نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 563

موضوع: تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    با سلام، UM-SJTU اول بر اساس دانشگاه ایرانتون شما رو بررسی می کنه، تو UM-SJTU اکثر ایرانی ها از دانشگاه های سراسری شریف، فردوسی مشهد، شیراز هستند
    سلام.بله شاید. البته من قبول دارم که رزومه من (معدل پایین و نمره زبان نه چندان بالا و نداشتن مقاله)زیاد جالب نیست و باید رزومه ام رو بهتر کنم برای ورود به دانشگاه.
    من عجله ای ، برای این دانشگاه اپلای کردم چون تازه خدمتم تموم شده بود و دقیقه نودی خیلی از مدارکم رو آماده کردم و Personal Statement خوبی هم آماده نکرده بودم.
    به هر حال اینجور که معلومه برای اینکه شانسی برای این دست دانشگاه های تاپ داشته باشم باید نمره زبانم رو بالاتر ببرم و یه آزمون GRE هم بدم که تا حدودی ضعف معدلم رو بپوشونه.
    به نظر شما در صورت کسب نمره زبان بالا و کسب یک نمره GRE خوب باز هم شانسی ندارم به خاطر دانشگاه و معدلم؟

Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    سلام.بله شاید. البته من قبول دارم که رزومه من (معدل پایین و نمره زبان نه چندان بالا و نداشتن مقاله)زیاد جالب نیست و باید رزومه ام رو بهتر کنم برای ورود به دانشگاه.
    من عجله ای ، برای این دانشگاه اپلای کردم چون تازه خدمتم تموم شده بود و دقیقه نودی خیلی از مدارکم رو آماده کردم و Personal Statement خوبی هم آماده نکرده بودم.
    به هر حال اینجور که معلومه برای اینکه شانسی برای این دست دانشگاه های تاپ داشته باشم باید نمره زبانم رو بالاتر ببرم و یه آزمون GRE هم بدم که تا حدودی ضعف معدلم رو بپوشونه.
    به نظر شما در صورت کسب نمره زبان بالا و کسب یک نمره GRE خوب باز هم شانسی ندارم به خاطر دانشگاه و معدلم؟
    اگه نظر من رو بخواهید، مطمئنا شانس دارید، پیشنهاد می کنم قبل از اپلای کردن حتما استاد پیدا کنید خیلی می تونه تاثیر مثبت داشته باشه روی روند پذیرش و بورسیه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)