صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 47

موضوع: معافيت پزشكي مشكلي واسه ادامه تحصيل ايجاد ميكنه؟

پیش فرض پاسخ : معافيت پزشكي مشكلي واسه ادامه تحصيل ايجاد ميكنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sokot نمایش پست ها
    سلام.من کارت معافیت پزشکی گرفتم بعلت چندبار سابقهی تشنج(صرع)ولی تشنج من خفیف بود و شکر خدا حدود9 ماهه تشنج نکردمو هیچ مشکلی ندارم.
    من دارم واسهی رشتهی داروسازی اقدام میکنم مدارکم رو هم واسه ترجمه فرستادم.چندوقت پیش رفتم نظام وظیفه اونا گفتن هررشته ای که طبابت داشته باشه نمی تونم برم حتی داروسازی و دامپزشکی و حتی مجوز داروخانه هم نمیدن.راستی من قبل از گرفتن معافیتم دامپزشکی قبول شدم ولی نرفتم،یعنی اگه دامپزشکی میرفتم بایدالان انصراف میدادم!!!!.ولی از مسول دارو و درمان شهرمون سوال کردم گفت که هیچ عیبی نداره و مجوز مطب هم میدن.حرف مسولین نظام وظیفه و پزشکان کمیسیون مزخرفترین چیزی بود کتو عمرم شنیدم اخه یکی مثل منی که همچین مشکلی داره یعنی دیگه حق انتخاب نداره؟اگه اینجورباشه که باادم مرده هیچ فرقی نداریم!!!!ین که عادلانه نیست.حلا نمیدونم چیکارکنم حرف کدومشونو قبول کنم یعنی ایندهی من باحرفای این ادما تعیین میشهلطفااگه دراین مورداطلاعاتی داریدرانمایی کنید
    درود ،
    دوست عزیز من تعجب می کنم ، شما مگه نمی گید کارت معافیت گرفتید ؟ پس دیگه نظام وظیفه چی کار دارید.
    شما با کارت معافیت ، پاسپورت می خواین که اونم می دن .
    ضمنا اولش می گید مدارک دادید ترجمه بعد می گید واسه مجوز مطب اقدام کردید !
    ولی در کل منم اولین بار دارم همچین حرفی رو می شنوم ، شما به دل نگیر . به کارات ادامه بده
    . . . . . . Never give up

Junior Member

سلام.انگار منظورمو درست نرسوندم.من مدارکمو واسه ترجمه دادم،تازگی یکی بمن گفت بخاطر مشکلی که داشتم مجوز طبابت بمن نمیدن منم واسه اینکه ببینم این حرف چقدصحت داره رفتم حوضهی نظام وظیفه ای که کمیسیون پزشکیم اونجاتشکیل شد، از مسول کمیسیون سوال کردم که اون جوابو بمن دادم. دیروزم رفتم بازم همون جوابو دادن.
    ازشما اینو پرسیدم که اگه صحت داره دیگه مراحل بعداز ترجمه رو انجام ندم چون اگه مجوز داروخانه یا مطب ندن تحصیل تو این رشتها بی فایدس
    اگه یکی منبع موسخی داره لطفاجواب بده چون نمیدونم چکنم

دوست عزیز،منم میدونم باکارت معافیت ویزا میدن سوالم این بود که با کارت معافیت مجوز طبابت هم میدن؟یکی از دوستان تو تایپکی گفته بود فقط بخاطر معافیت پزشکی که داشته تو بانک پاسارگاد استخدامش نکردن
    ویرایش توسط daniyal_arj : April 30th, 2012 در ساعت 04:38 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط sokot نمایش پست ها
    سلام.انگار منظورمو درست نرسوندم.من مدارکمو واسه ترجمه دادم،تازگی یکی بمن گفت بخاطر مشکلی که داشتم مجوز طبابت بمن نمیدن منم واسه اینکه ببینم این حرف چقدصحت داره رفتم حوضهی نظام وظیفه ای که کمیسیون پزشکیم اونجاتشکیل شد، از مسول کمیسیون سوال کردم که اون جوابو بمن دادم. دیروزم رفتم بازم همون جوابو دادن.
    ازشما اینو پرسیدم که اگه صحت داره دیگه مراحل بعداز ترجمه رو انجام ندم چون اگه مجوز داروخانه یا مطب ندن تحصیل تو این رشتها بی فایدس
    اگه یکی منبع موسخی داره لطفاجواب بده چون نمیدونم چکنم

دوست عزیز،منم میدونم باکارت معافیت ویزا میدن سوالم این بود که با کارت معافیت مجوز طبابت هم میدن؟یکی از دوستان تو تایپکی گفته بود فقط بخاطر معافیت پزشکی که داشته تو بانک پاسارگاد استخدامش نکردن

