صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 298

موضوع: دانشگاه های روسیه

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های روسیه

سلام دوستان . کسی در دانشگاه زیر تحصیل میکنه یا اطلاع داره؟
    en.misis.ru

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

سلام دوستان
    ددلاین دوره پادفک دانشگاه لومونوسف روسیه کی هست؟
    متاسفانه چند بار ایمیل زدم جواب ندادن.به هر دانشگاهی که ایمیل زدم سریع جواب دادن ولی لومونوسف اینترنشنال آفیسش جواب نداد.

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

کسی از دوستان
    اینجا هست که دانشگاه novosibirsk state university درس بخونه؟
    من از این دانشگاه برای مستر رشته big data پذیرش گرفتم.
    سطحش چطوره؟خوابگاهش در چه وضعیتی هستن؟ خوبن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    کسی از دوستان
    اینجا هست که دانشگاه novosibirsk state university درس بخونه؟
    من از این دانشگاه برای مستر رشته big data پذیرش گرفتم.
    سطحش چطوره؟خوابگاهش در چه وضعیتی هستن؟ خوبن؟
    سلام
    دانشگاه خوبی هست. رنکینگ جهانیش در حد 400 هست و در روسیه هم جزو ده دانشگاه برتر هست.
    ولی این رنکینگ ها فقط عدد هستند. همه چی بستگی به دپارتمان تون و استادان و پروژه ها داره. خودتون تحقیق کنید ببینید استادان و پژوهشگرانشون چی کارا میکنند و سطح کارشون چه طور هست. اگه از سطحش راضی بودید حتما برید.
    من دانشگاه دولتی تومسک هستم. تومسک نزدیک نووسیبیریسک هست.
    شهرش رو هم دیدم. شهر خیلی شلوغیه. سومین شهر بزرگ روسیه هست. اهمیتش در حد اهمیت تبریز خودمون هست مثلا
    همون طور که گفتم شهرش خیلی شلوغ بود. همه در حال دویدن بودند و پول درآوردن و این داستان ها. مترو هم داره که وقتی میری توش قشنگ حس بودن در اتحاد جماهیر سوسیالیستی شوروی بهت دست میده. فکر کن بلیت الکترونیکی ندارند. پول میدی، یه ژتون سکه ای بهت میدن. سکه رو میندازی توی دستگاه. گیت باز میشه
    خوابگاهش رو اطلاعی ندارم.
    در کل اگه از نظر مالی مشکلی ندارید و گروه big data گروه خوب و حرفه ای ای هست و زبانش انگلیسی هست و سطح زبان و تحقیقش خوبه، میتونید برید. بازم تصمیم گیری با خودتون.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

سلام دوستان ؛ یه سوال داشتم ، دانشگاه کازان برای تحصیل چه جور جاییه ؟

چون من از دانشگاه دولتی سنت پترزبورگ برای علوم کامپیوتر و پلی تکنیک سنت پترزبورگ برای مخابرات و کازان هم در مخابرات پذیرش دارم برای مقطع ارشد ، هدفم هم اینه که بعد ارشد برم اروپا یا آمریکا یا کانادا ، موندم کدومش میتونه بهتر باشه ؟
    خودم نظرم رو کازانه ، ممنونم میشم اگه کمکم کنید.

HSE چطوره؟! پذیرش مستر بیزینس دارم، خوبه یا نه؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    HSE چطوره؟! پذیرش مستر بیزینس دارم، خوبه یا نه؟!
    در رشته های مرتبط با مدیریت و بیزینس و اینجور رشته ها جزو دانشگاه های خوب روسیه محسوب میشه.
    چقدر زود بهتون پذیرش دادن چون شروع تحصیل تا اونجایی که من میدونم در سراسر روسیه از سپتامبر هست. یعنی احتمالا شروع درستون باید سپتامبر ۲۰۲۱ باشه.

در رشته های مرتبط با مدیریت و بیزینس و اینجور رشته ها جزو دانشگاه های خوب روسیه محسوب میشه.
    چقدر زود بهتون پذیرش دادن چون شروع تحصیل تا اونجایی که من میدونم در سراسر روسیه از سپتامبر هست. یعنی احتمالا شروع درستون باید سپتامبر ۲۰۲۱ باشه.
    بله مدارک همه چی آماده بود و امتیاز لازم رو کسب کردم. آیا مدرکش معتبر غرب هست؟! یا فقط جهت اشتغال روسیه به درد میخوره.

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    بله مدارک همه چی آماده بود و امتیاز لازم رو کسب کردم. آیا مدرکش معتبر غرب هست؟! یا فقط جهت اشتغال روسیه به درد میخوره.
    بستگی داره معتبر بودن رو به چه شکل تعریف کنید. اگر منظورتون اینه که با این مدرک بشه برای سایر کشورها اقدام کرد بله امکان پذیر هست همونطور که با مدارک از تقریبا اکثر دانشگاه های ایران هم این امکان هست. تنها نکته مثبت نسبت به دانشگاه های ایران ارتباطات بیشتر و تبادلات علمی و دانشجویی بیشتر هست که خب این امکان رو میده برای اساتید و دانشگاه ها که شناختشون از دانشجوهای اون دانشگاه بیشتر بشه. فقط یه نکته حدس میزنم شما با هزینه شخصی قصد دارید اقدام کنید به نظر من شانستون رو برای بورسیه دولتی هم بسنجید که از اواخر دی و اوایل بهمن اپلیکیشنش شروع میشه.

بستگی داره معتبر بودن رو به چه شکل تعریف کنید. اگر منظورتون اینه که با این مدرک بشه برای سایر کشورها اقدام کرد بله امکان پذیر هست همونطور که با مدارک از تقریبا اکثر دانشگاه های ایران هم این امکان هست. تنها نکته مثبت نسبت به دانشگاه های ایران ارتباطات بیشتر و تبادلات علمی و دانشجویی بیشتر هست که خب این امکان رو میده برای اساتید و دانشگاه ها که شناختشون از دانشجوهای اون دانشگاه بیشتر بشه. فقط یه نکته حدس میزنم شما با هزینه شخصی قصد دارید اقدام کنید به نظر من شانستون رو برای بورسیه دولتی هم بسنجید که از اواخر دی و اوایل بهمن اپلیکیشنش شروع میشه.
    والا خودم مشتاقم، قبلا ۱۰ سال پیش مسکو و سنت پترزبرگ توریستی آمده بودم و خاطرات خوبی دارم.

اقدام برای نروژ المان و فرانسه هم کردم ولی عاشق مسکو هستم. همین رو با اینکه پولی هست فکر کنم نهایی کنم، خودشون گفتند بورسی برای رشته های مدیریتی تعلق نمیگیره.

نظر شما چیه؟! با انگلیسی و برنامه ریزی مشکلی که آنجا مواجه نمیشم؟! سال اول خوابگاه سال بعد اجاره. الان برای ویزا اقدام کنم؟! چه جهت امکان کار چطوره؟! گویا ویزای دانشجویی همون اجازه اشتغال رو هم میده؟! بعد از اشتغال امکان اخذ اقامت هست؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)