صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 144

موضوع: ملاقات مردمی

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ملاقات مردمی

سلام

از دوستان کسی از تاریخ ملاقان مردمی فروردین ماه خبر داره؟

ممنون
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط krig1960 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط fara_khosravi نمایش پست ها
    کسی خبر داره که جلسه ملاقات مردمی بعدی کی و کجا هست؟
    اصلاً میشه امیدوار بود که از دو ماه حق تمدید قانونیمون استفاده کنیم؟

من از دیروز که فهمیدم 1 اردیبهشت باید اعزام بشم کمتر از 40 روز وقت دارم، بعد شنیدم (نمیدونم درسته یا غلط) که درخواست تمدید رو باید حداقل 40 روز قبل از اعزام انجام بدیم!!! یعنی کلاً باید قید همه چی رو بزنم؟
    سلام دوست عزیز.
    به نظرم بهتره شما هر چه سریعتر برای درخواست تعویق از طریق پلیس+10 اقدام کنی و در صورتی که احیاناً به نتیجه نرسیدی به فکر گزینه ملاقات مردمی باشی. به طور کلی این قضیه تاریخ اعزام و تغییر تاریخ اعزام چون به صورت کامپیوتری و براساس ظرفیتهای موجود در سیستم انجام میشه، خیلی قابل پیشی بینی نیست و نمیشه ضابطه خاصی واسش درآورد (مثل همین 40 روز که شما گفتی). توکلت به خدا باشه.
    موفق باشی.
    دقیقاً درست می فرمایید. دیشب متوجه شدم که یکی از دوستان که اعزامش 1 اسفند بوده یه هفته قبل از اعزام درخواست داده و با درخواستش موافقت شده!!!
    من دیروز صبح زود رفتم و درخواست دادم اما ممکنه تا 6-7 عید طول بکشه تا جوابش بیاد. من مشکلی با خدمت رفتن ندارم اما الآن شرایطم جوری شده که باید تا تیر ماه دوشنبه ها بیکار باشم و نمی دونم تو آموزشی اجازه میدن من یه روز در هفته مرخصی یا غیبت داشته باشم یا نه! این رو هم نمی دونم که با مطرح کردن مسائل پزشکی (صافی مفرط کف پا، نیاز به جراحی پولیپ بینی) می تونم یکم عقب بندارم اعزام رو یا نه.

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_khosravi نمایش پست ها
    دقیقاً درست می فرمایید. دیشب متوجه شدم که یکی از دوستان که اعزامش 1 اسفند بوده یه هفته قبل از اعزام درخواست داده و با درخواستش موافقت شده!!!
    من دیروز صبح زود رفتم و درخواست دادم اما ممکنه تا 6-7 عید طول بکشه تا جوابش بیاد. من مشکلی با خدمت رفتن ندارم اما الآن شرایطم جوری شده که باید تا تیر ماه دوشنبه ها بیکار باشم و نمی دونم تو آموزشی اجازه میدن من یه روز در هفته مرخصی یا غیبت داشته باشم یا نه! این رو هم نمی دونم که با مطرح کردن مسائل پزشکی (صافی مفرط کف پا، نیاز به جراحی پولیپ بینی) می تونم یکم عقب بندارم اعزام رو یا نه.
    سلام دوست عزیز.
    در مورد غیبت یا مرخصی در دوره آموزشی به صورت ثابت یک روز در هفته تا پایان دوره خیلی بعید میدونم امکانپذیر باشه. چون شما در ابتدای دوره که وارد پادگان میشین، در هفته اول به غیر از داشتن عذر واقعاً موجه نمی تونین از پادگان خارج بشین و از هفته دوم به بعد هم به طور معمول در صورتی که منع خاصی برای خروج نداشته باشین (مثل نوبت پست نگهبانی)، معمولاً برای آخر هفته ها می تونین مرخصی بگیرین. البته یک مرخصی میان دوره در حد چهار پنج روز در اواسط دوره آموزشی هم هست که ممکن هم هست این مرخصی رو بدن یا ندن. در مورد مسائل پزشکی می تونین تا قبل از اعزام برای بیماری جدید اقدام کنین که البته باید مدارک کافی برای تشکیل مجدد پرونده داشته باشین، ولی ریسکش این هست که اگه معاف نشین و مهلت شش ماهه تموم شده باشه، ممکنه واستون غیبت رد کنن و اضافه خدمت بگیرین (به گفته خود نظام وظیفه، غیبت ها صرفاً تا 3 خرداد امسال بخشیده میشه). اگه در حین خدمت بخواین اقدام کنین هم دو حالت داره: یا به شما میگن اگه مشکل داری بیا و از طریق شورای رده خدمتی برای معافیت پزشکی در حین خدمت اقدام کن (مثل صافی کف پا) یا میگن مشکلت چندان جدی نیست (مثل پولیپ بینی) و باید قبل از شروع دوره عمل می کردی یا صبر کن بعد از پایان دوره عمل کن. البته من از یه سرهنگ نظام وظیفه شنیدم (صحتش رو نمی تونم صد در صد تضمین کنم) که در مواردی مثل اعزام 91/2/1 ممکنه فرد درخواست تعویق بده و درخواستش از طریق سیستم رد بشه (به دلیل تعداد بالای تقاضای تعویق)، اما بعداً که در سیستم ظرفیت خالی ایجاد شد (مثلاً حدودای 30 یا 31 فروردین) درخواستش به طور خودکار قبول بشه. این افراد روزی که به محل اعزام مراجعه می کنن اسمشون رو جزو اعزامی های اون تاریخ نمی خونن و وقتی مراجعه می کنن بهشون میگن شما اعزامتون به تعویق افتاده. در هر صورت برای مطرح کردن درخواست تعویق اعزام در جلسات ملاقات مردمی معمولاً باید عذرهای واقعاً موجه همراه با مدرک کافی بیاری. به هر حال ناامید نباش و تلاشت رو بکن، اما بهتره کارهای شخصی ضروری قبل از اعزام رو هر چه زودتر فیصله بدی که بعداً مشکل ساز نشه.
    موفق باشی.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Senior Member سپهر آواتار ها