دوست عزیز شما باید از نظام پزشکی بپرسید نه شورای پزشکی ن.و
    در ضمن بعضی مشاغل دولتی محدودیت دارن اما بعضی جاها از جمله اکثر بانکها میگن بشرطی که پزشک خودشون تایید کنه توانایی انجام کار مورد نظر رو دارید
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

Junior Member

سلام دوستان
    منم یه مورد حساس دارم . میخوام معافیت پزشکی (بیماری اختلال شخصیتی چی چی چی شدید ) بگیرم .
    ایا در خارج کشور فرضا بخوام مشاغل حساس نظامی داشته باشم .مشکلی پیش نمیاد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alir3z4 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم یه مورد حساس دارم . میخوام معافیت پزشکی (بیماری اختلال شخصیتی چی چی چی شدید ) بگیرم .
    ایا در خارج کشور فرضا بخوام مشاغل حساس نظامی داشته باشم .مشکلی پیش نمیاد ؟
    درود ،
    ببینید کارت پایان خدمت فقط در ایران مدرک معتبر و قابل استنادی هست(اونم برای جاهای دولتی) .
    در خارج از ایران اگر برای جای خاصی وضعیت سلامتی شما مهم باشه ، خودشون تست پزشکی می گیرند ازتون .
    از کشور خواستی خارج بشی کارت معافیتت رو بزار همین جا و برو
    . . . . . . Never give up

دوستان عزيز لطفا توجه كنيد
    اول اينكه كه گرفتن معافيت پزشكي شوخي و الكي نيست، اگه واقعا بيمارين اقدام كنين، دوم اينكه بدام افرادي كه وعده هاي واهي ميدن واسه اخاذي نيوفتين، و خودتون مستقيما اقدام كنين، چون دادن كوچكترين مدركي، حتي كپي شناسنامه يا كارت ملي به چنين افرادي ممكنه واستون دردسرساز بشه، و شمارو وارد داستانهايي كنه كه كارتون خيلي خراب بشه و فقط يه تجربه گرون قيمت و تلخ براتون بجا بزاره.
    ،
    ،
    طبق قوانين نظام وظيفه، تمام كساني كه كارت معافي دارند ميتونن بعداز شش ماه يا در بعضي از موارد يكسال، مجددا به پزشك مراجعه كنن و گواهي سلامت بگيرن
    كه اين يعني فرد هيچ مشكلي از نظر كار يا تحصيل يا ... نداره
    چنتا از دوستان هستن كه با به دلايل مختلف كارت معافي گرفتن
    نمونش يكي از دوستان صميم كه به دليل بيماري صرع (تشنج) كارت گرفت كه در زمانه صدور كارت گواهينامشو گرفتن و تا يكسال نتونست براي گواهينامه شركت كنه ولي بعد از يكسال با گرفتن گواهي سلامت دوباره امتحان داد و گواهينامه رانندگي گرفت
    ،
    و يكي از دوستان ديگه هم كه بخاطر بيماري افسردگي اساسي (بيماري روانپزشكي) يكسال پيش كارت گرفت، نه كارتش قرمز بود ونه مشكل ديگه اي داشت، حتي وقتي ازش پرسيده بودن گواهينامه رانندگي داري انكار كرده بود و تا الان هم هيچ مشكلي نداشته، و براي اطمينان گواهي سلامت هم بعداز شش ماه گرفت
    البته به دليل اينكه در مملكت عزيز ما هر روز يه قانوني مياد، حتما قبل از افدام در مورد آخرين قوانين حسابي تحقيق كنين
    ،
    در ثاني همينطور كه خيلي از دوستان ديگه قبلا اينجا اشاره كردن و من هم از وكيل سوال كردم، كارت ن.و. فقط واسه داخل ايرانه و سفارت فقط به گزارش پزشك معتمد و پاسپورت نيگا ميكنه
    و جدا از حرف زدن اضافه خودداري كنين، فقط جواب سوالاتي كه در مصاحبه از شما پرسيده ميشه با صداقت جواب بدين
    ،
    ،
    به اميد گرفتن پاس و ويزا واسه همگي عزيزان

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Tehran University

من بیماری قلبی دارم و از سربازی معاف شدم. حالا واسه ویزای تحصیلی یا کار واسه آمریکا یا کانادا به مشکل میخورم. اون تست مدیکال که هست آیا قلب این چیزها را هم چک میکنه؟

Junior Member

سلام
    من میخوام برای معافیت پزشکی اقدام کنم ، در این حین ( در طول پروسه و قبل از مشخص شدن معاف شدن و یا نشدن ) میتونم خروج از کشور بگیبرم یا باید وایسم تعیین تکلیف بشم ؟

Junior Member

سلام
    سال آخر داروسازی هستم میخواستم بدونم اگه کارت قرمز برای معافی بگیرم اجازه گذروندن طرح و پروانه کار بهم میدن؟
    اگه بخوام برای ادامه تحصیل برم خارج از کشور مشکلی پیش میاد؟

Junior Member

دوستان اخرین خبر ها در این مورد چی هست ؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)