صفحه 27 از 30 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 294

موضوع: دانشگاه های روسیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط syawash_m17 نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز امتحان ورودی نداره واسه کسی که میخواد به زبان روسی بخونه!
    اگر پادفک رو تو خود دانشگاه رودن بخونید امتحان ورودی نداره و اگرم یه تستی چیزی بگیرن فرمالیتس! اما اگر پادفک رو از یه دانشگاه دیگه مثلا سچنوا، پاولوف، سماچکو و غیره گذرونده باشید، یه امتحان داره که بازم اونم فرمالیتس واسه کسی که میخواد با هزینه شخصی درس بخونه نه بودجت!
    اضافه کنم که این امتحان ورودی واسه کسی هم که میخواد به زبان انگلیسی درس بخونه وجود داره!
    یا سلام امتحان داره خوبشم داره خیلیم فرمالیته نیست ولی سخت هم نیست البته اگه نخوای پول به دلال ندی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD International Law & European Law - Università degli studi di Firenze

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhosropour نمایش پست ها
    یا سلام امتحان داره خوبشم داره خیلیم فرمالیته نیست ولی سخت هم نیست البته اگه نخوای پول به دلال ندی
    علی جان فکر کنم تازه وارد رودن شدی و زیاد با سیستمش اشنا نیستی
    کسی که شهریه ای درس میخونه شرایطش با کسی که بودجت هست خیلی تفاوت داره و اونا از کانترکت نمیگذرن!
    البته این نه که سیستم رودن بلکه کل روسیه هستش!!!

Junior Member

سلام دوستان، من تازه اینجا ثبت نام کردم و امکان ارسال پست جدید برام فراهم نبود، از دوستان که به روسی تسلط دارن و به فرم ها آشنایی دارن یه خواهشی دارم بگن در فرم صدور ویزا در فیلدهای زیر چیا باید نوشته بشه. ممنون.

***ь ******
    :**
    :*****
    :***********
    :************ь
    :***

نقل قول نوشته اصلی توسط AK7000000 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من تازه اینجا ثبت نام کردم و امکان ارسال پست جدید برام فراهم نبود، از دوستان که به روسی تسلط دارن و به فرم ها آشنایی دارن یه خواهشی دارم بگن در فرم صدور ویزا در فیلدهای زیر چیا باید نوشته بشه. ممنون.

***ь ******
    :*****

سلام

***ь ******
    هدف ویزا

از طریق ....

