صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 128

موضوع: سفارت امريکا در قبرس

پیش فرض پاسخ : سفارت امريکا در قبرس

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiim نمایش پست ها
    سلام. دوستان کسی میتونه جدول وقتای خالی قبرس شمالی رو بذاره. ممنونم
    سلام.بنده طبق تماسی که با سفارت داشتم گفتن باید مرتب با سیستمتون چک کنید.در واقع خیلی شلوغ باید باشه و فقط یه کنسلی میتونه چاره ساز باشه باسه گرفتن وقت.من دایم دارم چک میکنم و اگه خبری شد اطلاع رسانی میکنم.شاید کمکی باشه برای دوستانی که در انتظارند.البته هنوز خودم هم موفق نشدم وقت بگیرم.قبرس شمالی چون تعداد متقاضی زیاد داره و فقط تعداد محدودی در هر روز مصاحبه میشن وقت به سختی گیر میاد.در ضمن جدولی که مثل قدیما بشه قرار داد نداره.چون فعلا همه وقتها در دسترس نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_hakane نمایش پست ها
    سلام.بنده طبق تماسی که با سفارت داشتم گفتن باید مرتب با سیستمتون چک کنید.در واقع خیلی شلوغ باید باشه و فقط یه کنسلی میتونه چاره ساز باشه باسه گرفتن وقت.من دایم دارم چک میکنم و اگه خبری شد اطلاع رسانی میکنم.شاید کمکی باشه برای دوستانی که در انتظارند.البته هنوز خودم هم موفق نشدم وقت بگیرم.قبرس شمالی چون تعداد متقاضی زیاد داره و فقط تعداد محدودی در هر روز مصاحبه میشن وقت به سختی گیر میاد.در ضمن جدولی که مثل قدیما بشه قرار داد نداره.چون فعلا همه وقتها در دسترس نیست.
    خیلی خیلی ممنونم از پاسختون. برای دیدن وقت ها حتما باید اول مبلغ رو واریز کنیم؟ یا بدون پرداخت هم میشه وقتهای این سفارت رو دید؟ من با سیستم وقت دهی این سفارت اشنا نیستم. ممنون میشم کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiim نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنونم از پاسختون. برای دیدن وقت ها حتما باید اول مبلغ رو واریز کنیم؟ یا بدون پرداخت هم میشه وقتهای این سفارت رو دید؟ من با سیستم وقت دهی این سفارت اشنا نیستم. ممنون میشم کمکم کنید.
    دوست عزیز شما با ساختن اکانت با در دست داشتن کد کانفرم ds و بعد از مرحله پرداخت همونطور که در تصویر میبینید میتونید وقتهارو ببینید.البته عرض کردم خدمتتون که فعلا وقتی در دسترس نیست همونطور که تو تصویر هم مشخصه.[IMG]C:\Users\hamed_hakane\Desktop[/IMG]

دوست عزیز شما باید اکانت بسازی و مرحله پرداخت رو انجام بدین و بعد میتونید جدول مربوطه رو مشاهده کنید.جالبتر از همه اینجاست حالا که ما دنبال وقت سفارت تو قبرس شمالی هستیم اصلا از کنسلی خبری نیست.در صورتیکه همین الان تو قبرس جنوبی تو روزهای سه شنبه و جمعه اکتبر به ترتیب 18و 21 وقت باز شده(همون کنسلی).9 دسامبر هم همینطور.این یعنی فشردگی بیش از حد سفارت بدلیل نزدیکی به کریسمس و کسانی که قبل از داستان ریاست جمهوری آمریکا میخوان برن زودتر تا سیاستهای جدید دوباره گریبان گیر امثالی مثل ما نشه.
    ویرایش توسط hamed_hakane : October 14th, 2016 در ساعت 04:13 AM

امروز با یک کنسلی تونستم برای 2 نوامبر وقت بگیرم.از بابت وقت دیگه خیالم راحت شد.دوستان بهترین کار اینه که خودتون اکانت بسازین و از طریق یک واسطه پرداخت رو انجام بدین و برین تو سایت چک کنین هر لحظه.چون واقعا لحظه ای شده.بعد از 10 روز چک کردن امروز قسمت ما شد 2 نوامبر.دیگه مثل قبلنا نیست روز و ساعت دست خودمون باشه.هر چیز پیش آید خوش آید.یا حق.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی آزاد تهران شمال

