صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: استادفایندر یا تنبل پرور !

پیش فرض پاسخ : استادفایندر یا تنبل پرور !

Hi all of my friends
    I totally agree with other users.

Good luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Junior Member arash00 آواتار ها

کاملا با دوستان موافقم. کسی که انقدر تنبله که حوصله ی نوشتن ایمیل یا SOP رو نداره، اگر هم تونست پذیرش بگیره،‌ قطعا در دانشگاه مقصد وجهه ی بسیار بدی از دانشجویان ایرانی به جا می ذاره که موجبات ریجکت اپلیکنت های آینده ی ایرانی خواهد شد.
    همینجوریش هم هر وقت از انقلاب رد میشم و صدای تبلیغات مقاله و پایان نامه و پروژه رو میشنوم سر درد میگیرم. این یکی رو دیگه به لیست میگرن ما اضافه نکنید تو رو خدا!
    با تشکر

البته برای حل این مشکل یک راه حل زیبایی وجود داره:
    https://adblockplus.org
    من اصلا این تبلیغاتی که دوستان میگن رو نمی بینم ترافیک اینترنت هم مصرف نمی کنم

سال نو مبارک

Member alirezashark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Florida

آقا من واقعا در كار مديران اپلاي ابراد موندم، فك كنم هك شدن، قبلا اصلا اينطوري نبود
    الان يه سايت جديد داره تبليغ ميشه applyprofessor
    من فك ميكنم ما در اين دو صفحه به همراه ساير دوستان داشتيم هويج رنده ميكرديم
    آقا ما ميگيم اعتراض داريم به اين گونه سايت ها ، بعدش يه سايت اسپمرتر از اون تبليغ مي كنيد؟
    چه خبره اينجا؟
    Dreams Don't Work Unless You Do

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezashark نمایش پست ها
    آقا من واقعا در كار مديران اپلاي ابراد موندم، فك كنم هك شدن، قبلا اصلا اينطوري نبود
    الان يه سايت جديد داره تبليغ ميشه applyprofessor
    من فك ميكنم ما در اين دو صفحه به همراه ساير دوستان داشتيم هويج رنده ميكرديم
    آقا ما ميگيم اعتراض داريم به اين گونه سايت ها ، بعدش يه سايت اسپمرتر از اون تبليغ مي كنيد؟
    چه خبره اينجا؟
    به نظرم مشکلی نیست که مدیرهای سایت به دنبال پول باشند، خیلی از سایتهای دنیا با اهداف تجاری ایجاد شدند و خدمات خوبی می دهند، فقط ای کاش الان که دنبال پول هستند، یه خورده هوشمندانه هم عمل کنند و همچین چیزهایی رو تبلیغ نکنند.
    درضمن این تبلیغات رو میشه اشاعه تقلب دونست که خلاف مقررات سایت هست

مدیران سایت لطفاً یک بار دیگر قوانین فروم رو مطالعه فرمایید!
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

من هم نظر شخصیم رو میگم در مورد این تاپیک.
    با کمال تاسف، همه چیز پول شده و این روند بسرعت ادامه داره. ازلحاظ قانونی هم مشکلی نداره و کاریش نمیشه کرد، حتی خرده هم نمیشه گرفت، بهرحال کاسبی هستش و خریدار و خواهان هم داره. در آینده هم قطعا باز شاهد تجارت های عجیب اینچنینی خواهیم بود.
    در همین راستا، کیلو کیلو پروپوزال و پروژه ارشد و دکتری هر روز خرید و فروش میشه. مقالات ISI با ایمپکت های بالا بماند.
    من وقتی چنین تجارت هایی میبینم، فقط یاد زحمت هایی می افتم که کشیدم سر انجام پروژه هام و مقاله هایی که با خون دل نوشتم.
    ای کاش جامعه ما درک میکرد که ارزش ایده های ناب و کار علمی و پژوهشی خیلی بالاتر از 1-2 میلیون تومن هست. متاسفانه حتی برخی اساتید هم با اینکه کاملا آگاه هستن که فلان کار خریداری شده، باز اکسپت میکنن.