تحصیل

دوره فوق لیسانس

استاد یا معلم

نمیدونم مخفف چی هست

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

*********** یعنی دوره دکتری

سلام دوستان
    من قصد دارم واسه دوره ی پادفک روسی کازان اقدام کنم.نظرتون راجب دانشگاه کازان چیه؟از طرفی سر یه دو راهی موندم که اذیتم میکنه. دانشگاه شفچنکو اوکراین هم شرایط منو پذیرفته و امکان تحصیل در اونجا هم برام فراهمه الان موندم بین کازان و شفچنکو کدومو انتخاب کنم.
    از نظر سطح اموزشی و امکانات تحصیلی هردو در یه سطح هستن.
    از نظر شهریه گذروندن دوره روسی در روسیه و انگلیسی در شفچنکو یه قیمت درمیاد.
    میمونه اینده ای که واسه یه فارغ التحصیل از روسیه و اوکراین هست.... من دلم میخواد بتونم واس تخصص برم امریکا یا کشورای تراز اول اروپا... اوکراین جزو اروپای شرقی هست و کم کم داره راهشو برا جزو اتحادیه شدن باز میکنه.... و الان اوضاع سیاسی روسیه جالب نیست گرچه این مورد قابل پیش بینی هم نیست.
    حالا مشکل دیگه میمونه اول هزینه زندگی توی هردو کشور هست و دوم اینکه من برم اوکراین انگلیسی بخونم باز هم ب مشکل خواهم خورد برا ارتباط با مردم و موقع وارد بیمارستان شدن و...
    اما روسیه این مشکلو نداره...
    از طرف دیگه من امیدوار بودم اگه برم اوکراین اون دوره ی انگلیسی رو که میگذرونم کنارش مدرک زبانمم بگیرم و اونقدر قوی شم که ازمون ایمت ایتالیا رو هم شرکت کنم و شانسمو واس اونجا هم امتحان اگرم نتونستم قبول شم پزشکیمو داشته باشم و راحت وارد کورس پزشکی شم...
    میدونم هم خدارو خواستنه هم خرما....
    و باتوجه به دورنمای که برا ایندم دارم نظرتون چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaqayeq_te نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد دارم واسه دوره ی پادفک روسی کازان اقدام کنم.نظرتون راجب دانشگاه کازان چیه؟از طرفی سر یه دو راهی موندم که اذیتم میکنه. دانشگاه شفچنکو اوکراین هم شرایط منو پذیرفته و امکان تحصیل در اونجا هم برام فراهمه الان موندم بین کازان و شفچنکو کدومو انتخاب کنم.
    از نظر سطح اموزشی و امکانات تحصیلی هردو در یه سطح هستن.
    از نظر شهریه گذروندن دوره روسی در روسیه و انگلیسی در شفچنکو یه قیمت درمیاد.
    میمونه اینده ای که واسه یه فارغ التحصیل از روسیه و اوکراین هست.... من دلم میخواد بتونم واس تخصص برم امریکا یا کشورای تراز اول اروپا... اوکراین جزو اروپای شرقی هست و کم کم داره راهشو برا جزو اتحادیه شدن باز میکنه.... و الان اوضاع سیاسی روسیه جالب نیست گرچه این مورد قابل پیش بینی هم نیست.
    حالا مشکل دیگه میمونه اول هزینه زندگی توی هردو کشور هست و دوم اینکه من برم اوکراین انگلیسی بخونم باز هم ب مشکل خواهم خورد برا ارتباط با مردم و موقع وارد بیمارستان شدن و...
    اما روسیه این مشکلو نداره...
    از طرف دیگه من امیدوار بودم اگه برم اوکراین اون دوره ی انگلیسی رو که میگذرونم کنارش مدرک زبانمم بگیرم و اونقدر قوی شم که ازمون ایمت ایتالیا رو هم شرکت کنم و شانسمو واس اونجا هم امتحان اگرم نتونستم قبول شم پزشکیمو داشته باشم و راحت وارد کورس پزشکی شم...
    میدونم هم خدارو خواستنه هم خرما....
    و باتوجه به دورنمای که برا ایندم دارم نظرتون چیه؟
    دوست عزیز اینکه اوکراین توی اروپاست دلیل نمیشه اروپا وامریکا مدرکشو قبول داشته باشند در ضمن سعی کنید توی هر کدوم از این دو کشور رفتید به وارد کورس به زبان روسی شوید چون کیفیت تحصیل به زبان روسی بالاتر از تحصیل در دانشکده های انگلیسی زبان میباشد.

Junior Member

با سلام
    من تازه وارد این سایت شدم و هنوز نمیدونم چطور باید اطلاعات بگیرم
    میخواستم بدونم که من الان دانشجو ترم 3 رشته برق از فنی حرفه ای وارد این رشته شدم و بعد کنککور وارد دانشگاه شدم و الان میخوام اطلاعات بدست بیارم برای اینگه بتونم در روسیه ادامه تحصیل بدم
    اگه میشه راهنماییم کنید

Junior Member

سلام. دندانپزشکی در روسیه محدودیت سنی نداره؟ در دانشگاه های سن پطرزبورگ سالیانه چند در میاد با هزینه خوابگاه و زندگی دانشجوئی
    به زبان روسی هم میخوام بخونم که هم کم هزینه تره هم سطحش بالاتر و کلا بهتره.
    آگه ممکنه راهنمایی کنید و بگید از کی باید شروع کنم پروسه رو. دیپلم ریاضی بودم الان هَم ارشد راه هستم

Junior Member

سلام.لطفا دوستانی که مطلع هستند اظهار نظر کنند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)