ا اون ۲ نوامبر و پس شما گرفتی ؟‌ مبارکه. میگن باید صبح روز قبل اونجا باشید برای تحویل مدارک حواستون باشه

Junior Member

سلام من ارشد طراحی شهری هستم که با پنج سال سابقه کار مردادماه برای رشته ام بی ای از دبی رد شدم. الان برای یک همایش به عنوان presenter دعوت شدم و همینطور i20 برای نوامبر مجدد صادر شده. چندتا سوال داشتم:
    1. از طریق b1 اقدام کنم بهتره یا همون دانشجویی رو مجدد برم؟
    2. کدوم سفارت برم؟ با توجه به صحبت های دوستان قبرس نیکوزیا رو مد نظر دارم .
    ممنون میشم پاسخم روبدین

Junior Member

بچه ها من چند تا سوال مهم داشتم که خوشحا می شم اگه کسی بتونه کمکم کنه من خیلی پیغام های مختلفی اینجا دیدم که به شک افتادم!!!

1. من برای 18 نوامبر برای پدر مادرم وقت گرفتم برای سفارت در این آدرس: Embassy in Nicosia
    Consular Section
    Metochiou & Ploutarchou Streets
    Engomi
    Nicosia, 2407
    Cyprus
    این همونیه که همه میرن و تو قبرس شمالیه؟ برای اینکه از ایران برن ویزا نمی خوان درسته؟

2. یکی اینجا گفته بود سفارت فقط چهارشنبه ها با ایرانیا مصاحبه می کنه، اما 18 نوامبر جمعه است! فکر می کنین این مشکلی ایجاد می کنه؟

3. ای قضیه که باید مدارک و یه روز قبل تحویل بدن چیه جریانش؟!

4. من مادرم اعتبار پاسپورتش 3 ماه دیگه تموم می شه، واسه همین پاسپورت جدید دارند می گیرن، اما خوب تمام وقتا و دی اس 160 رو با شماره پاسپورت قبلی گرفتیم، این مشکلی ایجاد می کنه؟

مرسییی اگه کسی اطلاعاتی داره بده در این مورد ها

سلام دوست عزیز.اینجا که شما وقت گرفتین برای قبرس جنوبیه(قسمت اروپایی).یعنی ویزا میخواد اصلا شک نکن.چون من خودم چند روز پیش وقت گرفتم برای قبرس شمالی و میدونم که بین دو تا گزینه باید گزینه ای که office داره انتخاب بشه که وقتاش کاملا پر شده در حال حاضر متاسفانه.اگر قصد شما قبرس شمالیه حتما اون وقتو کنسل کن و از سایت دقیقه به دقیقه برای قبرس شمالی چک کن که کنسلی پیدا کنی و انشا الله بتونین موفق به گرفتن وقت بشین.در ضمن روزهای مصاحبه همونطور که آقا شهرام فرمودن فقط چهارشنبه ها در قبرس شمالی هست.یا حق.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_hakane نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.اینجا که شما وقت گرفتین برای قبرس جنوبیه(قسمت اروپایی).یعنی ویزا میخواد اصلا شک نکن.چون من خودم چند روز پیش وقت گرفتم برای قبرس شمالی و میدونم که بین دو تا گزینه باید گزینه ای که office داره انتخاب بشه که وقتاش کاملا پر شده در حال حاضر متاسفانه.اگر قصد شما قبرس شمالیه حتما اون وقتو کنسل کن و از سایت دقیقه به دقیقه برای قبرس شمالی چک کن که کنسلی پیدا کنی و انشا الله بتونین موفق به گرفتن وقت بشین.در ضمن روزهای مصاحبه همونطور که آقا شهرام فرمودن فقط چهارشنبه ها در قبرس شمالی هست.یا حق.

خیلی ممنون از پاسختون! آره منم الان فهمیدم!

1. کسی میدونه ویزای قبرس جنوبی چقدر طول می کشه گرفتنش و اینکه اصلا وضعیت ویزای توریستی گرفتن اونجا چجوریاس؟ کسی تجربه قبرس جنوبی داره

2. اگر من بخوام سفارت رو از جنوبی بکنم شمالی (در صورت پیدا کردن وقت) باز دوباره باید پول بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)