صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 47

موضوع: معافيت پزشكي مشكلي واسه ادامه تحصيل ايجاد ميكنه؟

Junior Member

پیش فرض معافيت پزشكي مشكلي واسه ادامه تحصيل ايجاد ميكنه؟

سلام می خواستم بدونم معافیت بزشکی { به خصوس از نوع اعصاب و روان} در گرفتن ویزا مشکلی ایجاد نمی کنه؟ چون کارت معافیت روانبزشکی به رنگ قرمزه یعنی طرف مشکل روانی داره} یا اصلان کار معافیت فقط مصرف داخلی داره؟

پیش فرض پاسخ : اشکال معافیت بزشکی

والله من هم می خواستم معافیت بگیرم اما از ویزای کانادا ترسیدم. ولی به هر کی که سفارت کانادا رفته بود، گفتم، گفتند که هیچ مشکلی نداره چون اونها فقط پاسپورت رو نگاه می کنند. تو پاسپورت هم هیچی نمی زنند.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : اشکال معافیت بزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط aa
    سلام می خواستم بدونم معافیت بزشکی { به خصوس از نوع اعصاب و روان} در گرفتن ویزا مشکلی ایجاد نمی کنه؟ چون کارت معافیت روانبزشکی به رنگ قرمزه یعنی طرف مشکل روانی داره} یا اصلان کار معافیت فقط مصرف داخلی داره؟
    دوست عزیز من فکر میکنم که نوع معافیت شما ربطی به مساله ویزا نداشته باشه.
    چون علی القاعده فکر نمیکنم در موقع گرفتن ویزا چیزی در مورد مساله نظام وظیقه پرسیده بشه
    باز هم بیشتر جویا باش چون این نظر منه
    موفق باشی
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض معافيت پزشكي مشكلي واسه ادامه تحصيل در خارج از كشور ايجاد ميكنه؟

سلام
    ميخواستم بدونم گرفتن معافيت پزشكي تيروئيد مشكلي واسه ادامه تحصيل در خارج از كشور ايجاد ميكنه؟
    مرسي

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معافيت پزشكي مشكلي واسه ادامه تحصيل در خارج از كشور ايجاد ميكنه؟

سلام
    نه مشکلی ایجاد نمیکنه .
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

دوستان كسي نظري نداره؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a
    دوستان كسي نظري نداره؟
    خیر، هیج مشکلی ایجاد نمی کند!
    اگر کشوری یا دانشگاهی بخواهد از وضع سلامت شما اطمینان حاصل کند، از شما تقاضای گواهی پزشکی می کند.

کارت معافیت پزشکی مرجع مناسبی برای این کار نیست، همونطور که در ایران هم بر خلاف تصور یک عده معافیت پزشکی برای کار و تحصیل مشکلی ایجاد نمی کند (مگر در مشاغل حساس نظامی و...)
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

نباید تو گرفتن پذیرش اثر داشته باشه! اما بعدش احتمالا تو نوع بیمه دانشجویی و مدیکال سفارت ها یه مقدار فرق داشته باشه که اون هم مشکلی نیست. من هم معافیت پزشکی دارم برای همین قبلا یه مقدار پرس و جو کردم و نتیجه اینکه هیچ مشکلی نیست.

Junior Member

خارج از کشور که مفهومی به عنوان معافیت پزشکی وجود نداره، بنابراین سوالی هم از شما درباره وضعیت معافیت شما پرسیده نمیشه، هر جا هم که سلامت شما براشون مهم باشه معاینه پزشکی انجام میدن

اصولا در اکثر کشورهای دنیا مفهومی به نام خدمت وظیفه عمومی وجود ندارد (اگر اشتباه نکنم فقط 12 کشور سربازی به شکل ایران دارند) بنابر این مفهومی به نام معافیت (حالااز هر نوعش) برای انها قابل درک نیست . شایعه احمقانه دیگری هم وجود دارد که کارت پایان خدمت سپاه در خارج از کشور اعتبار ندارد برای دوستی که سالهاست خارج از کشور است تعریف کردم تا چند دقیقه خنده اش متوقف نمیشد .

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)