صفحه 8 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 144

موضوع: ملاقات مردمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ملاقات مردمی

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba9631 نمایش پست ها
    سلام
    ملاقات مرممی که در اینجا اشاره شده است ایا برای هر استان متفاوت است؟
    مثلا افراد استان تهران باید به ملاقات مردمی تهران مراجعه کنند و استان های دیگر هم در استان خود
    ملاقات مردمی دوره قبل، چه فردی حضور داشت و چه مسئولیتی داشته است؟

من از ملاقات عمومی استان مازندران رفتم ولی جواب نگرفتم میتونم ملاقات عمومی تهران هم بیایم ؟ بهم جوابگو هستند؟

باتشکر
    هر استان یک جلسه ملاقات مردمی داره. که دوشنبه ها برگزار میشه با حضور یک مقام مسول از نظام وظیفه. تهران هم از این قاعده مستثنی نیست. ولی فرق جلسه تهران با بقیه شهرستان ها اون مقام مسولیه که میاد برای پاسخکویی. ملاقات مردمی اذر ماه تهران رییس کل نظام وظیفه اومده بود. و اگه ایشون دستوری برای شما صادر کنند لازم الجرا میشه!
    در خصوص سوال دومتون
    از هر کجای ایران می تونید تو این جلسه شرکت کنید.
    فقط یه نکته اگرچه حدود ساعت نه سردار میاد و کار رسما شروع میشه ، شما ساعت شش صبح اونجا باشید! چون خیلی ها مراجعه می کنند به علی ازدحام جمعیت بی نظمی زیاد اتفاق می افته.

Junior Member Suhrawardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

من به توصیه دوستان برای تعجیل، ملاقات مردمی اقدام کردم. اولین بارم بود که توی نظام این‌قدر خوب باهام برخورد شد، از اپراتور ۱۹۷ که هم برام نوبت گرفت، هم با حوصله راهنمایی‌م کرد تا خود مسئولین مربوطه. من چون مجرد بودم و احتمال جواب گرفتنم کم بود، با پدرم رفتم، که خود سردار خیلی احترام کرد و قول اعزام اردیبهشت رو ازشون گرفتم. یکی از لذت‌‌های خیلی خوبی هم که داشت این بود که دستور سردار لازم‌الاجرا بود و ما پا چسبوندن سرهنگ‌تمامٍ مسئول معاونت نظام وظیفه استان رو دیدیم. اعزامم هم ۱ شهریور بود.

سلام دوستان
    برای ملاقات مردمی باید تو سایت اقدامی کنیم؟ کلا هماهنگی قبلی می خواد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_karimi123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ملاقات مردمی باید تو سایت اقدامی کنیم؟ کلا هماهنگی قبلی می خواد؟
    میتونید با 197 تماس بگیرید و بپرسید ازشون
    اما دوستانی هم بودند که بدون هماهنگی رفتند و کارشون حل شده.

سلام دوستان.
    من حدود 2 سال پیش خدمتم تموم شده ولی هنوز حقوقم رو نگرفتم. تو پادگان خیلی نامه زدم و پیگیری کردم ولی نشد. خواستم بدونم میشه از این ملاقات مردمی اقدام کرد برای گرفتن حقوقم؟

سلام دوستان
    ملاقات مردمی چطوری است؟
    روز قبلش باید اسم بنویسیم؟
    محل ان کجا می باشد؟
    اصولا همه وقت میکنن که حضورا ملاقات داشته باشند؟
    نوبت دهی چطوریه؟ اسم می نویسن؟ یا هرکی زودتر حضور داشت؟ و یا هرکی زودتر رفت داخل می باشد؟

