صفحه 16 از 30 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 298

موضوع: دانشگاه های روسیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های روسیه

باسلام
    بنده کارشناسی علوم کامپیوتر + کارشناسی حقوق +کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه تهران +4 سال وکیل پایه یک دادگستری +یک مقاله ISI در زمینه حقوق تجارت الکترونیک هستم.می خوام برای دکترا بیام روسیه .آیا امکان تحصیل برای من فراهم هست؟
    یکی از موسسات اعلام کرده از 29 اسفند دوره فوق فشرده زبان روسی در سامارا برای 5 ماه برگزار می شه.به نظر شما خوبه برای این دوره بیام
    چقدر هزینه تحصیل و زندگی سالانه باید در نظر بگیرم
    ]کدوم دانشگاهها برای تحصیل در رشته حقوق تجارت الکترونیک خوبه و میشه رفت؟

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

نقل قول نوشته اصلی توسط hatamikia نمایش پست ها
    باسلام
    بنده کارشناسی علوم کامپیوتر + کارشناسی حقوق +کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه تهران +4 سال وکیل پایه یک دادگستری +یک مقاله ISI در زمینه حقوق تجارت الکترونیک هستم.می خوام برای دکترا بیام روسیه .آیا امکان تحصیل برای من فراهم هست؟
    یکی از موسسات اعلام کرده از 29 اسفند دوره فوق فشرده زبان روسی در سامارا برای 5 ماه برگزار می شه.به نظر شما خوبه برای این دوره بیام
    چقدر هزینه تحصیل و زندگی سالانه باید در نظر بگیرم
    ]کدوم دانشگاهها برای تحصیل در رشته حقوق تجارت الکترونیک خوبه و میشه رفت؟
    من خودم دوره فشرده بودم خیلی سخته و مشکل زبانی بعد پیدا می کنید مخصوصا تحصیلات تکمیلی باشه

Junior Member

پس شما می فرمایید من چه کنم ؟
    من باید برای دکترا بیام روسیه .

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hatamikia نمایش پست ها
    پس شما می فرمایید من چه کنم ؟
    من باید برای دکترا بیام روسیه .
    یک دوره ی یک ساله ی کامل بیایید بخونید/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    یک دوره ی یک ساله ی کامل بیایید بخونید/
    سلام دوست عزیز ، بنده هم برای این دوره زبان در سامارا اقدام کرده ام اما می خوام پس از پایان دوره ، کارشناسی بخوانم ، و در اندازه نمره 6 آیلتس انگلیسی و در اندازه b2 فرانسه بلدم ، برای کارشناسی هم سخت خواهد بود؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

بک دوره ی زبان روسی توسط دانشگاه لومونوسوف مسکو از 1 مارس 2015 تا ژوئن 2016 هست.
    هزینه = US $6780
    وقت زیادی برای ثبت نام نیست

سلام. دوستان کسی در مورد دانشگاه پاولوف چیزی میدونه؟ در مورد هزینه های تحصیل و زندگی و اعتبار دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nnnnnnnnnnnnnn نمایش پست ها
    سلام. دوستان کسی در مورد دانشگاه پاولوف چیزی میدونه؟ در مورد هزینه های تحصیل و زندگی و اعتبار دانشگاه؟
    پاولف سنت پترزبورگ برای پزشکی منظورتونه؟کلا دانشگاه خوبی هست اعتبار مدارک پزشکیش هم که طبق ابلاغیه وزارت بهداشت به صورت مشروط هست شما اگه سایت دانشگاه رو چک کنید جواب تمام این سوالاتتون رو میبینید!شهریه هم اگه درست خاطرم باشه حدود سالی 7000 تا میشد البته دلار!منتها کلا هزینه های زندگی تو روسیه یه مقدار بالاس دیگه خودتون از سایت هایی مثل http://www.numbeo.com/ میتونید چک کنید و با این وضع آسانسوری شدن روبل بدتر هم شده!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nnnnnnnnnnnnnn نمایش پست ها
    دانشگاه بسیار خوب و با کیفیتی هست هست طبق گفته کسانی که اونجا بودند یه مقدار خوابگاهاش ظاهرا خیلی جالب نیست که به هر حال برای درس خوندن سختی هم باید تحمل کرد.
    هزینه ها سالی 6500 پارسال بوده امسال اردیبهشتجدیدش اعلام میشه
    ماهیانه با 350-400 هم میشه زندگی متوسطی داشت. برخی دوستان هزینه هایی عنوان میکنند ماهی فقط 200 دلار برای لباس کنار میگذارند من نمیدونم ماهانه چقدر لباس میپوشند.

دوستان در مورد آمدن به روسیه بیشتر فکر کنید تحریم ها داره به سمتی سوق داده میشوند که حتی مانند ایران سوییفت و سیستم بانک تحریم می شوند. در این شرایط بحث مالی برای دانشگاه ها بیشتر اهمیت پیدا می کند و کیفیت آموزش کمتر. حداقل به شهر هایی به جز مسکو فکر کنید. در مورد زبان روسی هم اصلا دست کم نگیرید. این کشور اصلا مهاجر پذیر نیست و مردم خود کشور خارجی ها را از خودشان نمی دانند در نهایت اگر برای زندگی آینده می خواهید برنامه ریزی کنید بهتر است کشور دیگری را انتخاب کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)