نقل قول نوشته اصلی توسط sokot نمایش پست ها
سلام.من کارت معافیت پزشکی گرفتم بعلت چندبار سابقهی تشنج(صرع)ولی تشنج من خفیف بود و شکر خدا حدود9 ماهه تشنج نکردمو هیچ مشکلی ندارم.
من دارم واسهی رشتهی داروسازی اقدام میکنم مدارکم رو هم واسه ترجمه فرستادم.چندوقت پیش رفتم نظام وظیفه اونا گفتن هررشته ای که طبابت داشته باشه نمی تونم برم حتی داروسازی و دامپزشکی و حتی مجوز داروخانه هم نمیدن.راستی من قبل از گرفتن معافیتم دامپزشکی قبول شدم ولی نرفتم،یعنی اگه دامپزشکی میرفتم بایدالان انصراف میدادم!!!!.ولی از مسول دارو و درمان شهرمون سوال کردم گفت که هیچ عیبی نداره و مجوز مطب هم میدن.حرف مسولین نظام وظیفه و پزشکان کمیسیون مزخرفترین چیزی بود کتو عمرم شنیدم اخه یکی مثل منی که همچین مشکلی داره یعنی دیگه حق انتخاب نداره؟اگه اینجورباشه که باادم مرده هیچ فرقی نداریم!!!!ین که عادلانه نیست.حلا نمیدونم چیکارکنم حرف کدومشونو قبول کنم یعنی ایندهی من باحرفای این ادما تعیین میشهلطفااگه دراین مورداطلاعاتی داریدرانمایی کنید
درود ،
دوست عزیز من تعجب می کنم ، شما مگه نمی گید کارت معافیت گرفتید ؟ پس دیگه نظام وظیفه چی کار دارید.
شما با کارت معافیت ، پاسپورت می خواین که اونم می دن .
ضمنا اولش می گید مدارک دادید ترجمه بعد می گید واسه مجوز مطب اقدام کردید !
ولی در کل منم اولین بار دارم همچین حرفی رو می شنوم ، شما به دل نگیر . به کارات ادامه بده