صفحه 28 از 30 نخستنخست ... 18192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 294

موضوع: دانشگاه های روسیه

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid1978 نمایش پست ها
    سلام. دندانپزشکی در روسیه محدودیت سنی نداره؟ در دانشگاه های سن پطرزبورگ سالیانه چند در میاد با هزینه خوابگاه و زندگی دانشجوئی
    به زبان روسی هم میخوام بخونم که هم کم هزینه تره هم سطحش بالاتر و کلا بهتره.
    آگه ممکنه راهنمایی کنید و بگید از کی باید شروع کنم پروسه رو. دیپلم ریاضی بودم الان هَم ارشد راه هستم
    برای دندان پزشکی محدودیت معدل و سن هست . 25 سال و معدل بالای 16 و دیپلم هم تجربی نیازه اگر این شرایط رو داشتید میتونید مستقیم وارد کورس BDS بشید
    ولی برادرانه میگم بی دلیل عمر و هزینتو صرف این کار نکن اگر واقعا بازار کار شما رو مایوس کرده از رشته خودتون سعی کن تو رشته خودت تجربه بدست بیاری و اگر دنبال زندگی با کیفیت تری هستید سعی کنید به کشوری با استاندارد بالا تر مهاجرت کنید
    گول موسسات اعزام دانشجو رو هم نخورید

سلام.دوستان میشه راهنمایی بفرمایید.منفوق لیسانس شیمی دارم به همراه سابقه کار.تصمیمدارم رشته دندانپزشکی بخونم. با توجه به مشکل بودن کنکور ایران روسیه رو بهم پیشنهاد کردند.اما خوب میدونمم سختیزبان و دوری از خانواده,آب و هوا و.. رو همراه داره.به نظرتون دانشگاه پردیس بخوام بخونم بهترهیا روسیه؟یا اصلا رشته داروسازی برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1084 نمایش پست ها
    سلام.دوستان میشه راهنمایی بفرمایید.منفوق لیسانس شیمی دارم به همراه سابقه کار.تصمیمدارم رشته دندانپزشکی بخونم. با توجه به مشکل بودن کنکور ایران روسیه رو بهم پیشنهاد کردند.اما خوب میدونمم سختیزبان و دوری از خانواده,آب و هوا و.. رو همراه داره.به نظرتون دانشگاه پردیس بخوام بخونم بهترهیا روسیه؟یا اصلا رشته داروسازی برم؟
    سلام
    الان قبولی پردیس اگه سخت تر از روزانه نباشه،اسونتر هم نیست!
    هر دو رشته دندان و دارو عالی هستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

نقل قول نوشته اصلی توسط AMirhosein91 نمایش پست ها
    برای دندان پزشکی محدودیت معدل و سن هست . 25 سال و معدل بالای 16 و دیپلم هم تجربی نیازه اگر این شرایط رو داشتید میتونید مستقیم وارد کورس BDS بشید
    ولی برادرانه میگم بی دلیل عمر و هزینتو صرف این کار نکن اگر واقعا بازار کار شما رو مایوس کرده از رشته خودتون سعی کن تو رشته خودت تجربه بدست بیاری و اگر دنبال زندگی با کیفیت تری هستید سعی کنید به کشوری با استاندارد بالا تر مهاجرت کنید
    گول موسسات اعزام دانشجو رو هم نخورید
    دوست عزیز دانشگاه سچینوا که اینجوری نیست رودن هم نیست سماشکو هم نیست نمیدونم شم این اطلاغات غلط رو از کجا اوردی به شخصه چند نفر میشناسم تو سچینوا دهه شصتی هستن سال اولشون هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

