صفحه 12 از 30 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 298

موضوع: دانشگاه های روسیه

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های روسیه

سالی 5000$باید درست باشه.هزینه ی خوابگاه هم سالانه 800$درسته.
    در مورد پلی تکنیک پتربورگ هم یه pdfهست تو سایت دانشگاه که شهریه ها رو نوشته.برای 2011 که 2750$بود مهندسی ها فکر کنم.البته سالانه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Superstar

سلام بر دوستان عزیز در فروم روسیه

دوستان ایا برای قبولی یا پذیرش در دانشگاه بائومان یا موسسه انرژی و قدرت مسکو باید یه رزومه قوی داشته باشید یا خیلی در پذیرش سخت گیر نیستند؟؟

سلام دوستان.
    من برای ارشد میخوام اقدام کنم.با آقای گرافوف صحبت کردم گفتن فقط لومونوسف و Nizhny Novgorod State University,
    - Novgorod The Great State University دانشگاه میتونی بخونی.
    میخواستم ببینم هزینه زندگی چطوریه تو مسکو؟یه زندگی معمولی نه دانشجویی.چون گرافوف به من گفت شهریه ارشد میکروبیولوژی 8000 دلاره که اگه اینطور باشه خیلی خوبه.من برای نروژ هم اقدام کردم اما اونجا دو سال رو حدود 36 میلیون تموم میشه.ولی عاشق روسیه هستم.
    از لحاظ زبان هم مشکلی ندارم.
    کسایی که روسیه درس خوندن آیا ارزش داره واقعا؟یا همون اسکاندیناوی بهتره؟!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidov نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای ارشد میخوام اقدام کنم.با آقای گرافوف صحبت کردم گفتن فقط لومونوسف و Nizhny Novgorod State University,
    - Novgorod The Great State University دانشگاه میتونی بخونی.
    میخواستم ببینم هزینه زندگی چطوریه تو مسکو؟یه زندگی معمولی نه دانشجویی.چون گرافوف به من گفت شهریه ارشد میکروبیولوژی 8000 دلاره که اگه اینطور باشه خیلی خوبه.من برای نروژ هم اقدام کردم اما اونجا دو سال رو حدود 36 میلیون تموم میشه.ولی عاشق روسیه هستم.
    از لحاظ زبان هم مشکلی ندارم.
    کسایی که روسیه درس خوندن آیا ارزش داره واقعا؟یا همون اسکاندیناوی بهتره؟!
    اسکاندیناوی بهتره !
    زندگی توی مسکو رو بارها گفته ام با 200 دلار هم میشه زندگی کرد !

ApplyAbroad Superstar

با سلام به دوستان عزیز

من برای دوره مستر گرایش مهندسی انرژی نو خیلی علاقه شدید دارم و چهار دانشگاه رو چک کردم که دارن لطفاً دوستان اگر اطلاعاتی در خصوص رنک / شهریه / و تخصص این گرایش رو در این 4 دانشگاه می دونن کمی راهنمایی کنند؟
    1- دانشگاه بائومان
    2- دانشگاه پلی تکنیک پتبورگ
    3- دانشگاه پلی تکنیک تامسک
    4- موسسه انرژی و قدرت مسکو

ممنون

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    1-رنکش حدود 200 QS.شهریه هم 5000$سالانه فکر کنم
    2-تو QSنیست.اما فکر کنم جز ده تا دانشگاه برتر فنی روسیه باشه.شهریه هم سالی 2750$
    3-حدود 350 QS.شهریه هم سالی 2000یورو
    4-رنکش نمیدونم.اما مطمئنا سه رقمیه.دومین دانشگاه برتر فنی مسکو هست.شهریه هم سالی 4500$فکر کنم بود
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام
    1-رنکش حدود 200 QS.شهریه هم 5000$سالانه فکر کنم
    2-تو QSنیست.اما فکر کنم جز ده تا دانشگاه برتر فنی روسیه باشه.شهریه هم سالی 2750$
    3-حدود 350 QS.شهریه هم سالی 2000یورو
    4-رنکش نمیدونم.اما مطمئنا سه رقمیه.دومین دانشگاه برتر فنی مسکو هست.شهریه هم سالی 4500$فکر کنم بود
    خب حالا به نظرت چه ارتباطی بین دانشگاهی که شهریه زیاد میگیره و رنکش بالاست در صورتی که دانشگاه تامسک 2000 تا میگیره و رنکش پایینتره؟؟؟
    ایا پذیرش واسه تامسک و بائومان سخته؟ یعنی به معدل خیلی نگاه میکنن؟

