صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 47

موضوع: معافيت پزشكي مشكلي واسه ادامه تحصيل ايجاد ميكنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافيت پزشكي مشكلي واسه ادامه تحصيل در خارج از كشور ايجاد ميكنه؟

دوستان من یه مورد عینی میشناسم که معافیت پزشکی داره الآن ویزای تحصیلی آمریکا گرفته داره میره...فقط نمیدونم مورد معافیتش چی بوده

درود.منم معافیت پزشکی اعصاب و روان دارم میگیرم.ترس منم از سفارت کانادا بود.اما به چند تا شرکت مهاجرتی کانادا که شمارشونو از توی سایت سفارت گرفته بودم زنگ زدم گفتن معافیت پزشکی هایی که برای بیماری های واگیر دار باشه یا بیماری هایی که هزینه درمانشون خیلی بالا باشه مشکل سازه کارت قرمز هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه.بدرود

Junior Member

سلام،به نظر من هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه.باز هم بپرس
    موفق باشی

Junior Member

معافیت صرع و تشنج:
    سلام دوستان
    من میخوام معافیت صرع بگیرم،خیلی نگرانم که واسه ویزا برام مشکلی پیش بیاد.
    یکی از دوستان میگفت اگه سفارت تشخیص بده که بیماریت مشکلی برای تحصیلت ایجاد میکنه یا هزینه درمانش بالاست بهت ویزا نمیدن
    خواهش می کنم راهنماییم کنید، مخصوصاً اگه برای این مساله معافی گرفتید راهنماییم کنید لطفاً

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

Thumbs up پاسخ : معافيت پزشكي مشكلي واسه ادامه تحصيل در خارج از كشور ايجاد ميكنه؟

معافیت واریکوسل (واریسی شدن رگ های بیضه ها)
    قابل توجه آقایون محترم!!! یه معافیت پزشکی هست واسه اونایی که واریکوسل شدید دارند (Grade 3)! من فکر می کنم با این روش معاف بشم ولی هنوز واسه معاینه اقدام نکردم، از دوستانم خواهش می کنم قبل از اقدام واسه معافیت اعصاب و روان و موارد دیگه، یه معاینه واسه واریکوسل داشته باشید که در حالت شدید معافیت دائم داره و در حالت های متوسط و ضعیف معاف از رزم میشین و چون کل دنیا این عارضه عادی و شناخته شده است فکر نکنم واسه تحصیل و کار در ایران و خارج از کشور مشکلی به وجود بیاره، ولی مطمئنا معافیت اعصاب و روان و ... مشکل استخدام دارند.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوستان عزیز
    معافیت پزشکی واسه سفارت مشکل ایجاد نمیکنه؟
    مثلا ویزا
    من اگر بدن یا تیرویید یا اگزمای پوستی میخوام اقدام کنم
    اطلاع دارید؟
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    معافیت پزشکی واسه سفارت مشکل ایجاد نمیکنه؟
    مثلا ویزا
    من اگر بدن یا تیرویید یا اگزمای پوستی میخوام اقدام کنم
    اطلاع دارید؟
    درود ؛
    مشکلی نیست .
    اگر ویزای تحصیلی بگیرید که اصلا ربطی نداره و از شما پاسپورت می خوان فقط و
    اگر اقامت اقدام کنید برای پروسه پزشکی یه پزشک معتمد معرفی می کنند که پیش و اون معاینه بشید .

Junior Member

سلام دوستان
    آیا اشخاصی مثل من که کارت معافیت دائم از خدمت سربازی دارند در صورت شرکت در کنکور و پذیرش در رشته هایی نظیر پزشکی داروسازی و.....(در دانشگاه های ایران) با مشکل مواجه نمیشوند؟منظورم اینه که نکنه بگن شما رو به دلیل معافیت پزشکی ثبت نام نمیکنن در دانشگاه ؟؟!!
    خواهش میکنم اگه اطلاعات دارید بهم بگید شدیدا نگرانم....
    با تشکر فراوان از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh3 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا اشخاصی مثل من که کارت معافیت دائم از خدمت سربازی دارند در صورت شرکت در کنکور و پذیرش در رشته هایی نظیر پزشکی داروسازی و.....(در دانشگاه های ایران) با مشکل مواجه نمیشوند؟منظورم اینه که نکنه بگن شما رو به دلیل معافیت پزشکی ثبت نام نمیکنن در دانشگاه ؟؟!!
    خواهش میکنم اگه اطلاعات دارید بهم بگید شدیدا نگرانم....
    با تشکر فراوان از شما
    درود ،
    هر چند اینجا ایرانه و هر دم یه قانونی در می یاد ولی دیگه انصافا همچین چیزی منطقی نیست و من تا حالا نشنیدم کسی بابت این موضوع نتونه درس بخونه .
    دانشگاه وضعیت آقایان رو برای مشمول بودن یا نبودن از نظام وظیفه استعلام می کنه و به جزییات کاری نداره .
    . . . . . . Never give up

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافيت پزشكي مشكلي واسه ادامه تحصيل ايجاد ميكنه؟

سلام.من کارت معافیت پزشکی گرفتم بعلت چندبار سابقهی تشنج(صرع)ولی تشنج من خفیف بود و شکر خدا حدود9 ماهه تشنج نکردمو هیچ مشکلی ندارم.
    من دارم واسهی رشتهی داروسازی اقدام میکنم مدارکم رو هم واسه ترجمه فرستادم.چندوقت پیش رفتم نظام وظیفه اونا گفتن هررشته ای که طبابت داشته باشه نمی تونم برم حتی داروسازی و دامپزشکی و حتی مجوز داروخانه هم نمیدن.راستی من قبل از گرفتن معافیتم دامپزشکی قبول شدم ولی نرفتم،یعنی اگه دامپزشکی میرفتم بایدالان انصراف میدادم!!!!.ولی از مسول دارو و درمان شهرمون سوال کردم گفت که هیچ عیبی نداره و مجوز مطب هم میدن.حرف مسولین نظام وظیفه و پزشکان کمیسیون مزخرفترین چیزی بود کتو عمرم شنیدم اخه یکی مثل منی که همچین مشکلی داره یعنی دیگه حق انتخاب نداره؟اگه اینجورباشه که باادم مرده هیچ فرقی نداریم!!!!ین که عادلانه نیست.حلا نمیدونم چیکارکنم حرف کدومشونو قبول کنم یعنی ایندهی من باحرفای این ادما تعیین میشهلطفااگه دراین مورداطلاعاتی داریدرانمایی کنید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)