صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: بررسی مشکلات دانشگاههای اتریش برای کسانی که اول ترم ثبت نام نمیکنند.

Junior Member

پیش فرض بررسی مشکلات دانشگاههای اتریش برای کسانی که اول ترم ثبت نام نمیکنند.

با سلام
    من تقریبا 10 روزه که اتریشم و بدلیل نرسیدن ویزا به ثبت نام دانشگاه تکنیک 1 مارچ نرسیدم
    کارهایی مثل امتحان زبان و پرداخت شهریه و دریافت یوزر و پسورد دانشگاه رو انجام دادم.
    الان به مرحله ی انتخاب واحد رسیدم و اصلا سر در نمیارم که چی به چیه !!!
    نمیشه رجیستر کرد و اصلا نمیتونم بفهمم کلاسها بالاخره چه روزیه؟؟؟
    کسی هست که این مشکل رو داشته باشه یا بدونه کجا و چطور میشه فهمید که چی کار باید کرد؟
    تو دانشگاه که از هر مسوولی میپرسم میگه نمیدونم!!!!

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : بررسی مشکلات دانشگاههای اتریش برای کسانی که اول ترم ثبت نام نمیکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar0 نمایش پست ها
    با سلام
    من تقریبا 10 روزه که اتریشم و بدلیل نرسیدن ویزا به ثبت نام دانشگاه تکنیک 1 مارچ نرسیدم
    کارهایی مثل امتحان زبان و پرداخت شهریه و دریافت یوزر و پسورد دانشگاه رو انجام دادم.
    الان به مرحله ی انتخاب واحد رسیدم و اصلا سر در نمیارم که چی به چیه !!!
    نمیشه رجیستر کرد و اصلا نمیتونم بفهمم کلاسها بالاخره چه روزیه؟؟؟
    کسی هست که این مشکل رو داشته باشه یا بدونه کجا و چطور میشه فهمید که چی کار باید کرد؟
    تو دانشگاه که از هر مسوولی میپرسم میگه نمیدونم!!!!
    باید برید دپارتمان رشته خودتون بهتون کمک میکنه. خود دپارتمان رو هم میتونید از بخش ادمیشن افیس دانشگاه بپرسید.

بعد کلا سیستم انتخاب واحد اینجا خیلی با ایران متفاوته و عملا کار سختیه. طول میکشه تا عادت بشه. بهترین پیشنهادم همین دپارتمان رفتنه و بعد اینکه سر 1-2 کلاس رفتید از دانشجوهای رشته خودتون بپرسید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات زندگی در اتریش و کارهای ضروری برای روزهای اول ورود

با سلام و خسته نباشید، بنده برای ثبت نام تا 29 آپریل فرصت دارم، اگر بعد از این ددلاین وارد اتریش بشم می تونم برای ترم زمستان ثبت نام کنم (که بتونم کارهای ملده شدن رو انجام بدم) یا نه؟ با توجه به اینکه من باید کلاس زبان برم. خیلی خیلی ممنون میشم جواب بدید.

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sskssk نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید، بنده برای ثبت نام تا 29 آپریل فرصت دارم، اگر بعد از این ددلاین وارد اتریش بشم می تونم برای ترم زمستان ثبت نام کنم (که بتونم کارهای ملده شدن رو انجام بدم) یا نه؟ با توجه به اینکه من باید کلاس زبان برم. خیلی خیلی ممنون میشم جواب بدید.

کدوم دانشگاه برای چه رشته ای پذیرش گرفتید؟
    بهترین و موثق ترین راه چک کردن تقویم دانشگاهیه دانشگاهتونه
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    کدوم دانشگاه برای چه رشته ای پذیرش گرفتید؟
    بهترین و موثق ترین راه چک کردن تقویم دانشگاهیه دانشگاهتونه
    دانشگاه وین، خودم ارشد تربیت بدنی، همسرم دکتری تربیت بدنی، اگه بتونید اطلاعاتی بهم بدید ممنون میشم، سپاسگزارم

