد اما چند ماه بعد از من، توی این مرحله توی فرم اعلام کنم که تنها هستم؟
    من یه هفته بعد از همسرم رفتم و هر دومون توی فرم ها نوشتیم که کسی همراهیمون نمی کنه.

اما یادتون باشه که روز مصاحبه آفیسر ازتون راجع به همسرتون می پرسه. این معموله و چیز عجیبی نیست. وقتی بگین متاهلین، می پرسه همسرت چیکار می کنه؟ باهات میاد یا نه؟ کی میخواد بیاد؟ و خلاصه راجع به شرایط ایشون هم می پرسه. استرس نگیرین و بگین دلیل اینکه این طوری نونشتیم اینه که خواستیم جدا برای ویزا اپلای کنیم. چون برای گرفتن ویزای همراه، معمولا باید نشون بدین که خونه ی 24 متری (حداقل) دارین تو آلمان و اینکه بعضی ایالت ها ظاهرا میگن شخص اول بیاد و ویزاشو تمدید کنه و بعد شخص بعدی پرونده اش به جریان میفته و اون وقت ممکنه برای شروع کلاسا نرسه اون شخص.
    اینا رو گفتم که در جریان باشین، اگه لازم شد توضیح بدین که چرا علی رغم اینکه می تونین، درخواست ویزای همراه ندادین، یه دیدگاه کلی ای به قضیه داشته باشین.

Junior Member

سلام دوستان. برای فرم ویزای پیوست به همسر باید قسمت 10 فرم رو خالی گذاشت؟ (References in the Federal Republic of Germany)

Junior Member

سلام دوستان
    من يه سوال داشتم
    ما از آلمان دعوتنامه داريم اما جواب سوال ٣٣ كه مربوط به اينه كه مخارج سفر چطور تامين ميشه رو زديم كه خودمون بصورت نقد هزينه ها رو ميديم
    در اين شرايط داشتن ووچر هتل الزامي ميشه؟ يا ميتونيم تو مصاحبه بگيم كه در منزل دعوت كننده اقامت ميكنيم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط smnrajaee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من يه سوال داشتم
    ما از آلمان دعوتنامه داريم اما جواب سوال ٣٣ كه مربوط به اينه كه مخارج سفر چطور تامين ميشه رو زديم كه خودمون بصورت نقد هزينه ها رو ميديم
    در اين شرايط داشتن ووچر هتل الزامي ميشه؟ يا ميتونيم تو مصاحبه بگيم كه در منزل دعوت كننده اقامت ميكنيم؟
    سلام،
    اگر دعوتنامه رسمی از شخص حقیقی در آلمان دارید، میتونید بگید که منزل اون شخص اقامت خواهید کرد. در مورد اینکه نوشتید هزینه ها رو نقد پرداخت میکنید، امکانش هست که در ویزاتون توضیحاتی بنویسند و در مرز ورود به آلمان افسر مرزی ازتون بخواد که پول نقد رو بهشون نشون بدید.
    موفق باشید

سلام
    دوستانی که جدیدا مصاحبه دارند دقت کنند که فرم درخواست اقامت دانشجویی (شینگن رو نمی دونم) تغییراتی داشته. برای روز مصاحبه فرم جدید رو پر کنند.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaNS نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای فرم ویزای پیوست به همسر باید قسمت 10 فرم رو خالی گذاشت؟ (References in the Federal Republic of Germany)

بله خالی بزارید

سلام دوستان تو فرم ویزای ایتالیا یه بخشی هست مشخصات عضو خانواده ای که شهروند اروپا باشه رو می خواد و هیچ یک از اعضای خانواده من شهروند اروپا نیستن.
    ویرایش توسط mohammad20018 : June 26th, 2018 در ساعت 10:55 AM

Junior Member

سلام دوستان
    راستش یه سوالی پیش اومد واسه من
    من قبلا واسه یکی از دانشگاهها که اقدام کرده بودم در مقطع ارشد و پذیرش گرفتم و بورس فقط شهریه رو cover میکردش.. متاسفانه نتونستم برم و استادم گفت که اسمم رو وارد blacklist میکنه.. الان واسه دکترا از یه دانشگاه دیگه بورس گرفتم.. میخوام بدونم واسه گرفتن ویزا که واسم مشکل ایجاد نمیکنه اون قضیه؟ من فکر میکنم اگه کسی اینجور بشه دیگه واسه همون دانشگاه نمیتونم اقدام کنم ولی واسه بقیه دانشگاههای اون کشور میتونم اقدام کنم و برم و ویزا بگیرم... درسته؟ یکم نگران شدم بیزحمت بفرمایید مشکلی نیست؟

سلام دوستان تو فرم ویزای ایتالیا یه بخشی هست مشخصات عضو خانواده ای که شهروند اروپا باشه رو می خواد و هیچ یک از اعضای خانواده من شهروند اروپا نیستن .

Junior Member

سلام دوستان
    راستش یه سوالی پیش اومد واسه من
    من قبلا واسه یکی از دانشگاهها که اقدام کرده بودم در مقطع ارشد و پذیرش گرفتم و بورس فقط شهریه رو cover میکردش.. متاسفانه نتونستم برم و استادم گفت که اسمم رو وارد blacklist میکنه.. الان واسه دکترا از یه دانشگاه دیگه بورس گرفتم.. میخوام بدونم واسه گرفتن ویزا که واسم مشکل ایجاد نمیکنه اون قضیه؟ من فکر میکنم اگه کسی اینجور بشه دیگه واسه همون دانشگاه نمیتونم اقدام کنم ولی واسه بقیه دانشگاههای اون کشور میتونم اقدام کنم و برم و ویزا بگیرم... درسته؟ یکم نگران شدم بیزحمت بفرمایید مشکلی نیست؟