صفحه 21 از 30 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 298

موضوع: دانشگاه های روسیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های روسیه

دروود،دوستان
    شهریه سالانه دانشگاه پاولف رشته پزشکی عمومی همراه باهزینه خوابگاه رو میخواستم
    چون تو سایتش نبود در انجمن هم زدن ولی اونا خیلی قدیمیه
    برای من سالیانه دوازده میلیون مقدور هست البته اول کاری واسه سال اول شاید کمی بیشتر
    لازم باشه ،الان تو خود شهریه دانشگاه و خوابگاه موندم چقدره لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iMAp نمایش پست ها
    دروود،دوستان
    برای من سالیانه دوازده میلیون مقدور هست البته اول کاری واسه سال اول شاید کمی بیشتر
    لازم باشه ،الان تو خود شهریه دانشگاه و خوابگاه موندم چقدره لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون
    سالی دوازده میلیون کمه با شهریه و هزینه زندگی و غیره سالی 30 حساب کن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2015 نمایش پست ها
    سالی دوازده میلیون کمه با شهریه و هزینه زندگی و غیره سالی 30 حساب کن
    لطف بفرمایید شهریه دانشگاه با خوابگاه رو بگید
    و بقیه هزینه هایی که لازم میدونید

با زبان روسی تصمیم دارم بخونم
    البته شما هر دو هزینه روسی و انگلیسی رو بفرمایید

Junior Member

لطف بفرمایید شهریه دانشگاه با خوابگاه رو بگید
    و بقیه هزینه هایی که لازم میدونید

با زبان روسی تصمیم دارم بخونم
    البته شما هر دو هزینه روسی و انگلیسی رو بفرمایید
    دوست عزیز اینم شهریه هایی که تو سایت دانشگاه نوشته امیدوارم بدردت بخوره
    TUITION FEES

Faculty Tuition fees (in rubles)
    PREPARATORY DEPARTMENT 85000
    FACULTY OF GENERAL MEDICINE (RUSSIAN MEDIUM) 148000
    FACULTY OF GENERAL MEDICINE (ENGLISH MEDIUM) 16000
    ACULTY OF STOMATOLOGY 160000
    PEDIATRIC 148000

قیمتا به روبل نوشته شده که هر روبل تقریبا 56 تومن ما میشه البته فکر کنم تو قراردادت با دانشگاه میتونی انتخاب کنی به دلار پول بدی یا روبل
    کلا اگه واقعا قصد داری بری روسیه خوب تحقیق کن قبلش و پستای قبلی این تاپیکم بخون بدردت میخوره به این هزینه ها هزینه خوابگاه 21000 روبله برای یک سال به این هزینه ها هزینه تمدید اقامت سالانت ازمایشات پزشکی بلیط هواپیما خورد و خوراک ماهی 500 دلار متوسط لباس و پوشاک و تفریحم ممکنه اضافه شه و اتفاقات پیش بینی نشده دیگه پس خوب تصمیم بگیر
    موفق باشی...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2015 نمایش پست ها
    دوست عزیز اینم شهریه هایی که تو سایت دانشگاه نوشته امیدوارم بدردت بخوره
    TUITION FEES

Faculty Tuition fees (in rubles)
    PREPARATORY DEPARTMENT 85000
    FACULTY OF GENERAL MEDICINE (RUSSIAN MEDIUM) 148000
    FACULTY OF GENERAL MEDICINE (ENGLISH MEDIUM) 16000
    ACULTY OF STOMATOLOGY 160000
    PEDIATRIC 148000

