صفحه 22 از 30 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 298

موضوع: دانشگاه های روسیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوست خوبم در حال حاضر اکثر کشورهای مورد تایید وزارتخونه دارای دوره های کالج و آزمون ورودی هستن(اگه مشکلتون این هست)!ولی نگران نباش چون معمولا زیست،شیمی و زبان هستن و با خوندن میشه راحت پاس کرد!از لحاظ هزینه هم اگه بتونی خوابگاه رو تحمل کنی ارزونترین گزینه(در دسترس) بلاروس هست و بعد از اون حداقل شهریه متعلق به اسلواکی با حدود 8500-9000 یورو هست!
    http://www.medstudies.org/fees.htm
    فکر کنم 9000 یورو رو اشتباه میکنین که ارزونترینه

Junior Member

من اینطوری حساب کردم
    140000 روبل شهریه سالانه دانشگاه 7840000
    60*12=720 که اونم میشه 2500000 واسه خوابگاه
    هزینه خوردوخوراک و هزینه شخصی طبق این سایت http://www.medstudies.org/cost.htm زده 60-200 دلار که من 300 دلار حساب می کنم 300 *12 که میشه 12200000 .
    که با قیمت عرض دانشجویی اینا حساب نکردم تو بازار آزاد حساب کردم که فک کنم بیشتر از سه تومن هم اضافه حساب کردم که میره اونم واسه بلیط هواپیما و مسایل متفرقه
    که سرجمع میشه 22500000 که میوفته ماهی 1900000 که ما میگیم دو تومن
    که البته چون هزینه دانشگاه و خوابگاه همون اول پرداخت میشه باز ماهیانه کمتر می افته
    که به نظرم اگه 120 میلیون بزاری بانک با سود 20 درصد ببندی و یه سال عقب بمونی اصل پول سرجاش میمونه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iMAp نمایش پست ها
    من اینطوری حساب کردم
    140000 روبل شهریه سالانه دانشگاه 7840000
    60*12=720 که اونم میشه 2500000 واسه خوابگاه
    هزینه خوردوخوراک و هزینه شخصی طبق این سایت http://www.medstudies.org/cost.htm زده 60-200 دلار که من 300 دلار حساب می کنم 300 *12 که میشه 12200000 .
    که با قیمت عرض دانشجویی اینا حساب نکردم تو بازار آزاد حساب کردم که فک کنم بیشتر از سه تومن هم اضافه حساب کردم که میره اونم واسه بلیط هواپیما و مسایل متفرقه
    که سرجمع میشه 22500000 که میوفته ماهی 1900000 که ما میگیم دو تومن
    که البته چون هزینه دانشگاه و خوابگاه همون اول پرداخت میشه باز ماهیانه کمتر می افته
    که به نظرم اگه 120 میلیون بزاری بانک با سود 20 درصد ببندی و یه سال عقب بمونی اصل پول سرجاش میمونه
    زیر 300000 تا سالی دوره جایی پیدا نمیکنید که مورد تایید باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    منظور از دوره هر سالی ، به فرض دوره پزشکی یعنی 300000 روبل فقط خود شهریه سالانست ؟
    میشه به این سایت هم نگاهی بندازید منظور هر روزش 8 دلاره مثلا ؟ http://www.hostelworld.com/findabed....Country.Russia
    من زیاد به صورت مطمین نفهمیدم با چه شرایطی خوابگاه میده مشتریای این سایت

Junior Member

منظور از دوره هر سالی ، به فرض دوره پزشکی یعنی 300000 روبل فقط خود شهریه سالانست ؟
    میشه به این سایت هم نگاهی بندازید منظور هر روزش 8 دلاره مثلا ؟ http://www.hostelworld.com/findabed....Country.Russia
    من زیاد به صورت مطمین نفهمیدم با چه شرایطی خوابگاه میده مشتریای این سایت
    تو این سایت بیشتر از 30 روز نمیشه بوک کرد عجیبه فکر نکنم دانشجویی باشه قسمت پرداخت یه مالیات هم داره چون 17 درصد کلا حساب میکنه نمیشه فهمید مالیات تو کل قیمت اضافه شده هست چون تو آخر توضیحاتش مثلا روزی 8دلار با مالیات زده ولی مطمین نیستم بازم دوستان میدونن راهنمایی کنن . به نظرم این جورجاها اگه به دانشگاه نزدیک باشه خیلی بهتر از خوابگاه حتی با روزی 4 دلار هم تو سایت هست

