صفحه 3 از 15 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 144

موضوع: ملاقات مردمی

پیش فرض پاسخ : ملاقات مردمی

ولي براي كنكور داخل ايران جديدا اگه غيبت هم خورده باشين و قبول بشين از سربازي معاف ميشين

آقا توي گزارش جلسه پرسش و پاسخ عبارت بالا رو نوشتي
    اينو كي گفته چون من مشكل غيبت با ادامه تحصيل داخل دارم.
    در واقع دكتري ترم بهمن قراره برم ثبت نام كنم ولي غيبت دارم؟
    كاري ميشه كرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

با سلام. من در جلسه مردمی تاریخ 10 بهمن شرکت کردم. این پست رو صرفا جهت اطلاع دوستان قرار میدم. من قصدم تمدید بود و در طول کل مدت جلسه اونجا حضور داشتم. تا اونجایی که من دیدم با درخواست هیچ کس موافقت نشد. اول جلسه کلا تمدیدیا رو داخل راه ندادن تا با 3-4 تا سرهنگی که داخل نشسته بودن ملاقات کنند. هر چند دقیقه یه بار اعلام می کردن که تمدیدیا برن! راشون نمیدیم! اکثر اونایی که واسه تمدید اومده بودن بی خیال شدن رفتند. من و چند نفر دیگه بود که تا آخر وایسادیم بلکه شاید خبری بشه. نیم ساعت مونده بود که جلسه تموم بشه تازه گفتن که تمدیدیا هم بیان داخل. رفتیم داخل ولی با برخورد خوبی روبرو نشدیم و من خودم کسی رو ندیدم که با درخواستش موافقت بشه. با توجه به سابقه ی جلسه ی قبلی به دوستان توصیه می کنم که دیگه واسه تمدید به امید جلسات ملاقات مردمی نباشن.
    یه چیز دیگه من یه نفرو دیدم که 7 بهمن درخواست داده بود اعزامش اسفند خورده بود!

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط kooshatp نمایش پست ها
    با سلام. من در جلسه مردمی تاریخ 10 بهمن شرکت کردم. این پست رو صرفا جهت اطلاع دوستان قرار میدم. من قصدم تمدید بود و در طول کل مدت جلسه اونجا حضور داشتم. تا اونجایی که من دیدم با درخواست هیچ کس موافقت نشد. اول جلسه کلا تمدیدیا رو داخل راه ندادن تا با 3-4 تا سرهنگی که داخل نشسته بودن ملاقات کنند. هر چند دقیقه یه بار اعلام می کردن که تمدیدیا برن! راشون نمیدیم! اکثر اونایی که واسه تمدید اومده بودن بی خیال شدن رفتند. من و چند نفر دیگه بود که تا آخر وایسادیم بلکه شاید خبری بشه. نیم ساعت مونده بود که جلسه تموم بشه تازه گفتن که تمدیدیا هم بیان داخل. رفتیم داخل ولی با برخورد خوبی روبرو نشدیم و من خودم کسی رو ندیدم که با درخواستش موافقت بشه. با توجه به سابقه ی جلسه ی قبلی به دوستان توصیه می کنم که دیگه واسه تمدید به امید جلسات ملاقات مردمی نباشن.
    یه چیز دیگه من یه نفرو دیدم که 7 بهمن درخواست داده بود اعزام اسفند خورده بود!
    منم اونجا بودم همونکه گفتن نمیشه قاطی کردم رفتم بیرون. مسخره ترین چیزی بود که دیده بودم. تنها خاصیتی که داشت این بود که همدیگرو ملاقات کردیم وگرنه نه حرف گوش میدادن نه دلیلی میاوردن که چرا تمدید نمیکنن. ملاقات مردمی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    ویرایش توسط dalvandi : February 15th, 2012 در ساعت 04:37 AM دلیل: لحن!

وقتی همه با من هم عقیده می شوند تازه احساس می کنم که اشتباه کرده ام.

اسکار وایلد

سلام
    برگ سبز من اومده. 1 اسفند ماه اعزام هستم. الان دانشگاه قبول شدم (باید همین بهمن ماه ثبت نام کنم)؛ با توجه به اینکه توی برگه ی سبزم 90 روز غیبت خورده، ملاقات مردمی میتونه مشکل من رو حل کنه؟
    اصلاً برای ملاقات مردمی کجا و چه روزهایی در هفته باید برم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    دوستان!
    هم اکنون نیازمند پاسخ سبزتان هستم...
    دوست عزیز اجازه بدهید بچه های فعال بخش سربازی بیاند سوالتان را حتما جواب می دهند! نیازی به کامنت یادآوری نیست.
    ملاقات مردمی که 10 بهمن بود و تمام شد! باید تماس بگیری ببینی ملاقات بعدی کیه! شمارش تو فروم هست!
    طبق قوانین کسانی که غیبت نداشته باشند می تونید از معافیت تخصیلی برای ادامه تحصیل استفاده کنند! شما حتما باید این مشکلتو حل کنی تا بتونی ثبت نام بکنی!
    مثل اینکه یک سری از غیبت ها را بخشیدند شما باید اول مطمئن بشی که غیبت برات در نظر گرفته شده بعد یک جوری مشکلشو برای ثبت نامت حل کنی!