نقل قول نوشته اصلی توسط syawash_m17 نمایش پست ها
    علی جان فکر کنم تازه وارد رودن شدی و زیاد با سیستمش اشنا نیستی
    کسی که شهریه ای درس میخونه شرایطش با کسی که بودجت هست خیلی تفاوت داره و اونا از کانترکت نمیگذرن!
    البته این نه که سیستم رودن بلکه کل روسیه هستش!!!
    همین رودن که خودتون میگین امسال چند نفر بودن که امتحان دادن واسه کورس انگلیسی یا روسی قبول نشدن؟؟؟خیلی بودن..البته تاکید کنم افرادی بودن که بدونه رشوه و رانت بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhosropour نمایش پست ها
    دوست عزیز دانشگاه سچینوا که اینجوری نیست رودن هم نیست سماشکو هم نیست نمیدونم شم این اطلاغات غلط رو از کجا اوردی به شخصه چند نفر میشناسم تو سچینوا دهه شصتی هستن سال اولشون هست
    عرض کردم خدمتتون شاید حتی تا سال گذشته هم به روالی بود که شما میفرمایید . ولی بدلیل تعداد زیاد دانشجوهای ایرانی که بعد از خارج شدن هند از لیست مورد تایید و اخراج بسیاری از انها از هند که یک نمونش دانشجوهای چنای بود شرایط تغییر کرده . و حتما هم اطلاع دارید که سفارت اکراین امسال برای خیلی از دوستان ویزا صادر نکرد

Junior Member

سلام
    من برای دانشگاه های روسیه درخواست پذیرش با هزینه شخصی فرستادم، و مطمئن هستم قبول میکنند.

فقط در سفارت روسیه قسمت ویزای تحصیلی من دیدم نوشته باید بیمه درمانی هم داشته باشیم؟؟!!

حالا این بیمه درمانی چی هست؟؟؟ از کجا باید بگیرم؟؟؟ و ...

با تشکر فراوان.

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من 18 سالمه و دیپلم تجربی دارم و پیش تر از این برای دانشگاه های ترکیه اقدام کرده بودم که در آزمون های پذیرش دانشجویان خارجی برای رشته دندانپزشکی که مد نظرم بود حد نصاب لازم برای دانشگاه های دولتی با شهریه کم رو نیاوردم و در این حین با افزایش چند برابری نرخ ارز در چند ماه اخیر توانایی مالی من به شدت افت کرد به همین دلیل مدتی هست که دنبال دانشگاهی می گردم که در یکی از کشور های اروپا(نه لزوما اتحادیه اروپا) و یا قسمت های آسیایی روسیه باشه که هم از نظر هزینه های زندگی ارزون باشه و هم از نظر هزینه دانشگاه شهریه هاش کم باشه و در عین حال آزمون خاص و یا سد دشواری هم برای ورود به کورس اصلی نداشته باشه با توجه به جستجوهایی که کردم تا الان متوجه شدم که باید بالکل بی خیال کشورهای اتحادیه اروپا بشم و بلاروس و اوکراین هم به اندازه کافی به نظرم ارزون نیومدن و فعلا نظرم روی روسیه هستش که دانشگاه هایی هم با حدود شهریه 3000 دلار سالیانه پیدا کردم ولی دنبال دانشگاه هایی با شهریه کم تر هستم.
    و در مورد شرایط خودم هم باید بگم به زبان های انگلیسی و ترکی و تا حدودی آلمانی مسلط هستم و اگر لازم باشه روسی و یا زبان های دیگه ای رو هم میتونم یاد بگیرم و اینکه کاملا با آب و هوای سرد و شرایط سخت روسیه حتی نقاط دورش(شرق دور) آشنایی دارم پس لطفا دوستان اگر دانشگاهی که با شرایط من مطابق باشه سراغ دارند لطف کنند و منو راهنمایی کنند و البته باید اینو هم اضافه کنم که من حداکثر سالانه میتونم 30 تا 35 میلیون تومان برای کلیه هزینه هام کنار بذارم یعنی چیزی حدود 4000 تا 4500 دلار و البته رشته مورد نظرم هم دندانپزشکی هست و تایید بودن و نبودن دانشگاه از طرف ایران هم برام مهم نیست.
    متشکر از دوستانی که راهنمایی خواهند کرد.

