صفحه 4 از 30 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 294

موضوع: دانشگاه های روسیه

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط SCHRODINGER نمایش پست ها
    نه منظورم اینه که آیا تحصیل در رشته فیزیک اونم توی روسیه راهی را برای ورود به دانشگاههای تاپ جهان باز می کنه اصلاً بعنوان مثال میشه وارد دانشگاهی مثل استنفورد یا CALTECH شد من برای فوق لیسانس میخوام برم چونکه برای دوره مستقیم از لیسانس به دکترا از دانشگاههای آمریکا توی رشته خودم که دارای رتبه 40 الی 50 می باشند پاسخهای خوبی دریافت کردم اما با توجه به اینکه من شنیدم میگن برای کار پس از دکترا برای اینکه موقعیت خوبی داشته باشی ( در رشته فیزیک ) بهتر است از دانشگاههای تاپ دکترا بگیری ، حالا سر دو راهی موندم نمی دونم آینده برای ما چه طرح و نقشه ای ریخته است بعضی وقتها با کلنجار رفتن با خودم میگم برم رشته برق حداقل از آینده ام نگران نباشم اما باز نمی تونم از فیزیک دل بکنم حالا شما بگید در این دو راهی کدام را انتخاب کنم ؟
    با تشکر
    ببینید دوست عزیز

من در اون حدی نیستم که بتونم شما رو راجع به این تصمیم بزرگ راهنمایی کنم... اما خب دوستان من لیسانس و ارشد خودشون رو در روسیه و اوکراین خوندن و در فکر رفتن به اروپای غربی و امریکا هستن. اونها مهندسی هوافضا خوندن. باز خودتون سبک سنگین کنید و از اعضای باتجربه فروم راهنمایی بخواهید.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط s_sa نمایش پست ها
    یکم گشتم ظاهرا بهترین دانشگاه پزشکی ش اینه:

http://eng.mma.ru

اینجا هم درباره ی داوطلبان پذیرش توصیح داده:

http://eng.mma.ru/categories/applicant

که میگه:

خب ما که با توجه به مدرکمون در اینجا زیست شناسی نخوندیم اونو چطور باید پاس کرد؟

یه سوال دیگه اینکه همه ی دانشگاه ها خودشون این دوره های آموزش روسی رو برای پذیرش شدگان برگزار میکنند؟

سلام

من سوال شما رو از دوستم پرسیدم. و ایشون جواب داد. اگر سوالی بود در خدمتم.

آره عزیزم بعضی‌ از دانشگاههای خفن مسکو یه آزمون ورودی دارن
    که زیادم سخت نیست مثل MGO و همین اکدمی پزشکی مسکو
    که خوب دانشگاه کمی هم نیست!
    بازم سوالی داشتی در خدمتم.
    ویرایش توسط sepehr_jun : February 25th, 2010 در ساعت 04:01 AM

Junior Member

توی دانشگاه های روسیه به زبان انگلیسی تدریس می کنن؟ یا باید روسی بدونیم؟
    دارم دیوونه می شم دیگه. من نمی تونم واسه 1 سال تحصیل تو master انگلیس 50 میلیون بدم. چون فاند نمی تونم بگیرم. دنبال دانشگاه های ارزون تر یا free هستم ولی از شانس گند من رشته آموزش زبان teaching english as a foreign language (tefl) توی آسیا اصلا نیست!! فقط یکی دوتا از هند داره که اونجا نمی خوام برم و دانشگاه مالایا تو مالزی که اونم یا لیسانس مرتبط می خواد که من تغییر رشته ایم یا سابقه کار که من ندارم.
    لطفا یه آدم خیر به منی که الان 5 ساعته تو نتم و ناهار هم نخوردم بگه چه غلطی بکنم و کدوم کشور و کدوم دانشگاه برم؟! روسیه رشته زبان انگلیسی گرایش آموزش یا applied linguistic داره؟

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام برادر خسته نباشید واقعا

تا اونجا که یادمه در لیست رشته دانشگاه لومونوسف دیدم رشته آموزش زبان انگلیسی داره. بازم نگاه کنید... اما اگه دنبال free بودن دانشگاه هستید من توصیه میکنم سوئد - فنلاند - نروژ...

راستی یادم رفت بگم در روسیه میتونید به زبان انگلیسی هم تحصیل کنید اما 1000 دلار گرون تر...

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    سلام برادر خسته نباشید واقعا

تا اونجا که یادمه در لیست رشته دانشگاه لومونوسف دیدم رشته آموزش زبان انگلیسی داره. بازم نگاه کنید... اما اگه دنبال free بودن دانشگاه هستید من توصیه میکنم سوئد - فنلاند - نروژ...

راستی یادم رفت بگم در روسیه میتونید به زبان انگلیسی هم تحصیل کنید اما 1000 دلار گرون تر...

موفق باشید
    من خواهر هستم! ممنون
    سوئد لعنتی اصلا رشته زبان نداره. دارم افسردگی می گیرم دیگه. من ازین جا میخوام برم هرجور شده اون ور درس بخونم . رشته لیسانسم اقتصاد بوده همه جا هم اقتصاد داره ولی متنفرم ازین رشته. نمی خوام ارشد رو هم این بخونم به جاش عاشق زبانم و این شده بلای جونم چون هیچ جا این رشته رو ندارن!
    سوئد می گن از ترم دیگه پولی می شه. نمی دونم دیگه کدوم کشور و دانشگاه رو سرچ کنم!

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پس خواهر عزیز

روسیه اصلا مناسب خانم های ایرانی نیست... به فکر گزینه های بهتری باشید. مالزی - سنگاپور و...

این مشکل یکی از بستگان من هست... ایشون میخواد برای دکترای زبان شناسی(انگلیسی) اپلای کنه... اگر ایشون غیر از انگلیس موقعیت بهتری پیدا کرد شما رو هم در جریان میذارم...

Junior Member

وضعیت دانشگاه لومونسف چطوریاست؟ برای همین رشته حقوق همینجا پیشنهاد شد و خب تحقیق کردم دیدم دانشگاه خوبیه و 6 نفر از فارغ التحصیلاش نوبل گرفتن و رنکینگ جهانی خوبی هم داره. شهریه اش هم سالی 5 هزار دلاره.
    فقط خواستم ببینم وضعیتش چطوره و خوابگاهاش هم خوبن؟ چون شنیدم که اجاره خونه کلا خیلی گرون تر در میاد نسبت به اجاره خوابگاه

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام

به چرات میتونم بگم یکی از بهترین دانشگاه های دنیاست... از لحاظ کیفیت و زیبایی... در انتخابتون شک نکنید که انتخاب بسیار مناسبی کردید...

موفق باشید

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

بله يكي از بهترين دانشگاه هاي اروپاست.اما يه كوچولو هزينش بالاست . با توجه به اينكه در مسكو قرار داره يه خورده مجموع هزينه ها بالا ميره

Junior Member

درسته ولی خب به اندازه شهریه نیوزیلند و استرالیا و اروپا که نیست!
    به من گفتن که شهریه اش سالی 5 هزار دلاره...
    راستی میشه در دانشگاه مسکو انگلیسی هم تحصیل کرد؟ حالا مثلا مدرک آلیتس هم اگه بخواد مشکلی نیست...
    اصلا انگلیسی داره؟ مثلا همه واحد ها رو به جای زبون روسی از زبون انگلیسی بگذرونیم؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)