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

واسه بائومان که مسلما سخته!تامسک چون شرایط اب و هوایی خوبی نداره.بهتره بگم بدی داره خارجی ها زیاد بهش توجه نمیکنن(گرچه به نسبت بازم زیاد دانشجوی خارجی داره).بائومان با توجه به اینکه تو مسکو قرار داره و از طرفی هم بهترین دانشگاه فنی روسیه و کلا کشورهای روس زبان به حساب میاد گرفتن پذیرش سخته.اما اینم در نظر بگیر که از نظر مالی بائومان تقریبا دو برابر خرج میشه.اما به نظر من بازم می ارزه نسبت به تامسک

Member perestizh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام دوستان چند تا سوال داشتم برای پذیرش با لیسانس مهندسی کامپیوتر - سخت افزار با معدل 13 برای کارشناسی ارشد روباتیک یا معماری کامپیوتر یا مکاترونیک . با توجه به شرایط زیر کدام یک از دانشگاه ها را معرفی می کنید؟ 1. هزینه تحصیل سالی 2 تا 2.5 هزار دلار 2. رنک معمولی رو به بالا طوری که مورد وزارت علوم ایران باشه و همچنین ارزش سرمایه گذاری را داشته باشه و به عنوان یه سکو برای مقطع دکترا در آمریکا - کانادا - اروپا به حساب بیاید . و اینکه بتوانم با این معدل پذیرش بگیرم یا شانسم بالا باشد چون اگر پذیرش نگیرم باید بروم سربازی . و سوالی دیگر آیا دوره زبان همزمان با تحصیل ارائه می شود و یا یک دوره جداست و اینکه هزینه تحصیل در این دوره ها جداست یا با همان ترم محاسبه می شود و اینکه در همان دانشگاه برگزار می شود یا در دانشگاهی دیگر؟ و اینکه تاریخ شروع در خواست در اینجا از کی شروع می شود تا کی و ددلاینها تا کی است و ترم تحصیلی از کی شروع می شود؟ و آیا مثل آمریکا استشروع ترمها و مراحل اپلای؟ راستش خیلی تحقیق در مورد کشورها کردم ویک سالی رو به صورت مستمر صرف این کار کردم ولی چون متاسفانه نتونستم مدرک زبان بگیرم خیلی از گزینه ها از دست رفت و حالا مانده روسیه و چند کشور ویگر که می خواهم فقط این وقت باقی ماند را روی روسیه بگدارم و خدا بخواهد در آنحا شروع کنم ارشد را و حال دوستان عزیز پوزش من را به خاطر سوالات زیاد بپذیرید و بگذارید به حساب مکبود بسیار شدید وقت و اینکه به جز سوالات بالا راهنمایی دیگری اگر به ذهنتان خورد در مورد هر مساله ای در امر پذیرش در روسیه لطفا بفرمایید چون خیلی بدردم می خورد دانشگاه هایی را که محبت می کنید معرفی می کنید را با توجه به معدل پایینم و شانس پذیرش بالا محبت کنید بگویید در ضمن رزومه بسیار خوبی در زمینه روباتیک دارم و علاقه فراوانی ذر اذامه تحصیل در این دوره یا دوره های مشابه . و در آخر آیا می توان با ریز نمرات درخواست پذیرش داد و موقع ثبت نام مدرک را ارائه داد؟ ممنون مشیشم به سوالات زیادم پاسخ بدهید واقعا نیازمندم . با تشکر.
    آینده جهان از آن روباتیک است

شمالی وچه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    geophysic

با سلام و احترام
    یه سوال
    برای تحصیل در رشته ژئوفیزیک _ گرایش(زلزله شناسی)، مقطع دکتری ، کدوم یک از دانشگاه های روسیه رو پیشنهاد می دید؟ و چه شرایطی داره.
    البته بورسیه باشه بهتره
    ممنون میشم پاسخ دقیق بدید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)