صفحه 25 از 30 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 294

موضوع: دانشگاه های روسیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex___ نمایش پست ها
    خوابگاهای دانشگاهای روسیه کلا خوب نیستند! از ایران پایین ترن سطح خوابگاهیشون یه فکری برای اقامت بکنید!
    داداش خوابگاهای جدیدرودن و دیدی؟سالی600دلارعالی باتمام امکانات

دوستان محترم کسی هست که در دانشگاه کازان تحصیل کرده باشن؟

Junior Member sia_1991 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رباتیک

سلام برای ارشد هوافضا چه دانشگاهی مناسبه اگه میشه چنتا دانشگاه بترتیب هزینه معرفی کنید.
    آیا در روسیه با کارشناسی رباتیک میشه ارشد هوافضا شرکت کرد؟(البته در مورد هوافضا رزومه دارم)

دوستان عزیز سلام. 2 تا سوال راجب پزشکی و دندانپزشکی در روسیه:

1- دانشگاه رودن چطور دانشگاهیه؟ هم برای تحصیل به زبان انگلیسی و هم برای کسی که بخواد بره اونجا اول زبان روسی یاد بگیره بعد شروع کنه.

2- این دوره زبان روسی 2 ترمه در عمل چیه؟ منظور من اینه اینا میگن برای تحصیل به زبان روسی باید اول دوره Preparatory رو که 2 ترمه بگذرانید. حالا سوال من اینه که این یعنی بعد از این دوره مستقیم وارد رشته هایی مثل پزشکی و دندانپزشکی میشید؟ یا اینکه این دوره فقط برای زبان روسی هستش و ربطی به تحصیل نداره اصلا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط odiwxe2 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. 2 تا سوال راجب پزشکی و دندانپزشکی در روسیه:

1- دانشگاه رودن چطور دانشگاهیه؟ هم برای تحصیل به زبان انگلیسی و هم برای کسی که بخواد بره اونجا اول زبان روسی یاد بگیره بعد شروع کنه.

2- این دوره زبان روسی 2 ترمه در عمل چیه؟ منظور من اینه اینا میگن برای تحصیل به زبان روسی باید اول دوره Preparatory رو که 2 ترمه بگذرانید. حالا سوال من اینه که این یعنی بعد از این دوره مستقیم وارد رشته هایی مثل پزشکی و دندانپزشکی میشید؟ یا اینکه این دوره فقط برای زبان روسی هستش و ربطی به تحصیل نداره اصلا؟
    یا سلام .اگه درسخون باشید بله خوبه و امکانات خوبی هم داره.
    2دوره اماده سازی که معادل مدرکb1زبان روسی هست که شامل درس های زبان روسی بیولوژی شیمی و فیزیک و ریاضی میشه(که بعضی دانشگاها ریاضی و قیزیک نداره که اصن مهم هم نیستن).بعد از این دوره شما وارد کورس یک میشید که دروس تخصصی پزشکی یا دندان شرو میشه.دوره پتفک فقط و فقط برای دانشجویان زبان روسی الزامیه و برای زبان امگلیسی نیازی به پاتفک نداریم(پاتفک انگلیسی هم وجود خارجی نداره)