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    دوست عزیز اجازه بدهید بچه های فعال بخش سربازی بیاند سوالتان را حتما جواب می دهند! نیازی به کامنت یادآوری نیست.

ملاقات مردمی که 10 بهمن بود و تمام شد! باید تماس بگیری ببینی ملاقات بعدی کیه! شمارش تو فروم هست!
    طبق قوانین کسانی که غیبت نداشته باشند می تونید از معافیت تخصیلی برای ادامه تحصیل استفاده کنند! شما حتما باید این مشکلتو حل کنی تا بتونی ثبت نام بکنی!
    مثل اینکه یک سری از غیبت ها را بخشیدند شما باید اول مطمئن بشی که غیبت برات در نظر گرفته شده بعد یک جوری مشکلشو برای ثبت نامت حل کنی!

ممنون دوست عزیز
    این قسمتش رو متوجه نشدم:

شما باید اول مطمئن بشی که غیبت برات در نظر گرفته شده بعد یک جوری مشکلشو برای ثبت نامت حل کنی!
    گفتم که. برگه ی سبز و برگه ی سفیدم اومده. توش نوشته 90 روز غیبت.
    درضمن، این مشکل معافیت رو فقط توی ملاقات مردمی میشه حل کرد؟ تا ماه دیگه که من اعزام میشم و تاریخ ثبت نام دانشگاه هم تموم میشه!

دوستان!
    من امروز رفتم میدون سپاه. پرسیدم ملاقات مردمی چه موقع هست؟
    گفتن لغو شده!
    راسته؟؟!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

سلام
    برگ سبز من اومده. 1 اسفند ماه اعزام هستم. الان دانشگاه قبول شدم (باید همین بهمن ماه ثبت نام کنم)؛ با توجه به اینکه توی برگه ی سبزم 90 روز غیبت خورده، ملاقات مردمی میتونه مشکل من رو حل کنه؟
    اصلاً برای ملاقات مردمی کجا و چه روزهایی در هفته باید برم؟
    دوستان!
    من امروز رفتم میدون سپاه. پرسیدم ملاقات مردمی چه موقع هست؟
    گفتن لغو شده!
    راسته؟؟!
    1-شما می تونی بری ملاقات مردمی و دنبال کنی این مساله رو؛ ولی اگر دلیل موجه برای غیبت نداشته باشی (بیماری، تاخیر دانشگاه در ارسال مدارک و ...) غیبت شما لغو نمی شود و شما مجاز به ادامه تحصیل نخواهی بود.

2-ملاقات مردمی رو می ذارن که مردم برن ملاقات دیگه. اگر لغو نشده باشه که بیخودی نمی گن!
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

کسی خبر داره که جلسه ملاقات مردمی بعدی کی و کجا هست؟
    اصلاً میشه امیدوار بود که از دو ماه حق تمدید قانونیمون استفاده کنیم؟

من از دیروز که فهمیدم 1 اردیبهشت باید اعزام بشم کمتر از 40 روز وقت دارم، بعد شنیدم (نمیدونم درسته یا غلط) که درخواست تمدید رو باید حداقل 40 روز قبل از اعزام انجام بدیم!!! یعنی کلاً باید قید همه چی رو بزنم؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_khosravi نمایش پست ها
    کسی خبر داره که جلسه ملاقات مردمی بعدی کی و کجا هست؟
    اصلاً میشه امیدوار بود که از دو ماه حق تمدید قانونیمون استفاده کنیم؟

من از دیروز که فهمیدم 1 اردیبهشت باید اعزام بشم کمتر از 40 روز وقت دارم، بعد شنیدم (نمیدونم درسته یا غلط) که درخواست تمدید رو باید حداقل 40 روز قبل از اعزام انجام بدیم!!! یعنی کلاً باید قید همه چی رو بزنم؟
    سلام دوست عزیز.
    به نظرم بهتره شما هر چه سریعتر برای درخواست تعویق از طریق پلیس+10 اقدام کنی و در صورتی که احیاناً به نتیجه نرسیدی به فکر گزینه ملاقات مردمی باشی. به طور کلی این قضیه تاریخ اعزام و تغییر تاریخ اعزام چون به صورت کامپیوتری و براساس ظرفیتهای موجود در سیستم انجام میشه، خیلی قابل پیشی بینی نیست و نمیشه ضابطه خاصی واسش درآورد (مثل همین 40 روز که شما گفتی). توکلت به خدا باشه.
    موفق باشی.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)