باتشکر

Junior Member

دوستان به نظرتون تو ملاقات مردمی میشه محل خدمت رو هم درخواست کرد؟ احتمال میدین موافقت بشه یا فقط به درد تمدید تعجیل میخوره؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط macpooria نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون تو ملاقات مردمی میشه محل خدمت رو هم درخواست کرد؟ احتمال میدین موافقت بشه یا فقط به درد تمدید تعجیل میخوره؟
    بعید میدونم چنین چیزی امکان پذیر باشه معمولا برای تمدید و تعجیل است
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نیما جان با اینکه به نظر بعید میومد من امروز رفتم، و به سردار علیدوستی بود فکر میکنم، گفتم من برای تمدید تعجیل نیومدم، به خاطر مشکلاتی که دارم باید تهران باشه خدمتم، پرسید اعزامت کیه؟ گفتم برج 12، گفت باشه و نوشت رو برگه درخواستم که رسیدگی شود. رو خود برگه درخواستمون بالاش نوشته بود مربوط به درخواستهای تمدید تعجیل تغییر یگان آموزشی تعیین یگان آموزشی و ... ولی همشون مربوط به آموزشی بود ولی من تو متن نوشتم که آموزشی خیلی برام مهم نیست، میخوام که یگان خدمتم سپاه تهران باشه.
    آخرش هم پرسیدم برگه از پلیس +10 بگیرم یا نه؟ گفتن نه... حالا من موندم الان از کجا مطمئن شم که تهران میوفتم؟ یعنی واقعا همینقدر راحت من یگان خدمتم رو هم تهران انداختم و تمام ؟
    ضمن اینکه این دفعه خیلی خلوت تر و منظم تر برگزار شد.
    ویرایش توسط macpooria : January 18th, 2016 در ساعت 11:17 AM

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط macpooria نمایش پست ها
    نیما جان با اینکه به نظر بعید میومد من امروز رفتم، و به سردار علیدوستی بود فکر میکنم، گفتم من برای تمدید تعجیل نیومدم، به خاطر مشکلاتی که دارم باید تهران باشه خدمتم، پرسید اعزامت کیه؟ گفتم برج 12، گفت باشه و نوشت رو برگه درخواستم که رسیدگی شود. رو خود برگه درخواستمون بالاش نوشته بود مربوط به درخواستهای تمدید تعجیل تغییر یگان آموزشی تعیین یگان آموزشی و ... ولی همشون مربوط به آموزشی بود ولی من تو متن نوشتم که آموزشی خیلی برام مهم نیست، میخوام که یگان خدمتم سپاه تهران باشه.
    آخرش هم پرسیدم برگه از پلیس +10 بگیرم یا نه؟ گفتن نه... حالا من موندم الان از کجا مطمئن شم که تهران میوفتم؟ یعنی واقعا همینقدر راحت من یگان خدمتم رو هم تهران انداختم و تمام ؟
    ضمن اینکه این دفعه خیلی خلوت تر و منظم تر برگزار شد.
    واقعا نکته جالبی بود خوشحال میشم اگر این مورد نتیجه مثبت داد ما را هم از نتیجه آگاه کنید
    اگر مشکلتون حاد باشه و من نمیدونم مشکلتون چیه ممکنه نتیجه بده هرچند من تابحال ندیدم کسی از این طریق محل سکونتش بیوفته
    تو آموزشی واسه کسانی که مشکل دارن و خدمت باید محل سکونت باشند کمیسیون هایی جهت بررسی مشکل برگزار میشه ولی از طریق ملاقات مردمی نشنیده بودم
    متاسفانه فکر نمیکنم راهی برای مطمئن شدن اینکه یگان باشید وجود داشته باشه دلیلش اینه که تقسیم کردن افراد بعد از آموزشی تا اونجایی که میدونم دیگه فقط در
    اختیارات نظام وظیفه نیست و نظام وظیفه صرفا وظیفه اش تقسیم شما در ارگان های مختلف و پادگان های مختلف آموزشی است و بعد از معرفی شما به اون ارگان
    بخصوص مثلا نیرو زمینی ارتش بعد از آموزشی نیرو انسانی اون ارگان هست که شما را به پادگان های مختلف مثلا زیر مجموعه های نیرو زمینی تقسیم میکنه
    (اینا برداشت های شخصی من از پروسه های که دیدم ممکنه هم اینطور نباشه) پس اسم شما ممکنه بره تو لیست نیرو انسانی سپاه یا ارتش یا نیرو انتظامی که
    خود اینها هم کلی زیرمجموعه دارند (هوایی، زمینی، دریایی و زیرمجموعه های نیرو انتظامی) امیدورام که کار شما به نتیجه برسه اما برداشت من اینه که حیطه اختیارات
    سردار در ملاقات مردمی صرفا برای تعیین محل آموزشی است نه بعد از اون چرا که بعد از اون دیگه تقسیم شدن در حیطه اختیارات نیرو انسانی اون ارگان بخصوص است و نه نظام وظیفه.
    امیدوارم که شما ما را از نتیجه آگاه کنید و اگر نتیجه مثبت بگیرید خب این را هم میشه به عنوان یک راه کار به دوستان پیشنهاد داد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)