صفحه 38 از 57 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 563

موضوع: تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_khani نمایش پست ها
    دوستان یه سوال. من پذیرشم تقریبا قطعی شده. این متن واسم اومده از طرف دانشگاه:
    Please confirm with us whether you'll come to study in SJTU by June 10, 2017
    Formal admission notice and other documents will be sent to you after June 20, 2017.
    Congratulations and welcome to SJTU!
    به نظرتون فاند دولتی پشت بند این پذیرش تایید میشه؟
    یعنی وقت سفارت چین رو بگیرم از الان؟ شلوغ میشه بعدا؟
    ببین برای من هم یک همچین ایمیلی اومد و وقتی هم وارد اپلیکیشنم میشم زده admitted. من 7 مارچ ادمیشن و گرفتم.
    بهشون ایمیل زدم که الان کانفرم کنم یا نه؟ گفتن منتظر جواب بورس بمون. شاید بورس مورد علاقه ات و نگرفتی و تایید نکردی.
    پس بورسش قطعی نیست.
    فعلا منتظر نتیجه بورسم. نمی دونم کی دقیقا جواب می دن. یادم قبلا نتیجه CSC را توی فروردین می دادن

سلام خدمت دوستان مخصوصا دوست نازنین جناب Krishnariat
    ببخشید اسکالرشیپ هایی که دانشگاه میده برای برنامه های موسسه michigan Shanghai Joint Institute هم کفایت میکنه یا باید چیری از جیب بذاریم؟ توروخدا اگه میدونین زودی بگین

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_krg نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان مخصوصا دوست نازنین جناب Krishnariat
    ببخشید اسکالرشیپ هایی که دانشگاه میده برای برنامه های موسسه michigan Shanghai Joint Institute هم کفایت میکنه یا باید چیری از جیب بذاریم؟ توروخدا اگه میدونین زودی بگین
    شما اگر بورس شهریه بگیرید، کلا هزینه شهریه حذف میشه فرقی نمیکنه کدام دپارتمان باشید، اگر هم فول اسکولارشیپ بگیرید همه هزینه هاتون تامین میشه

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

برای بورس دولت شانگهای هم باید فرم پر کرد. اگر CSC قبول نشیم بعد برای شانگهای بررسی می کنند؟ چون 2 تا تایپ A داره.
    بعد تایپ B?

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    برای بورس دولت شانگهای هم باید فرم پر کرد. اگر CSC قبول نشیم بعد برای شانگهای بررسی می کنند؟ چون 2 تا تایپ A داره.
    بعد تایپ B?
    بورس دولت شانگهای فقط برای کسانی هست که تو چین درس خوندن، اگر CSC رو نگیرید، برای بورس دانشگاه بررسی می کنن

دوستان من نمیدونم شما چجوری به دلار پرداخت کردید من هرکاری میکنم به یوان حساب میکنه فقط!
    در ضمن وقتی میخوام برای دانشکده مکانیک و موسسه UM joint Institute اقدام کنم(به عنوان first and second preference) فقط هزینه 800 یوان رو حساب میکنه و 350 یوان Joint institute رو حساب نمیکنه. اونا هم بهم گفتن که باید 350 یوان رو هم بریزی یا کارت به کارت یا از طریق remittance!!!! روز آخری کمک کنید خدایی
    میشه دو تا اکانت باز کرد؟ یکی برا School of mechanical engineering یکی هم جداگونه برا UM Jonit Institue?

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    بورس دولت شانگهای فقط برای کسانی هست که تو چین درس خوندن، اگر CSC رو نگیرید، برای بورس دانشگاه بررسی می کنن
    ولی توی توضیح این بورس چیزی در این مورد ننوشته بود. البته شما قطعا درست میگین و تجربه بیشری دارین.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    ولی توی توضیح این بورس چیزی در این مورد ننوشته بود. البته شما قطعا درست میگین و تجربه بیشری دارین.
    خودتون بررسی کنید که مطمئن بشید، اطلاعات من مال قبل هست

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

آقا من الان میرم تو اپلیکیشن CSC و چک می کنم می بینم زده Agency No درست نیست!
    مگه Agency No. دانشگاه 10248 نیست؟
    تا چند روز پیش این Error نبود!

سلام عزیزان. من الان ک سایت رو چک کردم نوشته که Admitted و یه نامه pre admission هم اومده ولی گزینه Yes یا no نداره( همون Please confirm with us whether you'll come to study in SJTU by June 10, 2017 at .....)
    یه سوال دیگه هم دارم البته قبل از اپلای باید میپرسیدم و اونم اینکه آیا مدارک زبان مثل تافل و جی ار ای رو مثه امریکا باید به کُد دانشگاه بفرستیم؟ چون من یادمه که هیچ چیزی نداشت برای ای قضیه و من خودم نمره هامو بهم اتچ کردم و پی دی افش رو آپلود کردم. ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)