صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 128

موضوع: سفارت امريکا در قبرس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت امريکا در قبرس

سلام دوستان من احتیاج به کمک فوری دارم، کسی از سفارت قبرس دانشجویی وقت گرفته امسال امیدی هست که ویزا بدن یعنی با شرایط ایران آشنا باشن، بقیه سفارتا که اصلا وقت ندارن کدوم گزینه اولی یا دومی را باید انتخاب کرد؟

سلام.منم سوال شما رو داشتم.می خواستم بدونم شما رفتید قبرس برای ویزای F1؟ اگر رفتید چه طور بود؟ممنون می شم اگر تجربیاتتون رو در اختیار منم بگذارید.

Junior Member

سلام دوستان. کسی میدونه برای پیکاپ ویزا تو قبرس میشه به آژانسی ها گفت اینکارو بکنند؟ یا خودمون حتما باید باشیم؟

Junior Member

سلام . منم ممنون میشم اگه کسی برای ویزای F1 قبرس رفته نظرش رو بگه لطفا.

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

چنتا از دوستان بنده در دانشگاه EMU درس خونده بودند و به دلایلی میخواستند برای امریکا و ویزا اقدام کنند . به هیچ عنوان نمیخوام توی دلتونو خالی کنم ولی به هیچ یک ویزا ندادند مشکلی ام از هیچ لحاظ نداشتند ......فاندو سربازیو بی اسوووو ....... به گفته ی دوستان یه ادم سیاهپوست بی اعصابه افیسرش که متاسفانه کسی با خبر خوب از پیشش نیامده.......... شاید تا الان عوض شده باشه ولی این سفارت امریکا توی قبرس کلا جالب نیست زیاد. کسانی گرفتند لطفا دوستانو راهنمایی کنند.
    Good luck

آیا اینکه میشه تو آفیس قبرس وقت گرفت به این معنی هست که این آفیس هم ایرانی ها رو برای مصاحبه قبول می کنه؟

Junior Member mo12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Civil Engineering in Southern Illinois University Edwardsville

نقل قول نوشته اصلی توسط digitalsnake نمایش پست ها
    آیا اینکه میشه تو آفیس قبرس وقت گرفت به این معنی هست که این آفیس هم ایرانی ها رو برای مصاحبه قبول می کنه؟
    بله میشه
    من از 3تا آژانس پرسیدم و دفتر ایران آنکارا باز هم برای اطمینان به همون آفیس تو قبرس شمالی ایمیل زدم هیچ مشکل و محدودیتی برای دانشجوهای ایرانی ندارن
    اینم متن جواب ایمیل:
    Dear Mr. ......,

We do not have any specific limitation for Iranian Citizens requesting F-1 visa in Office in Koskluciftlik Nicosia in Cyprus.

Regards,
    Consular Section
    U.S. Embassy Nicosia
    Tel: 357 22 39-3939
    Fax: 357 22 78-0944
    Email: consularnicosia@state.gov
    Website: http://cyprus.embassy.gov
    hc

به نظرم با توجه به این که سفارت های اطراف ایران همه وقت ها پر هست ریسک نکنید منتظر باز شدن وقت بمونید از طریق همین آفیس هم میشه اقدام کرد.
    اما منم مثل بقیه بچه ها بعد از مصاحبه رو نمیدونم این که قبول کنن یا ریجکت یا اینکه چقد طول بکشه تا ویزا رو بدن
    اما چیزی که میدونم اینه که پیک آّ ندارن و باید شخصن بری محلی که تعیین کردی پاس و بدی ویزارو بگیری

من هزینه وقت یک نفره سفارت قبرس رو پرداخت کردم. اما تونستم که برای ارمنستان هم وقت بگیرم، بنابر این هزینه سفارت قبرس بدون استفاده میشه برای من. با توجه به این که ظاهرا برای پرداخت هزینه این سفارت از ایران باید حتما از کارت اعتباری استفاده کرد، اگر کسی میخواد از سفارت قبرس وقت بگیره، من میتونم با اکانتم براش وقت بگیرم و هزینه اش رو همون 160 دلار یا یکم کمتر حساب کنم ( توجه کنید که اگر بخواهید کارت اعتباری بگیرید، علاوه بر 160 دلار و کارمزد، باید هزینه صدور کارت رو هم بدید).

وقت های دانشجویی یک نفره آفیس قبرس پر شده ظاهرا چون دیگه وقتی وجود نداره. من یه وقت دارم برای بیست جولای که امروز کنسل می کنم تا اگر کسی خواست بتونه بگیره.

Junior Member AV2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biomedical Engineering/QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط mo12 نمایش پست ها
    بله میشه
    من از 3تا آژانس پرسیدم و دفتر ایران آنکارا باز هم برای اطمینان به همون آفیس تو قبرس شمالی ایمیل زدم هیچ مشکل و محدودیتی برای دانشجوهای ایرانی ندارن
    اینم متن جواب ایمیل:
    Dear Mr. ......,

We do not have any specific limitation for Iranian Citizens requesting F-1 visa in Office in Koskluciftlik Nicosia in Cyprus.

Regards,
    Consular Section
    U.S. Embassy Nicosia
    Tel: 357 22 39-3939
    Fax: 357 22 78-0944
    Email: consularnicosia@state.gov
    Website: http://cyprus.embassy.gov
    hc

به نظرم با توجه به این که سفارت های اطراف ایران همه وقت ها پر هست ریسک نکنید منتظر باز شدن وقت بمونید از طریق همین آفیس هم میشه اقدام کرد.
    اما منم مثل بقیه بچه ها بعد از مصاحبه رو نمیدونم این که قبول کنن یا ریجکت یا اینکه چقد طول بکشه تا ویزا رو بدن
    اما چیزی که میدونم اینه که پیک آّ ندارن و باید شخصن بری محلی که تعیین کردی پاس و بدی ویزارو بگیری
    بابت اطلاعات ممنون.این آزانسا آمار دقیقی یا تخمینی نداشتن از بچه های دانشجویی که از طریق اون ها اقدام کرده بود؟الان وضعیت وقت ها خیلی بده.فقط دوتا سفارت شرایط وقت نرماله یکی باکو یکی قبرس.ولی به شدت این دوتا سفارت مرموز هستن چون هیچکی راجع بهشون ننوشته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)