Senior Member

سلام.نه نمیتونید دانشگاه ثبت نام کنید و پشت سرش کلاس زبان نمیتونید برید و کارت اقامت نمیتونین بگیرین.یکی دو ماه بعدش دوباره ثبت نام دانشگاه شروع میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    سلام.نه نمیتونید دانشگاه ثبت نام کنید و پشت سرش کلاس زبان نمیتونید برید و کارت اقامت نمیتونین بگیرین.یکی دو ماه بعدش دوباره ثبت نام دانشگاه شروع میشه.
    ببینید در حالت کلی شما طبق قانونی که تا همین چند وقته پیش بود بعد از 30 آپریل باید صبر میکردید تا 15 جون برای شروع ثبت نام ترم جدید که خب اگه خوب برنامه ریزی کنید می تونید بعد از ثبت نام برید دنبال کارت اقامت و ... چون عملا می فرمایید بعد از 30 آپریل میرسید پس احتمالا 45 روز از ویزاتون گذشته و چون ویزا 120 روزه است پس شما خیلی فرصت دارید برای رفتن اداره اقامت و ... و هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد چون ماکزیمم باید تا 1 ماه قبل از ابطال ویزاتون برای ارائه مدارک به اداره اقامت و درخواست کارت اقدام کنید که با این اوصاف وقت به اندازه کافی دارید.
    و درباره همسرتون این رو عرض کنم که تا جایی که میدونم دکتری هیچ ددلاینی کلا نداره مگر اینکه اطلاعاتم درست نباشه چون از دوستان شنیدم و خودم تجربه ای ندارم البته در رابطه با پذیرش اولیه مطمئنم ددلاین نداره ولی برای ثبت نام حضوری رو عرض می کنم مطمئن نیستم
    و مورد آخر اینکه ولی انگار با سیستم U;Space که اومده شما به محض ورود می تونید برای ترم آینده ثبت نام کنید ( البته این اطلاعتم خیلی دیگه ناقصه چون این سیستم تازه راه افتاده و هنوز حتی کسی ثبت نام حضوری رو با این سیستم انجام نداده )
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    ببینید در حالت کلی شما طبق قانونی که تا همین چند وقته پیش بود بعد از 30 آپریل باید صبر میکردید تا 15 جون برای شروع ثبت نام ترم جدید که خب اگه خوب برنامه ریزی کنید می تونید بعد از ثبت نام برید دنبال کارت اقامت و ... چون عملا می فرمایید بعد از 30 آپریل میرسید پس احتمالا 45 روز از ویزاتون گذشته و چون ویزا 120 روزه است پس شما خیلی فرصت دارید برای رفتن اداره اقامت و ... و هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد چون ماکزیمم باید تا 1 ماه قبل از ابطال ویزاتون برای ارائه مدارک به اداره اقامت و درخواست کارت اقدام کنید که با این اوصاف وقت به اندازه کافی دارید.
    و درباره همسرتون این رو عرض کنم که تا جایی که میدونم دکتری هیچ ددلاینی کلا نداره مگر اینکه اطلاعاتم درست نباشه چون از دوستان شنیدم و خودم تجربه ای ندارم البته در رابطه با پذیرش اولیه مطمئنم ددلاین نداره ولی برای ثبت نام حضوری رو عرض می کنم مطمئن نیستم
    و مورد آخر اینکه ولی انگار با سیستم U;Space که اومده شما به محض ورود می تونید برای ترم آینده ثبت نام کنید ( البته این اطلاعتم خیلی دیگه ناقصه چون این سیستم تازه راه افتاده و هنوز حتی کسی ثبت نام حضوری رو با این سیستم انجام نداده )
    سلام، ممنونم، یعنی با سیستم U;Space هر وقت وارد بشیم می تونیم ثبت نام کنیم؟ درست متوجه شدم؟

سلام، ممنونم، یعنی با سیستم U;Space هر وقت وارد بشیم می تونیم ثبت نام کنیم؟ درست متوجه شدم؟
    خواهش میکنم
    البته عرض کردم اطلاعاتم در رابطه با این سیستم خیلی ضعیفه چون از ترم بعدی قراره سیستم همه گیر بشه و الان میدونم برای پیش ثبت نام ارشد دارند استفاده میکنند
    ولی چیزی که در باره اش خوندم بله اگه درست باشه میتونید به محض ورود با اون ثبت نامتون رو نهایی کنید ولی اینکه چقدر درست دارم اطلاعات میدم و دقیقا به چه شکلی کار میکنه واقعا شرمنده و خواستم سر نخی داده باشم برای کسب اطلاعات بیشترتون.

پیش فرض پاسخ : بررسی مشکلات دانشگاههای اتریش برای کسانی که اول ترم ثبت نام نمیکنند.

سلام دوستان...
    بنده تو بد مخمصه ای گیر کردم...لطفا کمکم کنید..
    من اگر مدرک b2 را بگیرم آیا میتونم تا 30 آپریل در دانشگاه tu wien در مقطع ارشد ثبت نام رو انجام بدم؟ (این تاریخ های مربوط به VWU مال کسانیکه b2 ندارند؟ )
    من اگه مطمعن بشم که تا 30 آپریل وقت دارم خوابگاه رو می ندازم اونموقع که بیخود پول ندم هر ماه...
    سپاس فراوان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)