صفحه 15 از 30 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 298

موضوع: دانشگاه های روسیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های روسیه

سلام

من می‌خوام در دانشگاه فر ایسترن فدرال یونیورسیتی(FAR EASTERN FEDERAL UNIVERSITY) در شهر Vladivostok، Russia برای فوق لیسانس نفت ثبت نام کنم

کسی‌ اطلاعی از این دانشگاه و شهرش داره?

طبقه لیست قدیم سازمان سنجش، این دانشگاه مورد تائید نبود، آیا این دانشگاه به لیست جدید اضافه شده یا نه ?

امنیت شهر، هزینهٔ زندگی‌، فرهنگ مردم و برخورد با خارجی ها ... تمام این سوالات ذهنم رو مشغول کرده، کسی‌ اطلاعی در این زمینه داره ?

ممنون میشم اگه بگین، مرسی‌
    ارسال مدارک : آگست 2011 ، صدور فایل نامبر : اکتبر 2011 ، تاریخ مصاحبه :؟؟؟؟ رشته 6 امتیازی

Junior Member

پیش فرض دندانپزشکی. در اوکراین

بنده لیسانس کامپیوتر. دارم میخوام برم دندانپزشکی بخونم آیا امکانپذیر هست؟

Junior Member

دوست عزیز بنده چندتا سوال داشتم بنده دیپلم فنی کامپیوتر. هستم با معدل 16 و لیسانس با معدل 14
    حالا میخوام بیام واسه دندانپزشکی. روسیه
    1 آیا. بعد مدرک گرفتن میشه تو ایران کارکرد
    2 آیا میتونم وارد دندانپزشکی بشم با دیپلمم.
    3دقیقا سالی چند میلیون خرجشه فقط تحصیل
    4 آیا میشه دلار بورسيه گرفت
    5 زبان انگلیشم نسبتا خوبه بنظرت برم سراغ زبان روسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD International Law & European Law - Università degli studi di Firenze

سلام؛

دوستان مدرک PhD دانشگاه دوستی ملل بدون قید و شرط توسط وزارت علوم ایران قابل ارزیابی هست؟

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس مهندسی شیمی گرایش صنایع پتروشیمی هستم , به احتمال زیاد به علت کار خانواده ,محل زندگی ام 2 سالی به مسکو منتقل بشه , برای گرفتن phd در روسیه کدوم دانشگاه رو توصیه می کنید.دانشگاه انرژی و دانشگاه مهندسی شیمی رو چک کردم و ولی ترجیح می دم دانشگاه به زبان انگلیسی و سطح علمی بالایی داشته باشه , تا با بازگشت به ایران مشکلی نداشته باشم و لطف می کنید اگر راهنمایی ام کنید.تشکر

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط bcmodir نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده چندتا سوال داشتم بنده دیپلم فنی کامپیوتر. هستم با معدل 16 و لیسانس با معدل 14
    فقط دیپلم ریاضی و تجربی مدارک مورد قبول اونم نه برای تایید برای معرفی به آزمون ملی ارزشیابی هستند.
    حدودا سالی 7500 دلار هست برای تحصیل فقط که هزینه معقول و خوبیه ولی ببینید با دلار 3240 یا دلار 2450 کدوم یکی میتوندی تهیه کنید/ ماهی هم از 300 تا 500 هزینه. (گرانی های آینده بعد از این دوره افت اقتصادی که رو که اکثرا برای روسیه در نظر گرفته میشه هم مد نظر قرار بدید و آسانسوری شدن روبل.)
    شما در کشور روسی میخواید درس بخونید و بیمار ببینید انگلیسی به چه دردی میخوره دقیقا؟

با سلام خدمت تمامی دوستان . شنیدم هزینه دوره کارشناسی در دانشگاه های روسیه 4500 الی 6000 دلار می باشد ...
    سوالم اینه که این هزینه برای 1 سال دانشگاه هست یا برای طول 4 سال تحصیلی تا لیسانس ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsalan794 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان . شنیدم هزینه دوره کارشناسی در دانشگاه های روسیه 4500 الی 6000 دلار می باشد ...
    سوالم اینه که این هزینه برای 1 سال دانشگاه هست یا برای طول 4 سال تحصیلی تا لیسانس ؟؟؟
    هرچند سوالت خیلی کلیه ولی معمولا این هزینه ها بسته به دانشگاه بصورت سالانه هستن!بازم بهترین راه رفتن به سایت خود دانشگاه هست چون تمام اطلاعات موردنیاز رو دارن معمولا اعم از شهریه,امکانات هاستل,کورس ها و ...........

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medical-rudn

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    فقط دیپلم ریاضی و تجربی مدارک مورد قبول اونم نه برای تایید برای معرفی به آزمون ملی ارزشیابی هستند.
    حدودا سالی 7500 دلار هست برای تحصیل فقط که هزینه معقول و خوبیه ولی ببینید با دلار 3240 یا دلار 2450 کدوم یکی میتوندی تهیه کنید/ ماهی هم از 300 تا 500 هزینه. (گرانی های آینده بعد از این دوره افت اقتصادی که رو که اکثرا برای روسیه در نظر گرفته میشه هم مد نظر قرار بدید و آسانسوری شدن روبل.)
    شما در کشور روسی میخواید درس بخونید و بیمار ببینید انگلیسی به چه دردی میخوره دقیقا؟
    از عزیزان خواهش می کنم که اگر در روسیه تحصیل نمی کنند و اطلاعاتی از نحوه تدریس در این کشور رو ندارند برای راهنمایی به کاربران پست بی ربط ارسال نکنند.
    بعضی عزیزان هم که گویا کارشناس اقتصادی هستند بعضی چیزهایی رو می گن که معقول نیست.

شما می تونید به زبان انگلیسی هم با شهریه 7600 دلار در سال درس بخونید خیلی ها میگن که ما انگلیسیمون خوب ولی وقتی سر امتحان شفاهی oral حاضر میشن جا میزنن.
    خیر با دیپلم نمی تونید وارد دوره دندان پزشکی بشید شما باید یا پیش تجربی داشته باشید و یا پیش ریاضی
    دلار بورسیه شرایط و کارهای بسیار سختی داره که در حال حاضر امکان اینکه از دلار بورسیه استفاده کنید بسیار کم اکثر دانشجوها در روسیه با دلار آزاد اومدن.
    در کلاس های زبان انگلیسی در هفته 6 ساعت به شما زبان روسی برای گرفتن شرح حال بیمار و ملاقت با بیمار آموزش داده میشه و علاوه بر اون می تونید از محیط هم استفاده کنید.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان.
    ایا برای رشته فیلم سازی روسیه دانشگاه خوبی دارد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)