قیمتا به روبل نوشته شده که هر روبل تقریبا 56 تومن ما میشه البته فکر کنم تو قراردادت با دانشگاه میتونی انتخاب کنی به دلار پول بدی یا روبل
    کلا اگه واقعا قصد داری بری روسیه خوب تحقیق کن قبلش و پستای قبلی این تاپیکم بخون بدردت میخوره به این هزینه ها هزینه خوابگاه 21000 روبله برای یک سال به این هزینه ها هزینه تمدید اقامت سالانت ازمایشات پزشکی بلیط هواپیما خورد و خوراک ماهی 500 دلار متوسط لباس و پوشاک و تفریحم ممکنه اضافه شه و اتفاقات پیش بینی نشده دیگه پس خوب تصمیم بگیر
    موفق باشی...
    دوست عزیز این اطلاعات غلط هستند
    هزینه چند برابر این هایی هستند که نوشته به روز نشده سایت دانشگاهاشون مثلا هزینه دوره اصلی رو بیشتر از دو برابر این هزینه محاسبه کنید.
    در ضمن هردانشگاه خودش تعیین میکنه هزینه رو به روبل بگیره یا دلار نه دانشجو.
    باز هم در ضمن هر دانشگاه بعضی وقتها با نرخ رسمی بانک دلار و روبل و ... چنج نمیکنه کمی کمتر محاسبه میکنه.
    در مورد هزینه زندگی هم باید دید چه کسی میخواد زندگی کنه . یکی از 500 دلار میتونه یکی با 1000 دلار هم نمیتونه. مخصوصا اینکه روسیه در شرایط تحریم هست و الان همین دیروز آمریکا از یونان درخواست کرد حتی مسیرهای حرکتی رو ببنده به روی روسها جدا از قبول یا رد یهو میبینی همین هزینه بلیطها رو چند برابر میکنه. در مورد محاسبه هزینه زندگی به این مسله تنش آمریکا و روسیه خیلی باید دقت بشه.

Banned

دروود،دوستان
    این مقدار بودجه برای روسیه بسیار کم هست . به فکر جاهای ارزان تر باشید اگر مقدور نیست بیشتر تهیه کنید . چون روسیه واقعا کشور گرونیه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    میشه از شرایط خوابگاهیش بفرمایید که اتاق ها چند نفرند و اشپزخونه و ... به چه صورته ؟
    سایتی - عکسی - چیزی از این خوابگاه دارید ؟
    اونجا خوابپاهاش یک سالن وسط هست و اتاق ها هم دو به دو روبروی هم آش÷ز خونه هم مشتکر در هر کریدور . خیلی جالب نیست خوابگاهاش . با هزینه شخصی به نظرم تعمیرش کنید شوخی نیست هفت سال باید توش باشید.
    عکسشم یکی هست البته از بیرون توی نت سرچ کن هست البته از قدیمیشون هم یکی هست ولی اونو نبین دیگه کلا میخوره تو ذوق

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nika2125 نمایش پست ها
    سلام
    یه شرکت به من گفته چون مهلت پادفک پاولوف تمام شده الان برم پادفک دوستی ملل مسکو سال دیگه برم پزشکی پاولوف.
    همچین چیزی شدنی هست؟
    مشکلی واسم پیش نمیاد؟
    ممکن که هست ولی خب باید قبول بشید امتحانشو که امتحانی غیر از ÷اتفک هست و مثل کنکوره البته نه به سختی کنکور اما رقابت زیاده برای دیگه از همه کشورها هستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط epistem نمایش پست ها
    این مقدار بودجه برای روسیه بسیار کم هست . به فکر جاهای ارزان تر باشید اگر مقدور نیست بیشتر تهیه کنید . چون روسیه واقعا کشور گرونیه.
    ممنون از راهنماییتون .ارزونتر کجا ها هستن که مدرکشونم به دردبخور باشه ؟ ترجیحا امتحان ورودی هم نداشته باشه چون 24 سالمه و روحا خسته هستم از اینگونه چالش ها

ممنون از راهنماییتون .ارزونتر کجا ها هستن که مدرکشونم به دردبخور باشه ؟ ترجیحا امتحان ورودی هم نداشته باشه چون 24 سالمه و روحا خسته هستم از اینگونه چالش ها
    دوست خوبم در حال حاضر اکثر کشورهای مورد تایید وزارتخونه دارای دوره های کالج و آزمون ورودی هستن(اگه مشکلتون این هست)!ولی نگران نباش چون معمولا زیست،شیمی و زبان هستن و با خوندن میشه راحت پاس کرد!از لحاظ هزینه هم اگه بتونی خوابگاه رو تحمل کنی ارزونترین گزینه(در دسترس) بلاروس هست و بعد از اون حداقل شهریه متعلق به اسلواکی با حدود 8500-9000 یورو هست!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)