صفحه 13 از 57 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 563

موضوع: تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser222alizad نمایش پست ها
    البته برای من خود استادم یک نامه به نام acceptance letter فرستاد و همه موارد رو درش قید کرد و امضا هم کرد و گفت وقتی ثبت نام میکنی این نامه رو حتما با بقیه فرم ها بفرست برای دپارتمان مسئله دیگه اینکه من استاد من حدود 1 ساعت با اسکایپ با من مصاحبه کرد که خیلی چیزها رو مطمئن بشه و تماما سوالات تخصصی پرسید.
    پس من کلا خوش شانسم. چون تا حالا 2 تا دانشگاه تو 2 تا کشور مختلف(با چین) پذیرش گرفتم و هر دو باهام مصاحبه نکردن
    زبانشون چطور بود؟ خیلی خوب بود؟

آره واقعا شما خیلی خوش شانس بودین. البته استاد من چون توی استنفرد Phd گرفته بود زبانش خوب بود برخلاف خیلی از استادهای چینی.

Member

آره واقعا شما خیلی خوش شانس بودین. البته استاد من چون توی استنفرد Phd گرفته بود زبانش خوب بود برخلاف خیلی از استادهای چینی.
    سلام، بحث از زبان انگلیسی شد، دوستانی که دپارتمان مکانیک، SJTU_UM، بیزینس و اینجور دپارتمان های معروف دانشگاه اپلای کردن بهتره نگران زبان استادا نباشند و بر عکس نگران زبان خودشون باشند چون اگه وارد یک گروه قوی بشی به خوبی نشون میده ضعیف بودنتون رو...ولی یک سری دپارتمان ها هم هستند که تازگی شروع به اینترنشنال شدن کردن و یا اصلا دوره انگلیسی ندارند، توی اینجور دپارتمان ها شما به مشکل زبان اساتید بر می خورید

Member

به طور مثال در آزمایشگاه من یک نفر از KTH سوئد (سوئدی) آمده، دو نفر از Ecole Polytechnique فرانسه (دانشجویان چینی)، یک نفر از Paris Tech فرانسه (فرانسوی)، یک نفر هم از Glasgow انگلیس (چینی)، من هم از تهران، یک نفر هم از غنا (آفریقایی) و یک چینی هم از PSU کره جنوبی اومده، کلا 17 نفر هستیم داخل آزمایشگاه

Member

نکته بعدی که به نظرم مهم هست، بعد از گرفتن بورسیه خیلی خیلی با دقت استاد انتخاب کنید، آزمایشگاه استاد خیلی مهمه،

Member

آمادگی دیدن پاکستانی ها رو هم داشته باشید، همه جا هستند، بر اساس قرارداد همکاری چین و پاکستان کلی دانشجوی پاکستانی اومدن تو دانشگاه های چین...

سپاس از مطالب مفید تون دو سوال مطرح است اول اینکه استاده من Associate professor است آیا اینکه میفرمایید استاد حتما باید استاد تمام باشه؟ چون اکثر استاد تمام ها با دانشجوهای مستر کار نمی کنند و حتی جواب ایمیل رو هم نمیدن.
    سوال دوم اینه که از کجا بفهمم آزمایشگاه استاد خوب است یا نه؟

یکی از نگرانی های اخیر منم همینه زیا دانشگاه ها بیشتر بورسیه خودشون رو به پاکستانی ها میدن و من میترسم که نکنه این مسئله برای ما که صد در صد به بورسیه نیاز داریم، مشکل ساز بشه

Member

سپاس از مطالب مفید تون دو سوال مطرح است اول اینکه استاده من Associate professor است آیا اینکه میفرمایید استاد حتما باید استاد تمام باشه؟ چون اکثر استاد تمام ها با دانشجوهای مستر کار نمی کنند و حتی جواب ایمیل رو هم نمیدن.
    سوال دوم اینه که از کجا بفهمم آزمایشگاه استاد خوب است یا نه؟
    associate professor هم با یک استاد تمام در تماس هست مطمئنا، اینجور هم نیست که استاد تمام ها جواب ندند اون ها هم حواب می دن، برای آزمایشگاه خوب از مقالاتش می تونی بفهمی چه خبره یا اینکه بپرسی مستقیم ازش که facility چی دارید تو آزمایشگاه

Member

یکی از نگرانی های اخیر منم همینه زیا دانشگاه ها بیشتر بورسیه خودشون رو به پاکستانی ها میدن و من میترسم که نکنه این مسئله برای ما که صد در صد به بورسیه نیاز داریم، مشکل ساز بشه
    اصلا با پاکستانی ها مقایسه نکن اونها برنامه بین دانشگاهی دارند با هم، خیلی بیشتر از ما هستند،

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)