صفحه 35 از 57 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 563

موضوع: تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_khani نمایش پست ها
    من در واقع دنبال اطلاعاتی در مورد تعداد بورسهای دولتی SJTU واسه ایرانیها و رزومه های افرادی که این فاندا رو گرفتن هستم. خصوصن type A واسه دکترای مهندسی
    ایرانیهایی که A گرفتن خیلی زیاد نیستن، ولی شانستون رو حتما امتحان کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    سلام، اگه از دانشگاه شناخته شده لیسانس و ارشد گرفته باشید احتمال A گرفتنتون خیلی زیاد هست
    من دانشگاه تهران خوندم ولی معدل 14.4 (بدون مقاله و صرفا کار تحقیقاتی زیاد) و رشته کارشناسی مهندسی شیمی. استادی که منو قبول کرده اونجا مهندسی پزشکی هست . (برای مستر)

توی عکس ضمیمه شک دارم باید قسمت funded by csc رو yes بزنم یا no . چون 2جور میشه برداشت کرد. هم میشه گفت منظور با توجه به قسمت اوله که فاندی که میخوای از طرف دولت باشه ( که اینجا فرق نداره هر گزینه میزنم باز لیست زیریش فاندا دولتی رو میاره انتخاب کنم.) یا میشه برداشت کرد که همین الان فاند چینو دارم یا نه. از 2تا از بچه ها اون دانشگاه پرسیدم یکی گفت yes بزن یکی گفت no. متن چینیشم میزارم اگه از کسی بتونین بپرسید دقیقا منظور چیه ممنون میشم . 是否已获得本年度国家留基委资助 https://x24i.imgup.net/sjtu-9b8b.jpg

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad2100 نمایش پست ها
    من دانشگاه تهران خوندم ولی معدل 14.4 (بدون مقاله و صرفا کار تحقیقاتی زیاد) و رشته کارشناسی مهندسی شیمی. استادی که منو قبول کرده اونجا مهندسی پزشکی هست . (برای مستر)

توی عکس ضمیمه شک دارم باید قسمت funded by csc رو yes بزنم یا no . چون 2جور میشه برداشت کرد. هم میشه گفت منظور با توجه به قسمت اوله که فاندی که میخوای از طرف دولت باشه ( که اینجا فرق نداره هر گزینه میزنم باز لیست زیریش فاندا دولتی رو میاره انتخاب کنم.) یا میشه برداشت کرد که همین الان فاند چینو دارم یا نه. از 2تا از بچه ها اون دانشگاه پرسیدم یکی گفت yes بزن یکی گفت no. متن چینیشم میزارم اگه از کسی بتونین بپرسید دقیقا منظور چیه ممنون میشم . 是否已获得本年度国家留基委资助 https://x24i.imgup.net/sjtu-9b8b.jpg

همه دوستانی که قصد اپلای کردن دارن حتما بورس CSC رو هم اقدام کنند. برای مستر شانس CSC گرفتن کم هست ولی حتما اقدام کن، اگر کسی CSC نگیره به طور اتوماتیک برای بورس دولت شانگهای و بورس دانشگاه بررسی خواهد شد،

سوال
    mamad2100 سوال منم هست. این که نوشته Financial supported by CSC or not یعنی اینکه در بورس CSC پذیرفته شده ایم الان یا اینکه سوال پرسیده که آیا میخوایم برای CSC اقدام کنیم یا نه؟
    ممنون
    و دیگه اینکه بکدام بورس را اقدام کنیم برای ارشد بهتره؟ و اینکه اگه تو اون پذیرفته نشیم یعنی برای تایپ B و C و D هم بررسی مون نمیکنن دیگه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    همه دوستانی که قصد اپلای کردن دارن حتما بورس CSC رو هم اقدام کنند. برای مستر شانس CSC گرفتن کم هست ولی حتما اقدام کن، اگر کسی CSC نگیره به طور اتوماتیک برای بورس دولت شانگهای و بورس دانشگاه بررسی خواهد شد،
    ممنون. اگر قسمت دوم سوال هم بتونید کمک کنید ممنون میشم.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_krg نمایش پست ها
    سوال
    mamad2100 سوال منم هست. این که نوشته Financial supported by CSC or not یعنی اینکه در بورس CSC پذیرفته شده ایم الان یا اینکه سوال پرسیده که آیا میخوایم برای CSC اقدام کنیم یا نه؟
    ممنون
    و دیگه اینکه بکدام بورس را اقدام کنیم برای ارشد بهتره؟ و اینکه اگه تو اون پذیرفته نشیم یعنی برای تایپ B و C و D هم بررسی مون نمیکنن دیگه؟
    من اطلاعی از سایت ندارم باید از دانشگاه بپرسید که یعنی چی،

قسمت دوم سوالت رو قبلا دادم الان کپی می کنم پایین:

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من ÷ارسال پذیرش با بورس تایپ D گرفتم.البته تاریخ اپلای A گذشته بود.اما نرفتم. امسال مجدد با همون پروفایل برای CSC اپلای کردم. نمی دونم این موضوع شانسم و افزایش می ده یا کاهش می ده

Member

یکی از دوستان در رابطه با تحصیل در دوره لیسانس پرسیدن تو خصوصی ولی گویا ظرفیت پیغام هاشون پر شده، نمی تونم جوابتو بدم دوست عزیز

Member

آخرین رانکینگ دانشگاه جیاوتانگ در زمینه مهندسی:

USnews: 9
    Academic Ranking of World Universities (ARWU): 16
    QS Top universities: 33
    Times higher education: 53

سلام دوستان روزتون به خیر باشه. ببخشید من تقریبا 20 صفحه رو چک کردم ولی هنوز لینک ثبت نام در این بورس و دانشگاه رو پیدا نکردم میشه برای بنویسید. و اینکه مدرک زبان مینیممش چنده اینجا؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)