نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: اعتراض به حذف پست در تاپیک شهرهای آمریکا

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض اعتراض به حذف پست در تاپیک شهرهای آمریکا

پاسخی که به این پست داده بودم

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1916195

بی دلیل موجه حذف شده. اون موقع سرم شلوغ بود و فرصت نکردم به حذف پست اعتراض کنم. الان که چک کردم می بینم به سوالی که پرسیده شده بود، برخی پاسخهای غیردقیق داده شده. ممنون میشم پست من رو برگردونید که در کنار سوال و بقیه پاسخها قرار بگیره تا قضیه برای کسانی که پستها رو می خونن روشن باشه.

پاسخی که من داده بودم این بود:

---------------
    در برخي دانشگاهها اگه از دانشگاه هر نوع merit-based scholarship بگيريد (يعني اون اسكالرشيپ رو بر مبناي صلاحيتهاي آكادميك بهتون داده باشن) شهريه شما in-state حساب ميشه. Texas Woman University كه اتفاقا برنامه پرستاري خوبي هم داره يكي از اين دانشگاههاست.
    ---------------

قبول دارم که سوال پرسیده شده مستقیما به عنوان موضوع مرتبط به نظر نمیاد ولی به هر حال پاسخهایی داده شده که دقیق نیست و توضیحی که من در پاسخ سوال دادم مطلب رو روشنتر می کنه. بهتره همه پاسخهایی که به سوال داده شده کنار هم باشه تا کسانی که پاسخها رو میخونن اطلاعات دقیقتری به دست بیارن. اینکه دوستان بدونن در برخی شهرها امکان پرداخت شهریه in-state حتی برای دانشجویان خارجی وجود داره نکته مهمیه.
    ویرایش توسط Mehrad : March 13th, 2016 در ساعت 10:18 PM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعتراض به حذف پست در تاپیک شهرهای آمریکا

کاربر گرامی

با سلام و احترام

نظر به اینکه از حذف این پست یکسال گذشته و مدیر مربوطه که اقدام به حذف پست کرده اند نیز در دسترس نیستند و بازنشسته شده اند و همچنین با توجه به بند 7 قوانین ایجاد تاپیک اعتراضی، لطفا منتظر بمانید تا طبق اولویت به اعتراض رسیدگی شود.

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعتراض به حذف پست در تاپیک شهرهای آمریکا

کاربر گرامی

با سلام واحترام

روال پاسخ به این سوال طوری پیش رفته که چند پاسخ، نامرتبط با عنوان موضوع موجود هستند لذا پاسخ شما نیز در کنار این چند پاسخ میتوانست باقی بماند. با این اوصاف و با در نظر گرفتن اینکه پاسخ شما اطلاعات مفیدی در برداشت، پاسخ شما برگشت داده شد تا مورد استفاده سایرین قرار گیرد.

موفق باشید
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)