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_1999 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من 18 سالمه و دیپلم تجربی دارم و پیش تر از این برای دانشگاه های ترکیه اقدام کرده بودم که در آزمون های پذیرش دانشجویان خارجی برای رشته دندانپزشکی که مد نظرم بود حد نصاب لازم برای دانشگاه های دولتی با شهریه کم رو نیاوردم و در این حین با افزایش چند برابری نرخ ارز در چند ماه اخیر توانایی مالی من به شدت افت کرد به همین دلیل مدتی هست که دنبال دانشگاهی می گردم که در یکی از کشور های اروپا(نه لزوما اتحادیه اروپا) و یا قسمت های آسیایی روسیه باشه که هم از نظر هزینه های زندگی ارزون باشه و هم از نظر هزینه دانشگاه شهریه هاش کم باشه و در عین حال آزمون خاص و یا سد دشواری هم برای ورود به کورس اصلی نداشته باشه با توجه به جستجوهایی که کردم تا الان متوجه شدم که باید بالکل بی خیال کشورهای اتحادیه اروپا بشم و بلاروس و اوکراین هم به اندازه کافی به نظرم ارزون نیومدن و فعلا نظرم روی روسیه هستش که دانشگاه هایی هم با حدود شهریه 3000 دلار سالیانه پیدا کردم ولی دنبال دانشگاه هایی با شهریه کم تر هستم.
    و در مورد شرایط خودم هم باید بگم به زبان های انگلیسی و ترکی و تا حدودی آلمانی مسلط هستم و اگر لازم باشه روسی و یا زبان های دیگه ای رو هم میتونم یاد بگیرم و اینکه کاملا با آب و هوای سرد و شرایط سخت روسیه حتی نقاط دورش(شرق دور) آشنایی دارم پس لطفا دوستان اگر دانشگاهی که با شرایط من مطابق باشه سراغ دارند لطف کنند و منو راهنمایی کنند و البته باید اینو هم اضافه کنم که من حداکثر سالانه میتونم 30 تا 35 میلیون تومان برای کلیه هزینه هام کنار بذارم یعنی چیزی حدود 4000 تا 4500 دلار و البته رشته مورد نظرم هم دندانپزشکی هست و تایید بودن و نبودن دانشگاه از طرف ایران هم برام مهم نیست.
    متشکر از دوستانی که راهنمایی خواهند کرد.

سلام
    دیگه از روسیه و بلاروس و اوکراین ارزون تر فکر نکنم پیدا بشه. مشکل گرونی اونا نیست. مشکل کاهش ارزش پول ملی ما هست. پارسال روبل 65 تومن بود. امروز 130 تومن هست!
    به نظرم فعلا صبر کنید، ببینید وضعیت بازار ارز چه طوری پیش میره. این طوری نشه که برید و بعدا با مشکل مالی مواجه بشید.
    همزمان در باره ی دانشگاه های مختلف در جاهای مختلف تحقیق کنید و در طی سال پیش رو، با توجه به شرایط تون و در آرامش تصمیم گیری کنید.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_ahmadi نمایش پست ها
    با سلام ، یه مشورت از دوستان میخواستم.

من از دو دانشگاه دولتی سنت پیترزبورگ و پلی تکنیک سنت پیترزبورگ برای دوزه پادفکت و ارشد بعد پادفکت پذیرش گرفتم . با توجه به اینکه دانشگاه دولتی سنت پیترزبورگ تو رنکینگ رتبه 3 رو تو روسیه داره و پلی تکنیک رتبه حدود 10 و با در نظرگرفتن شهریه هاشون که دانشگاه دولتی سنت پیترزبورگ حدود 70 هزار روبل گرون تره و کلا همه مسائلی که برای تصمیم گیری مهم هستن ، مثل کیفیت خوابگاه و آموزش و اساتید و غیره ، شما کدوم یکی از دانشگاه ها رو پیشنهاد میکنید ؟

رشته ارشد دانشگاه دولتی سنت پیترزبورگ که براش درخواست دادم رشته علوم کامپیوتر و آی تی و در دانشگاه پلی تکنیک رشته مخابرات و شبکه های موبایله . و اینم بگم که هدفم اینه که بعد ارشد برای دکترا تحصیل به اروپا یا کانادا و آمریکا برم . کدوم از این دوتا دانشگاه برای این هدف مناسبتره ؟

پیشاپیش ازتون ممنونم .
    سلام، برید دولتی سنت پترزبورگ. رشته مخابرات پلی تکنیک استادای بیخودی داره، اینو از بچه های همین رشته شنیدم، خیلی اذیت میکنن
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)