فضای آکادمیک کشور نباید آغشته به طمع و پول بشه و مقصر اصلی هم خود جامعه دانشگاهی هست.
    چنین تاپیک هایی هم حالت درد و دل و در نهایت بازدارندگی داره. نمیشه مانع کاسبی مجاز شد.

همونطور که دوستمون اشاره کردن، مشکل از جامعه علمی خودمون هم هست ! مثلا کسانی که این مقالات و پروژه ها را مینویسند خب بالطبع افراد عادی و کافی نتی که نیستن و بعضا من میشناسم کسانی که از نظر آکادمیک بسیار هم خوب هستن و به این شغل های کاذب روی آوردن !!
    به سوالاتی که پاسخ آنها در فروم وجود دارد ، پاسخ داده نمی شود
    قبل از اینکه پیام خصوصی بدین ، صندوق پیام خصوصی خودتون رو خالی کنید !!!

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

سلام

هر چند که تصمیم گرفته بودم اینجا دیگه صحبتی نکنم اما,ضمن تایید صحبتهای دوستان,این نکته رو هم عرض کنم که گاهی اوقات مساله ی مالی چنان اهمیت پیدا میکنه که اشخاص قادر به تشخیص سود و زیان اون روی عملکرد اصلی شون نیستن.
    این تبلیغات و مشابه اون,اساسا کار خود فروم و مدیران اصلی اون رو زیر سوال می بره,چراکه وقتی همچین سایتهایی وجود دارن و کار رو انجام میدن ولو به صورت غیر اصولی,وجود سایت اپلای ابراد زیر سوال میره.
    این فروم که ادعای عملکرد اخلاقگرا رو داره,نباید اشاعه دهنده ی همچین موسساتی باشه,چراکه همه ی ما میدونیم گسترش این کار در نهایت به ضرر همه ی دانشجوهای ایرانی تموم میشه.

پ.ن: اینجا دوصفحه صحبت کردیم عمرا اگه کسی این صحبتها رو خونده باشه,اگر هم بخونن منافع خودشون بر توجه به این طور مسائل میچربه....

باشد که در سال جدید همگی رستگار شویم ....

ایام به کام...

نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh_M نمایش پست ها
    سلام

هر چند که تصمیم گرفته بودم اینجا دیگه صحبتی نکنم اما,ضمن تایید صحبتهای دوستان,این نکته رو هم عرض کنم که گاهی اوقات مساله ی مالی چنان اهمیت پیدا میکنه که اشخاص قادر به تشخیص سود و زیان اون روی عملکرد اصلی شون نیستن.
    این تبلیغات و مشابه اون,اساسا کار خود فروم و مدیران اصلی اون رو زیر سوال می بره,چراکه وقتی همچین سایتهایی وجود دارن و کار رو انجام میدن ولو به صورت غیر اصولی,وجود سایت اپلای ابراد زیر سوال میره.
    این فروم که ادعای عملکرد اخلاقگرا رو داره,نباید اشاعه دهنده ی همچین موسساتی باشه,چراکه همه ی ما میدونیم گسترش این کار در نهایت به ضرر همه ی دانشجوهای ایرانی تموم میشه.

پ.ن: اینجا دوصفحه صحبت کردیم عمرا اگه کسی این صحبتها رو خونده باشه,اگر هم بخونن منافع خودشون بر توجه به این طور مسائل میچربه....

باشد که در سال جدید همگی رستگار شویم ....

ایام به کام...
    درود بر شما همین وجدان بیدار برخی دوستان که مستقیم یا غیرمستقیم در این تاپیک حضور پیدا کردن قابل تقدر هست هرچند من الان متوجه شدم که بعضی از پست های تاپیک (5 تا یا بیشتر) تا الان بطور مشکوکی حذف شدند. انتظار داشتیم پاسخی از طرف مسئولین داشته باشیم!!
    به سوالاتی که پاسخ آنها در فروم وجود دارد ، پاسخ داده نمی شود
    قبل از اینکه پیام خصوصی بدین ، صندوق پیام خصوصی خودتون رو خالی کنید !!!

من پذیرشم دارم ویزا هم دارم لطفا یه سایت دانشجو فایندر بسازید جای من یکی بره درس بخونه مدرک هم بگیره
    با سپاس

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)