نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: حذف محدودیتِ تعداد فایل‌هایی که می‌شود در هر ارسال Attach کرد

پیش فرض حذف محدودیتِ تعداد فایل‌هایی که می‌شود در هر ارسال Attach کرد

در هر ارسال فقط میشه 5 فایل اتچ کرد. این قانون کار من رو - که عمده‌ی فعالیتم تو AA صرفِ آپلود فایل تو کتابخونه میشه - خیلی سخت کرده. پیشنهاد می‌کنم این قانون، دستِ کم در مورد کتاب‌خونه و دستِ کم در موردِ کاربرانِ خاص لغو بشه (یا دستِ کم این سقف افزایش داده بشه). در این صورت من می‌تونم یه عالمه فایل رو تو یه ارسال اتچ کنم. نه این‌که هی پنج‌تا پنج‌تا! باور کنید من هم زندگی دارم!
    Account Deactivated

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : حذف محدودیتِ تعداد فایل‌هایی که می‌شود در هر ارسال Attach کرد

کاربر گرامی

با سلام و احترام

قبل از هر صحبتی از زحمات جنابعالی در خصوص قرار دادن منابع در کتابخانه قدردانی میکنم.
    این عدد (5) از روی تجربه و مطابق با نیاز پیش بینی شده برای قرار دادن منابع مهم تعریف شده است. منابعی که حجم خیلی بالا دارند و روی سرورهای دیگر بصورت دایمی یا موقت هستند بهتر است فقط بصورت آدرس آن آپلود سنترها ارائه گردند تا کاربران متناسب با نیاز خود از آنها استفاده نمایند. برای مثال انواع کتب روانشناسی صوتی که با حجم های بالا ارائه شده است و برای تقویت زبان انگلیسی گزینه های عالی محسوب می شوند و همگان به راحتی می توانند یا یک گوگل ساده به لینک های مستقیم دانلود آنها دست یابند.
    اما منابعی مثل کتب آزمون تافل که چند سال یکبار به روز میشوند و حجم خیلی بالایی ندارند و ترجیحا بهتر است برای در دسترس بودن دایمی، روی سرورهای سایت قرار گیرند، به راحتی با این شیوه روی سرورهای سایت قرار گرفته اند. لذا این شیوه در طی این سال ها مشکلی ایجاد نکرده است.
    با این حال چنانچه فایل های مورد نظر شما از اهمیت بالایی برخوردار هستند با مدیر محترم کتابخانه (Sina0077) هماهنگ کنید تا در صورت لزوم راهی برای آپلود آنها اندیشیده شود.

موفق باشید
    ویرایش توسط Simon : March 7th, 2016 در ساعت 01:50 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)