نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: Emory University

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

پیش فرض Emory University

این دانشگاه دانشکده مهندسی نداره. اما برنامه ی علوم کامپیوتر و علوم پایه داره. در زمینه ی علوم زیستی قویه و دانشکده پزشکی خوبی داره. همچنین تعدادی از اساتیدش در جورجیا تک هم درس میدن . تعداد دانشجوهای ایرانی در دانشکده کامپیوتر قابل توجه است.

دقت کنید که اگر قبل 31 اکتبر اقدام کنید اپلیکیشن فی ویو میشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Emory University

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_faz نمایش پست ها
    این دانشگاه دانشکده مهندسی نداره. اما برنامه ی علوم کامپیوتر و علوم پایه داره. در زمینه ی علوم زیستی قویه و دانشکده پزشکی خوبی داره. همچنین تعدادی از اساتیدش در جورجیا تک هم درس میدن . تعداد دانشجوهای ایرانی در دانشکده کامپیوتر قابل توجه است.

دقت کنید که اگر قبل 31 اکتبر اقدام کنید اپلیکیشن فی ویو میشه.
    شما اونجا درس میخونین؟ من برای کامپیوتر اپلای کردم این دانشگاه. وجهه دانشگاه چطوره با توجه به اینکه صحبتی از بچه ها در مورد این دانشگاه نیست؟!

منم اپلای کردم برای cs...جالبه هیچ پستی ازش نیست!!...میشه مختصری از رزومتون بگین؟ ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط redarmy نمایش پست ها
    شما اونجا درس میخونین؟ من برای کامپیوتر اپلای کردم این دانشگاه. وجهه دانشگاه چطوره با توجه به اینکه صحبتی از بچه ها در مورد این دانشگاه نیست؟!

Junior Member

کسی هست که این دانشگاه اپلای کرده باشه؟
    Application Status نداره و من نمیدونم مدارکم به دستشون رسیده یا نه!

Junior Member

من برای کامپیوتر اپلای کردم، امروز یکی از اساتیدشون بهم ایمیل زد که لیست کوتاهی از متقاضی ها رو جدا کردیم و داریم ارزیابی نهایی میکنیم با مصاحبه. بیا اسکایپ کنیم. چند ساعت بعدشم مصاحبه کردیم با هم. هدفش این بود که وضعیت زبانم رو بسنجه و انگیزم واسه ادامه کار رو بدونه. نتیجه رو گفت طول میکشه چند هفته ای و خبر میده حدود 2 هفته دیگه.
    از دوستان کامپیوتری کس دیگه ای هست چنین وضعیتی رو داشته باشه الان؟

من برای کامپیوتر اپلای کردم، امروز یکی از اساتیدشون بهم ایمیل زد که لیست کوتاهی از متقاضی ها رو جدا کردیم و داریم ارزیابی نهایی میکنیم با مصاحبه. بیا اسکایپ کنیم. چند ساعت بعدشم مصاحبه کردیم با هم. هدفش این بود که وضعیت زبانم رو بسنجه و انگیزم واسه ادامه کار رو بدونه. نتیجه رو گفت طول میکشه چند هفته ای و خبر میده حدود 2 هفته دیگه.
    با این اوصاف من ریجکت شدم حتما.
    خیلی به این دانشگاه امید داشتم. با یکی از اساتیدش قبل از اپلای ایمیل رد و بدل کردم و گفت حتما اپلای کن و .... بعد از اپلای هم هیچی به هیچی. دیگه هیچ ایمیلی رو جواب نداد. اتفاقا منم کامپیوتر اپلای کردم.
    میشه بفرمایید رزومتون چطور بود که از الان باهاتون تماس گرفتن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    با این اوصاف من ریجکت شدم حتما.
    خیلی به این دانشگاه امید داشتم. با یکی از اساتیدش قبل از اپلای ایمیل رد و بدل کردم و گفت حتما اپلای کن و .... بعد از اپلای هم هیچی به هیچی. دیگه هیچ ایمیلی رو جواب نداد. اتفاقا منم کامپیوتر اپلای کردم.
    میشه بفرمایید رزومتون چطور بود که از الان باهاتون تماس گرفتن ؟
    شما با کدوم استاد هماهنگ کرده بودی؟ به نظرم یه پیگیری کن الان ازش بپرس که آیا از وضعیت اپلیکیشن شما خبر داره یا نه تا جواب قطعی بگیری ازش و تکلیفت رو بدونی. اگرم جواب نمیده از دانشکده جویا شو ببین به کدوم مرحله رسیده.
    من کارشناسی ارشد شبکه دانشگاه امیرکبیر بودم، معدل 16.9، تافل 96 و GRE مجموع 304، با سابقه کاری مرتبط و تدریسیاری

منم cs اپلای کردم ولی خبری نشده...احتمالا ریجکت شدم... براتون آرزوی موفقیت میکنم.

Junior Member

دوستان کسی اینجا برای رشته کامپیوتر از این دانشگاه اپلای گرفته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)