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhosropour نمایش پست ها
    یا سلام .اگه درسخون باشید بله خوبه و امکانات خوبی هم داره.
    2دوره اماده سازی که معادل مدرکb1زبان روسی هست که شامل درس های زبان روسی بیولوژی شیمی و فیزیک و ریاضی میشه(که بعضی دانشگاها ریاضی و قیزیک نداره که اصن مهم هم نیستن).بعد از این دوره شما وارد کورس یک میشید که دروس تخصصی پزشکی یا دندان شرو میشه.دوره پتفک فقط و فقط برای دانشجویان زبان روسی الزامیه و برای زبان امگلیسی نیازی به پاتفک نداریم(پاتفک انگلیسی هم وجود خارجی نداره)
    سلام دوست عزیز. ممنون بابت جواب.
    یه سوال دیگه، فرض کنید من می خوام به زبان روسی داندانپزشکی بخوانم اونجا. قبلش هم که باید دوره پتفک رو بگذرانم. سوالی که ذهن من ر درگیر کرده اینه که آیا کسی که در حال گذراندن دوره پتفک هست هم دانشجوی دندانپزشکی محسوب می شه؟ یا اینکه این دوره پتفک و دندانپزشکی اصلا ربطی به هم ندارن؟
    من میتانم وقتی وارد دوره پتفک شدم به خانواده و دوستان بگم که دانشجوی دندانپزشکی هستم یا نه؟ یعنی می خوام بگم آیا تضمینی هست که من بعد از دوره پتفک دانشجوی دندانپزشکی هستم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط odiwxe2 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. ممنون بابت جواب.
    یه سوال دیگه، فرض کنید من می خوام به زبان روسی داندانپزشکی بخوانم اونجا. قبلش هم که باید دوره پتفک رو بگذرانم. سوالی که ذهن من ر درگیر کرده اینه که آیا کسی که در حال گذراندن دوره پتفک هست هم دانشجوی دندانپزشکی محسوب می شه؟ یا اینکه این دوره پتفک و دندانپزشکی اصلا ربطی به هم ندارن؟
    من میتانم وقتی وارد دوره پتفک شدم به خانواده و دوستان بگم که دانشجوی دندانپزشکی هستم یا نه؟ یعنی می خوام بگم آیا تضمینی هست که من بعد از دوره پتفک دانشجوی دندانپزشکی هستم؟
    نمیشه قطعا گفت چون شما فقط داری زبان یاد میگیری و فقط همینه دوره اصلی تویه کورسه که هم کلاسی های شما روس هستن بازم میگم اگه درسخون باشید میتونید همین الانم که نیومدید روسیه به خودتون بگید دکتر مگر نه درسنخونید پادفک رو تموم میکنید ممکن هست وارد دانشگاه بشید ولی کورس یک رو نمیتونید رد کنید ینی واقعا اینقدر مهمه که بهتون بگن دانشجوی دندانپزشکی حالا یه سال صبر کنید ببینید بهتون میگن یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhosropour نمایش پست ها
    نمیشه قطعا گفت چون شما فقط داری زبان یاد میگیری و فقط همینه دوره اصلی تویه کورسه که هم کلاسی های شما روس هستن بازم میگم اگه درسخون باشید میتونید همین الانم که نیومدید روسیه به خودتون بگید دکتر مگر نه درسنخونید پادفک رو تموم میکنید ممکن هست وارد دانشگاه بشید ولی کورس یک رو نمیتونید رد کنید ینی واقعا اینقدر مهمه که بهتون بگن دانشجوی دندانپزشکی حالا یه سال صبر کنید ببینید بهتون میگن یا نه
    نه مهم این نیست که به من بگن دانشجوی دندانپزشکی عزیزم. من 26 سالمه و متاهل هم هستم. نمیتانم الکی دنبال راهی برم که ازش مطمئن نباشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD International Law & European Law - Università degli studi di Firenze

سلام دوست عزیز
    این دوره پادفک جزو کورس حساب نمیشه و چیزی شبیه پیش دانشگاهی خودمونه
    شما باید در مال جولای امتحانات رو تمام کنید و در سپتامبر کورس دندان شروع میشه و از اون زمان دیگه رسما دانشجوی دندانپزشکی محسوب میشید

نقل قول نوشته اصلی توسط syawash_m17 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این دوره پادفک جزو کورس حساب نمیشه و چیزی شبیه پیش دانشگاهی خودمونه
    شما باید در مال جولای امتحانات رو تمام کنید و در سپتامبر کورس دندان شروع میشه و از اون زمان دیگه رسما دانشجوی دندانپزشکی محسوب میشید
    سلام دوست عزیز.
    سوال من اینه آیا این قضیه که بعد از گذراندن این دوره وارد کورس دندانپزشکی میشم قطعیه؟ چون من نمیتانم الکی برم اونجا یک سال وقت بزارم و بعد بگن نمیشه بری دندانپزشکی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)