صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 144

موضوع: ملاقات مردمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ملاقات مردمی

سلام دوستان.من ی مرتبه تمدید کردم و ی مرتبه تعجیل زدم.اگر جایی امریه پذیرفته شم میتونن خودشو ن تاریخ اعزامم وبا رایزنی با نظام وظیفه عوض کنن یا نه؟یا اصلا خودم میتونم از طریق ملاقات مردمی یا چیز دیگه ی بار دیگه تاریخ اعزامم وعوض کنم؟ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member

سلام دوستان لطفا راهنمایی ام کنید.خیلی واجبه.من میتونم دوبار تعجیل بزنم.در حال حاضر ی بار تمدید و ی بار تعجیل زدم.امکان تعجیل مجدد هست؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Emad133 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا راهنمایی ام کنید.خیلی واجبه.من میتونم دوبار تعجیل بزنم.در حال حاضر ی بار تمدید و ی بار تعجیل زدم.امکان تعجیل مجدد هست؟؟؟؟؟
    دوست عزیز
    هرگز نظام وظیفه با سازمان امریه دهنده یا گیرنده هماهنگی نمیکنه چون اونها که نمیدونند چه کسی میخواد امریه بگیره، اما شما که دلیل منطقی برای تعجیل و تمدید دارید میتونید در ملاقات مردمی نتیجه کاملا 100% بگیرید به اونها اعلام کنید میخواهید واسه امریه تعجیل بزنید یا تمدید کنید، از من میشنوید حتی اگر مدر کی هم در مورد امریه گرفتن ارائه ندید باز هم قبول میکنند اما نکته این هست که متاسفانه این کار فقط در تهران انجام میشه (تهران محوری) و روی ملاقات نظام وظیفه استان اصلا حساب باز نکنید چون کاملا سرکاریه نهایتا میگن در حوزه اختیارات ما نیست، حالا رئیس کل نظام وظیفه اعلام کردند که میخوان اختیارات استان ها رو افزایش بدند اینجوری حداقل دوره های بعد این مشکلات دیگه نیست، برید تهران 100% تعجیل میزنند و کاملا هم لازم الاجرا هست. 6 شهریور ملاقات مردمی تهران با 197 تماس بگیرید بهتون وقت بدن، اگر میخواهید تعجیل بزنید از آبان به شهریور که خب اوضاع الآن خرابه و غیر ممکن هست موافقت کنند.
    راستی از کجا میخواهید امریه بگیرید؟

سلام.کسی نگفت ملاقات مردمی یا ملاقات حضوری با سردار برای اضاف سنواتی فایده ای داره؟
    اصلا دراختیارات سردارهست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza4338 نمایش پست ها
    سلام.کسی نگفت ملاقات مردمی یا ملاقات حضوری با سردار برای اضاف سنواتی فایده ای داره؟
    اصلا دراختیارات سردارهست؟
    هست، تا قبل از ورود به آموزشی همه چیز دست نظام وظیفه هست، به امتحانش می ارزه

سلام دوستان
    سیستم ملاقات مردمی الان به چه صورتی هست؟؟
    به 197 که زنگ میزنم به استان وصل میشه (و کارشناساشون میگن الان استان ها کارهارو انجام میدن، ولی اینجا بچه ها نوشتن که استان کشکه و وقت تلف کردن - منم وقتم کمه).
    کلا هدف از تماس گرفتن با 197 فقط استعلام از تاریخ مراجعه حضوری برای امری خاص هست یا باید حتما نام نویسی چیزی کرد؟ (چون گویا مراجعه های حضوری هر دوره برای یک مورد هست، مثلا فکر میکنم در کل یک سال فقط 4 بار مراجعه برای نظام وظیفه است)

سلام...

الان ملاقات مردمی دقیقا به چه صورتی باید انجام بشه؟ از طریق سایت باید اقدام کنیم یا همون روش قبلی میشه؟

سلام.لطفا دوستان راهنمایی کنند.
    ملاقات مردمی نظام وظیفه هنوز هم برگزار میشه؟؟؟؟؟؟؟
    چطور باید برای ملاقات مردمی تهران وقت گرفت؟؟؟؟
    چه ماهی و روزی برگزار میشه؟؟؟؟؟؟؟
    آدرسش کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لطفا کمک کنید......................

سلام دوستان
    من امروز تماس گرفتم 197 برا تاریخ ملاقات مردمی فروردین ماه (97) که گویا مشخص نیست.
    دوستان کسی اطلاع دیگه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه

سلام
    از دوستان کسی خبر داره تاریخ ملاقات مردمی کیه؟لطفا اگه میدونید بگید.
    با چه شماره ای میشه فهمید تاریخ ملاقات مردمی کیه؟از شهرستان با چه شماره ای باید تماس گرفت؟
    من یکبار از طریق ملاقات مردمی به تاخیر انداختم.آیا الآن هم میتونم از طریق ملاقات مردمی یا پلیس +10 به تاخیر بندازم؟
    چه دلیلی بیارم منطقیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)