صفحه 17 از 30 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 298

موضوع: دانشگاه های روسیه

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط sinam نمایش پست ها
    دوستان در مورد آمدن به روسیه بیشتر فکر کنید تحریم ها داره به سمتی سوق داده میشوند که حتی مانند ایران سوییفت و سیستم بانک تحریم می شوند. در این شرایط بحث مالی برای دانشگاه ها بیشتر اهمیت پیدا می کند و کیفیت آموزش کمتر. حداقل به شهر هایی به جز مسکو فکر کنید. در مورد زبان روسی هم اصلا دست کم نگیرید. این کشور اصلا مهاجر پذیر نیست و مردم خود کشور خارجی ها را از خودشان نمی دانند در نهایت اگر برای زندگی آینده می خواهید برنامه ریزی کنید بهتر است کشور دیگری را انتخاب کنید.
    دقیقا همینطور هست!الان http://numbeo.com رو چک کنید میبینید اکثر هزینه ها افزایش داشتن بخصوص اجاره مسکن رو در پترزبورگ چک کردم و مینسک هردو افزایش قابل توجهی پیدا کرده بودن!کلا حکایت روسیه مثل 2-3 سال پیشه خودمونه اگه تحریم هاش بیشتر بشه تازه اون موقع قیمت ها به یکباره خودشون رو نشون میدن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- محیط زیست دانشگاه صنعتی شریف

در مورد تحریم ها باید بگم که روسیه اصلا با ایران قابل مقایسه نیست! نکنید این مقایسه رو !
    واقعیت اینه که پیش از تحریم ها ارزش پول روسیه الکی زیاد بود و الان به ارزش واقعی ترش نزدیک شده. اروپا نیم درصد تجارتش با ایران بود اما 20 درصد تجارتش با روسیه هست تازه در مورد روسیه خبری از گزینه های روی میز نیست.از تحریم ما هیچ ضرری به اونا نمیرسه اما مثلا همین امسال اتریش، فنلاند و لهستان حسابی متوجه اثرات تحریم روسیه شدند.

اما من با اینکه خیلی خیلی روسیه رو دوست دارم و کشور خیلی غنی (از لحاظ هنری و علمی) هست اما بهش به عنوان یه گزینه برای تحصیل نگاه نمی کنم. خیلی بی تعارف، ما برای چی میریم خارج؟ کلی پول خرج کنیم که درس بخونیم؟ نه دیگه میخوایم همونجا بمونیم. حالا کشور روسیه گویا علاقه ای به پذیرفتن مهاجرها به عنوان سیتیزن نداره. به نظرم خیلی غیر منطقی هست که آدم یک زبان جدید یاد بگیره باهاش درس بخونه بعد هم برگرده کشور خودش واسه همین زیاد به این کشور فکر نمی کنم. همین موضوع در مورد سوئیس و نروژ هم البته تا حدی صادقه. من که دوست ندارم ریسک کنم.

Junior Member

سلام
    دانشگاه ****** دندونپزشكي به زبان انگليسي داره؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lusi نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه ****** دندونپزشكي به زبان انگليسي داره؟؟؟
    خیر نداره!

Junior Member

ﺳﻼﻡ.ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺎﻭﻟﻮﻑ ﭘﺰﺷﻜﻲ ب ﺯﺑﺎﻥ اﻧﮕﻠﻴﺴﻲ ﺩاﺭﻩ? و اﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺑﺎ 30 ﺳﺎﻝ ﺳﻦ و ﭘﻴﺸﺪاﻧﺸﮕﺎﻫﻲ ﺗﺠﺮﺑﻲ ﺑﺎ ﻣﻌﺩﻝ. 14 ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﭘﺬﻳﺮﺵ ﺑﮕﻴﺮﻡ?

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman1363 نمایش پست ها
    ﺳﻼﻡ.ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺎﻭﻟﻮﻑ ﭘﺰﺷﻜﻲ ب ﺯﺑﺎﻥ اﻧﮕﻠﻴﺴﻲ ﺩاﺭﻩ? و اﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺑﺎ 30 ﺳﺎﻝ ﺳﻦ و ﭘﻴﺸﺪاﻧﺸﮕﺎﻫﻲ ﺗﺠﺮﺑﻲ ﺑﺎ ﻣﻌﺩﻝ. 14 ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﭘﺬﻳﺮﺵ ﺑﮕﻴﺮﻡ?
    محدودیت سنی ندارید مشکلی نیست. معدلم هم مشکلی نیست فقط معدل دیپلمتون چنده؟ جمع دیپلم و پیش (برای تایید ایران . روسیه کاری نداره .) باید میانگین بالای 16 باشه به شرط پایین 14 نبودن هیچکومشون.

