صفحه 11 از 30 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 298

موضوع: دانشگاه های روسیه

Junior Member silence آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق، کنترل_سجاد مشهد

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های روسیه

دوستان کسی از کنسرواتوار چایکفسکی اطلاعات داره واسه لیسانس؟ سایتش روسیه هیچی نمیشه فهمید. شنیدم سخت راه میدن
    باید قلم گرفت به دست تقویم تازه ای نوشت باید که تن نداد و رفت به جستجوی سرنوشت

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط silence نمایش پست ها
    دوستان کسی از کنسرواتوار چایکفسکی اطلاعات داره واسه لیسانس؟ سایتش روسیه هیچی نمیشه فهمید. شنیدم سخت راه میدن
    بله وروديش انتحان داره و حتي اينطور كه من امروز استعلام گرفتم براي ورود به دوره ي پادفك زبان هم يك سري امتحان ميگيرندشهريه ي دوره زبان ٢٦٠٠٠٠ روبل و دوره ليسانس هر سال ٣٠٠٠٠٠ روبل

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    سلام

خواهش میکنم. ببینید اونجا چیزی به اسم پذیرش مشروط وجود نداره. لااقل من یکی ندیدم. برای خدمت هم مشکلی ندارید. با سپردن وثیغه از کشور خارج میشید. الان خیلی ها در کشورهای روس زبان با سپردن وثیغه بدون هیچ مشکلی دارن در دوره پادفک و کلاس ها شرکت میکنند. منظورم اینه که دوره پادفک از لحاظ خدمت مشکلی ایجاد نمیکنه.

تقریبا تمام دانشگاه آزمون ورودی ندارند مگر اینکه دانشگاه واقعا خفن باشه اونم در رشته های پزشکی و کلا تو هر دانشگاه میتونید به زبان انگلیسی تحصیل کنید با 1000 دلار شهریه بیشتر که اصلا توصیه نمیشود. چون در زندگی روزمره با روس ها دچار مشکل خواهید شد.

موفق باشید
    خیلی ممنون دوست خوبم به خاطر اطلاعات بسیار خوبتون.
    ما چطوری می تونیم به این روشی که فرمودید اقدام کنیم(1000دلار بیشتر بدیم)؟!من می خوام به دانشگاه Ural state university of the [im].[A].[M].[Gorkogo] اقدام کنم حالا چطوری باید به این روش اقدام کرد(روال؟)؟این خیلی خوب میشه که پذیرش انگلیسی بگیریم و بدون معطلی(9ماه)وارد ارشد شیم حالا در کنارشم می ریم روسی یاد می گیریم.
    خیلی ممنون میشم راهنماییم بکنید

Junior Member

با سلام خدمت همه عزيزان من تازه با اين سايت آشنا شدم. در مورد روسيه تحقيق كردم. چند تا سوال دارم ممنون ميشم بچه هايي كه در روسيه هستن جواب بدن:
    1. آيا با ديپلم رياضي 11 ساله ايران (رشته رياضي) ميشه در هر رشته اي در ليسانس پذيرش گرفت؟
    2. ميخوام روابط بين الملل در يكي از دانشگاه هاي روسيه كه گرون نباشه اما مورد تأييد وزارت علوم و اروپا و آمريكا باشه درس بخونم. كجا رو پيشنهاد ميديد؟
    3. دانشگاه BAUMAN MOSCOW STATE TECHNICAL UNIVERSITY چطوره؟
    4. هزينه دوره پادفك در اين دانشگاه چقدره؟
    ممنونم

Apdentist آواتار ها

شما بايىد پيش دانشگاهي بگيريددانشگاه باومان روابط بين الملل نداره و يك دانشگاه معتبر در رشته هاي مهندسي و فني هست

Junior Member Aurlito آواتار ها

آقای muhammadinfo اطلاعاتی از گذروندن دوره ی لیسانس در روسیه دارید؟

Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurlito نمایش پست ها
    آقای muhammadinfo اطلاعاتی از گذروندن دوره ی لیسانس در روسیه دارید؟
    بله !
    لطفا کمی سرچ کنید!

Junior Member Aurlito آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    بله !
    لطفا کمی سرچ کنید!
    من ADD دارم سرچ کردن 110 تا پست برام زجره، میدونید که. فقط خواهش میکنم اسمِ دو-سه تا دانشگاهِ علوم پایه و مهندسی رو بگید خودم بقیش رو درمیابم.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

110تا زیاد نیست خدا وکیلی! بیشتر از 15دقیقه هم طول نمیکشه!تاپیک هایی با تعداد پست های 1000تا هم هست!ااونا دیگه چی باید بگن!
    تو مسکو:
    Bauman state univ
    Moscow power institude
    و چند تای دیگه.این دوتا خوب ها تو مسکو بودن.البته peaple friendship هم تو مسکو هست که بد نیست.
    در شهر های دیگه دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ
    پلی تکنیک تامسک
    فدرال اورال
    نووسیبریسک فکر کنم بود
    دانشگاه دولتی ساراتوف
    دانشگاه فنی دولتی ایوانووا
    دانشگاه دولتی کازان(غازان)
    کلا بهتره بری تو لیست وزارت علوم.دانشگاه های معتبر رو در بیاری.یا میتونی تو گوگل مثلا سرچ کنی:List of universities in Russia یا یه همچنین چیزهایی . یا میتونی تو رنکینگ ها بری و لیسک کلی دانشگاه های روسیه رو در بیاری و بر اساس تو سرچ کنی
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

یک سری از سوالاتت رو نمیتونم جواب بدم.
    هزینه پزشکی حدود 135000 روبل (دوره روسی زبان)
    هزینه خوابگاه حدود 22000 روبل ماهی
    دانشگاه اصلی نزدیک خوابگاه قرار داره و پیاده 10 دقیقه راهه.
    زبان روسی زبان سختیه و حداقل باید 2 سال به شدت وقت بزاری تا بتونی نسبتا مسلط بشی.
    بورسیه رو باید دولت ایران براتون تهیه کنه نه دانشگاه و اونها اگر ایران اوکی کنه قبول میکنند.شرط معدل ندارند .
    امتحان ورودی نه چندان سختی دارد.
    من قصدم پزشکی نیست ولی این پست شما رو که دیدم کمی شبهه برام ایجاد شد در مورد هزینه ها ! کل دوره پزشکی 135000 روبل ؟ هر ترم ؟ یا هر سال ؟ چون 135000 روبل ظاهرا برابر 5000 دلار میشه . در ضمن در مورد خوابگاه ماهانه 22000 روبل برابر 800 دلار میشه !! کلا با شنیده ها از روسیه همخوانی نداره ... ممنون میشم توضیح بدید .
    کلا دانشگاه های روسیه ظاهرا در مورد هزینه ها خیلی اطلاعاتی برای عرضه ندارن مثلا کل سایت دانشگاه پلی تکنیک سن پترزبورگ رو شخم زدم ولی هیچ اسمی از هزینه ها نیست . حتی کلمه tuition یا fee رو که سرچ کردم هم نتیجه ای نداشت !
    پ.ن :
    ممنون میشم دانشگاهی مناسب و مورد تایید برای تحصیل مستر عمران معرفی کنید .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)