دوستان عزیز الان وضعیت ملاقات مردمی چیه؟ برگزار میشه؟ اگه آره، کی و کجا؟
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    دوستان عزیز الان وضعیت ملاقات مردمی چیه؟ برگزار میشه؟ اگه آره، کی و کجا؟
    دوست عزیز! ملاقات مردمی دیگه به روال قبل برگزار نمی شه (هر دوشنبه) و ممکنه هر جند ماه یکبار برگزار شه. علت این مساله اینه که سابقا ملاقات مردمی برای این بود که مردم بتونن مستقیما معاونین بخش های مختلف نظام وظیفه + رییس نظام وظیفه رو از نزدیک ملاقات کنن. در حال حاضر این امکان وجود داره که شما این معاونین رو هر زمانی که خواستین با مراجعه به نظام وظیفه در میدان سپاه ببینید و خواستتون رو مطرح کنید. بنابراین ملاقات مردمی بلاموضوع شده.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط amirap نمایش پست ها
    دوست عزیز! ملاقات مردمی دیگه به روال قبل برگزار نمی شه (هر دوشنبه) و ممکنه هر جند ماه یکبار برگزار شه. علت این مساله اینه که سابقا ملاقات مردمی برای این بود که مردم بتونن مستقیما معاونین بخش های مختلف نظام وظیفه + رییس نظام وظیفه رو از نزدیک ملاقات کنن. در حال حاضر این امکان وجود داره که شما این معاونین رو هر زمانی که خواستین با مراجعه به نظام وظیفه در میدان سپاه ببینید و خواستتون رو مطرح کنید. بنابراین ملاقات مردمی بلاموضوع شده.
    بسیار عالی.... ظاهرا بهبود یافته سیستمش....
    اما دیدن مقامات اونم در ساعات عادی در هفته به نظر غیر ممکن میرسه...... بعیده که یکی از راه اومده بذارن بره مثلا سردار رو ببینه...... احتمالا دشوارتر شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

دوستان ملاقات مردمی دیگه نیست ؟
    چطور میشه معاونین و رییس نظام وظیفه رو دید ؟
    لطفا سریع پاسخ بدین کارم بدجور گیر کرده

ملاقات جدید در 1392/07/18در محل خ شهیدبهشتی روبروی سینما آزادی در محل مرکز 197نظارت و بازرسی ناجا ساعت نه و نیم صبح برگزار می شود.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

دوستان کسی میدونه ملاقات مردمی الان چجوریه و کی برگزار میشه؟
    خیلی کارم گیره آخریم امیدم ملاقات مردمیه.

Junior Member

Question پاسخ : ملاقات مردمی

نقل قول نوشته اصلی توسط sa865 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه ملاقات مردمی الان چجوریه و کی برگزار میشه؟
    خیلی کارم گیره آخریم امیدم ملاقات مردمیه.
    سلام
    کسی میدونه اولین ملاقات مردمی رئیس نظام وظیفه سال 93 چه تاریخی هست؟ برای من هم خیلی واجبه
    تاریخ قبلی 30 دی ماه 92 بود
    اگه کسی تهران هست و میدان سپاه میره تاریخ را بپرسه و اینجا بزاره تا بقیه مطلع بشن فکر کنم کار خیلیا
    گیر باشه و برای شهرستانیا فهمیدنش بدون مراجعه حضوری غیر ممکنه
    ممنون از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)