Junior Member

سلام از دوستانی که اطلاعات دارنند ممنون میشم راهنمایی کنند...دوستان من این چند وقته از نوشته های همین فروم خیلی تحقیق کردم برای پذیرش پزشکی در روسیه یا بلاروس حالا چند تا سوال برام پیش اومده باز...1-با توجه به اینکه رتبه جهانی دانشگاه مینسک 3784 و رتبه جهانی دانشگاه پاولوف سنت پترزبورگ 7156 هست بنظرتون ایا بلاروس برای تحصیل بهتر نیست؟(کاری ندارم که حالا مینسک از نظر زیبایی شهر به پای پترزبورگ میرسه یا نه)2-دوستان من تو همه ی سایت های موسسات اعزام دانشجو نگاه کردم با بعضیاشون صحبت هم کردم هزینه هایی که برای رشته های پزشکی نوشتن با هزینه ای که سایت دانشگاه نوشته درسته اما برای دوره pre university دانشگاه پزشکی مینسک موسسات هزینه این دوره رو میگن 4700 در حالی که در سایت دانشگاه پزشکی مینسک این نوشته:Speciality Fee
    ($ US)
    Faculty of Career Guidance and Pre-university Training (Preparatory courses) russian language 2 500
    Faculty of Career Guidance and Pre-university Training (Preparatory courses) english medium 3 000خب اینجوری که این هزینه خیلی کنتر میشه تا هزینه 4700 دلار یا مثلا تو سایت دانشگاه bsmu.by هزینه Hostel رو سالی 720 دلار زده ولی موسسات میگن ماهی 90 دلار که حساب کنی سالانش بیشتر از 720 تا میشه حالا ایا من دارم اشتباه میکنم یا موسسات؟ یا هزینه های سایت دانشگاه (bsmu.by)قدیمیه؟ممنون میشم دوستان کامنت من رو با دقت بخونن و پاسخ بدن چون خیلی مهمه و اگه خواستین یه نگاهی هم به سایت دانشگاه بندازین...ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2015 نمایش پست ها
    سلام از دوستانی که اطلاعات دارنند ممنون میشم راهنمایی کنند...دوستان من این چند وقته از نوشته های همین فروم خیلی تحقیق کردم برای پذیرش پزشکی در روسیه یا بلاروس حالا چند تا سوال برام پیش اومده باز...1-با توجه به اینکه رتبه جهانی دانشگاه مینسک 3784 و رتبه جهانی دانشگاه پاولوف سنت پترزبورگ 7156 هست بنظرتون ایا بلاروس برای تحصیل بهتر نیست؟(کاری ندارم که حالا مینسک از نظر زیبایی شهر به پای پترزبورگ میرسه یا نه)2-دوستان من تو همه ی سایت های موسسات اعزام دانشجو نگاه کردم با بعضیاشون صحبت هم کردم هزینه هایی که برای رشته های پزشکی نوشتن با هزینه ای که سایت دانشگاه نوشته درسته اما برای دوره pre university دانشگاه پزشکی مینسک موسسات هزینه این دوره رو میگن 4700 در حالی که در سایت دانشگاه پزشکی مینسک این نوشته:Speciality Fee
    ($ US)
    Faculty of Career Guidance and Pre-university Training (Preparatory courses) russian language 2 500
    Faculty of Career Guidance and Pre-university Training (Preparatory courses) english medium 3 000خب اینجوری که این هزینه خیلی کنتر میشه تا هزینه 4700 دلار یا مثلا تو سایت دانشگاه bsmu.by هزینه Hostel رو سالی 720 دلار زده ولی موسسات میگن ماهی 90 دلار که حساب کنی سالانش بیشتر از 720 تا میشه حالا ایا من دارم اشتباه میکنم یا موسسات؟ یا هزینه های سایت دانشگاه (bsmu.by)قدیمیه؟ممنون میشم دوستان کامنت من رو با دقت بخونن و پاسخ بدن چون خیلی مهمه و اگه خواستین یه نگاهی هم به سایت دانشگاه بندازین...ممنون
    پاولف یکی از معروفترین و قدیمی ترین دانشگاهای پزشکی اروپاست. این رنکینگ رو از کجا اوردید؟ اگه وبومتریک هست که بیخیال!
    موسسات خودشون ا اون هزینه سهم میبرن!!! به اون خاطر گرون میگن!
    روسیه کشور گرونیه اگر میدونید از نظر مالی نمیتوندی تامین بشید از انتخاباتون حذفش کنید.
    وضعیت علمی روسیه و بلاروس در هیچ زمینه ای نه تنها پزشکی بلکه مهندسی و هنری و انسانی هم قابل قیاس نیست
    رنکینگ ها در ضمن کلا وضعیت سایسی کشورا درش دخیله
    مثلا دانشگاه ام گ او بعضی وقتها یک رنکینگ مسخره ای براش مینویسن ادم خندش میگیره. بعد یه دانشگاهی توی امریکا تو یه دهاتی که گذر انسان بهش نمیفته و کلا 200 تا دانشجو هم نداره از این بالاتر مینویسن
    اونا رو بیخیال
    اگر اعضای هیئت علمی و اساتید دانشگاههای پزشکی روسیه و بلاروس رو با هم قیاس کنید اماکن نداره حتی نزدیک به هم باشن! بحث هزینه التبه چیز دیگریه و هر کس بنا بر جیبش انتخاب میکنه
    مثلا ایشون که جزو افراد صاحبنام و دارای عناوین علمی متعدد هست و موارد مشابه دیگه.
    http://a.zhivov.emcmos.ru//
    http://www.emcmos.ru/en/profession/a27547/

Junior Member

ممنون از راهنماییت جناب new_helix...این رنکینگ ها اتفاقا برای منم خیلی سوال بود از سایت 4icu.org گرفتمشون که از بین یازده هزار تا سایت تو جهان رتبه بندی میکنه(تو ویکیپدیا نوشته بود)

Junior Member

سلام.لطفا من رو راهنمایی کنید من تقریبا بیشتر پست هارو خوندم اما هیچ اطلاعاتی راجع.به رشته ی داروسازی در روسیه.اینکه کدوم دانشگاه مورد تایید هس و وضعیت مدرک اون برای کشورهای اروپایی دیگه چطور هس نتونستم بدست بیارم.ممنون.میشم اگه اطلاعاتی در این ضمینه در اختیار بگذارید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)