Apdentist آواتار ها

اینا هاستل هستند نه خوابگاه.
    اطلاعاتتون رو به روز کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    اینا هاستل هستند نه خوابگاه.
    اطلاعاتتون رو به روز کنید
    ببینید من با ادمین این سایت ها صحبت کردم تقریبا میشه گفت خوابگاه چون چندین مدل اجاره میدن مثلا شما اگه تو سایتشون ببینید مخصوص خانوما هست مخصوص زوج هست یا میکس هست یا میان میگن این اتاق 4 خوابه بیاین 3تا از دوستاتون یه جا از ما بگیرین نکته جالب توجه اینه که هر کدوم از این خدمات هاستل دهنده ها طوری ازش استقبال شده که طرف ساختمونشو تم سینما داده یا موسیقی و ... که دانشجو های هر رشته میرن تو هاستل هم رشته ای هاشون و به عنوان خوابگاه استفاده کنن و به قدری استقبال زیاده که صاحبان این مشاغل 90 درصد ترجیح دادن این کارو بکنن در مورد 30 روز محدودیش هم ادمین سایت گفت که چون شرایط کلیه نمیشه و باید حضورا با صاحب اونجا صحبت کنید
    حتی از عکس های تبلیغی که برای ساختمونشون زدن تو سایت بسیار مشخصه
    اگه دقت کنید تو توضیحات قسمت قیمتشون به وضوح نوشته dormitory

به این سوالم لطفا جواب بدید
    پاسخ : دانشگاه های روسیه

نوشته اصلی توسط Apdentist

ویرایش توسط iMAp : September 11th, 2015 در ساعت 10:50 PM

Apdentist آواتار ها

ببینید من با ادمین این سایت ها صحبت کردم تقریبا میشه گفت خوابگاه چون چندین مدل اجاره میدن مثلا شما اگه تو سایتشون ببینید مخصوص خانوما هست مخصوص زوج هست یا میکس هست یا میان میگن این اتاق 4 خوابه بیاین 3تا از دوستاتون یه جا از ما بگیرین نکته جالب توجه اینه که هر کدوم از این خدمات هاستل دهنده ها طوری ازش استقبال شده که طرف ساختمونشو تم سینما داده یا موسیقی و ... که دانشجو های هر رشته میرن تو هاستل هم رشته ای هاشون و به عنوان خوابگاه استفاده کنن و به قدری استقبال زیاده که صاحبان این مشاغل 90 درصد ترجیح دادن این کارو بکنن در مورد 30 روز محدودیش هم ادمین سایت گفت که چون شرایط کلیه نمیشه و باید حضورا با صاحب اونجا صحبت کنید
    حتی از عکس های تبلیغی که برای ساختمونشون زدن تو سایت بسیار مشخصه
    اگه دقت کنید تو توضیحات قسمت قیمتشون به وضوح نوشته dormitory

به این سوالم لطفا جواب بدید
    پاسخ : دانشگاه های روسیه

نوشته اصلی توسط Apdentist

بله فقط دوره ی شهریه!!! شاید حداقل 270 هزار هم بشه پتربورگ.مسکو که محاله!

http://www.medstudies.org/fees.htm
    فکر کنم 9000 یورو رو اشتباه میکنین که ارزونترینه
    دوست عزیز اینجا که خودش تاپیک روسیه هستش منم گفتم بعد از بلاروس یعنی شامل روسیه نمیشد صحبتم(این لینکی که دادید هم من زمستون چک کردم)!منتها در مورد کشورهایی که ایجنت فعال دارن صحبت کردم وگرنه که هنوزم بلگراد با حدود 7000 تا بهترین گزینه س ولی کو ایجنت که مدارک رو تحویل بده یا بتونه توی روند گرفتن ویزا کوچکترین کمکی بکنه یا حداقل منابع آزمون ورودی رو گیر بیاره؟!ادمیشن دانشگاه هم که هر چی میپرسی میگه سایتمونو چک کن!اما بین شنگن ها بهترین گزینه در حال حاضر همون اسلواکی هست(وگرنه توی شنگن هم گزینه خوب و ارزون کم نیست مثل پرتغال)!توی تاپیک تخصصی به اندازه کافی توضیح دادم!

ببخشید من شنیدم که اگه روسیه پزشکی بخونیم ایران به صورت مشروط قبول دارن یعنی شرایطش چیه ؟؟ اگه معدل بالای 16 نباشه چی میشه ؟ و اینکه میشه بعد از چند ترم رفت آلمان یا اتریش ؟؟ پزشکی روسیه را تا چه حد قبوا دارن ؟؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)